0

Zrobili to co zawsze czyli wygrali 1:0.Plan wykonany.

11

Szkoda trochę Edena.Powinien grać w lepszym klubie.(bez obrazy fani Chelsea)

2

Pogba i Alli.

0

Szkoda bo liczyłem na Arthura.

0

Ernesto Valverde mój drogi :]

14

A kiedy gra jak drewno?

0

Noo z Liverpoolem dzisiaj to samo było.Masakra.

0

A co ty myślałes że bedzie grał?

0

Suarez nie zejdzie.

0

Niezniszczalny Rakitic.

0

A mi się wydaje że zakończymy ten mecz już w 1 połowie. :]

37

Strzał w pysk dla Logopedy.

29

Spokojnie to dopiero druga kolejka.Jeszcze chłop sie nastrzela.

3

Wątpie żeby chciał odejść.Widać że się mocno przywiązał do Liverpoolu.Kibice tez go pokochali chyba :D

0

Za tą asyste to myśle ze w 11 kolejki znajdzie się bez problemu.

0

Co?

1

Nie dostał XD

0

Jak strzeli chociaż 1 to już bedzie świetnie :v

0

Dlatego ja trzymam Salaha aż wkońcu odpali :v

0

Tak o. :)

0

Ale to nie miało być smieszne XD

0

Podziękuje :)

1

Kurczaki na mistrza. :v

0

Mam się zacząć śmiac?

3

1.City gubi punkty
2.Sane wylatujesz z mojego składu fantasy
3.Mendy wciaż próbuje dogonić Traore
4.Arsenal

3

Konkurencja.

0

Ja ciągle wierze w Sane :D

2

No ta lewa u niego chodzi.Zresztą chyba kolejny mecz w podstawowym składzie :]

8

No Mendy'ego dzisiaj robią jak chcą :v

1

barca i paryż handi,juve,arsenal możesz spróbowac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?