2

Welcome in Premier Ligue

0

Niech utrzymają taki poziom przez pare lat.United dominowali ich 20 lat także czekam na odpowiedz City :]

3

Niech zdobędą jeszcze jakies 15 mistrzostw Angli i będzie mozna ich porównac ich z United :D

0

Barca, psg handi, juve, Arsenal

1

cs>girlfriend

1

Tylko ten Stolt 222 chciał nam giere popsuć,bambus jeden.

2

Pierwsza giereczka rozgrzewkowa a pózniej nie wiedzieli co sie dzieje.No ale co się dziwić..skilla nie kupisz :D

1

Tak to robi najlepsze duo w cs go Enc&Socjo !

0

Daj swoj jeszcse raz xd

0

A7J43 8SDA

0

shady jr zaproś

7

Salah

1

dawaj gramy w kanter strajka

5

Dziwne masz myślenie.

3

Przeciez jeszcze nie dawno Sanchez w pojedynke wygrywal mecze Arsenalowi.Ciągnal ta gre jak tylko mógl.Nie wiem co się z chłopem stało :c

3

Ale coś w tym jest.Tacy zajebisci zawodnicy jak Pogba,Sanchez,Lukaku nagle stali się bolcami w klubie.Nie mówie ze grają zle ale to co grali w poprzednich klubach to poezja była także powtarzam po raz setny #siwyout

0

Bailly chyba tylko :v

7

A ja bym go widział w Arsenalu.Skrzydeł nie maja dobrych.Emery chce grać ofensywna piłkę a Memphis byłby idealny.

2

Może jakieś extra tymbarki?

20

Gdzie tam.Możesz jeszcze z 20 w siebie wlać.

0

Suarez bez Messiego nie dałby sobie rady więc odpada xD

1

I gdzie by grał?Chyba że zamiana za Dembele.

0

Pique w wywiadze mówil że pasowałby do Barcelony także ja popieram el presidente.

5

Wie że przelew za sędziego doszedł. :v

3

No niech wygrywają sobie w tej lidze ogorów.Mam nadzieje ze z LM szybko się pożegnają.

2

Disco Polo mnie rozpolo

0

Za Tomka Millera moglby grac :v

0

Strzeli.Podpowiem że z karnego.

0

Salah :v

0

Raczej nie .Tottenham nie jest topowym klubem.Zresztą mówi to ich transfery.Nie wydają po 50 milinow na obronce to jak to robi Pep.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?