Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie.
0
Rakitic to solidny zawodnik i nic po za tym.Nawet jak strzeli 10 przewrotek w jednym meczu to nadal będe tak twierdził.
3
realmadryt.pl 2.0
0
Mam docenić bo ma chęci do gry?xd
0
Ernesto,Ernesto.Zmiany na druga polowe.
1
Xavi uwazał że Scholes jest najlepszy na swojej pozycji :v
2
Szczerze to ja jakoś nigdy za nim nie przepadałem.Jest jednym z tych których najmniej darze sympatią z naszej kadry :v
1
Debiut Ronaldo czy derby Londynu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
74
Cicho. Cisza nocna. Rambla zamknieta.
2
Czy ja wiem. Takich patusow mi nie szkoda :v
1
Oba odrzucam,wole cs'a :v
0
Póki co to shit niezły z tego mp5.Po terro zdecydowanie wole mac'a albo ump'a a po ct mp9.Jedynie tłumik ratuje tego pm'a bo dmg ma bardzo słabe.
0
Nawet nie wiem jak ci mam odpowiedzieć.Bo oni nawet nie grają chu*** tylko...brakuje okreslen.
7
To chyba odpowiedni czas na zmiane trenera. :v
2
A z chęcia posłucham :D
2
Oj tak.Odrazu się chce cwiczyc :D
14
A Bobby na siłce czasu nie marnuję. :]
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/39279384_1698073423651972_2468107973168201728_n.jpg?_nc_cat=0&oh=dfc4b67e6e8f5ef561aac8b1244e7a14&oe=5BFECF62
0
Ładna akcja a Legia jak zwykle parodia.
1
Tu nawet Guardiola z Mou by nic nie zdziałali.Zaorać i zostawić w pizd*
0
Wypada na 2-3 miechy.
2
Tak samo na notatniku są kibice normalni.Mam beke troszke gdy ludzie piszą o notatniku gdy u nas dzieje się to samo.
0
Ronaldo można opisać jednym słowem-ambicja.
39
U nas jest to samo jak Barcelona zagra słaby mecz także ten.
0
No niby tak ale Antek też pasuje :P
1
Oo lubie to.
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/39188269_943929162466174_5482671022022852608_n.jpg?_nc_cat=0&oh=18b7f82d699bacbf3c58aa05548854b5&oe=5BEDCB4F
6
Akurat City sobie bez niego poradzi bo kadrę mają szeroką jak nikt inny ale szkoda Rudego bo oglądanie go w akcji to przyjemność.
5
Liga angielska jest poprostu ciekawa.Co tydzien masz jakiś hicik.Real i Atleti wygrywa bo Barcelona w Europie to ostatnio 1/8 i koniec.
1
Ale Costa jest dzis mocny. Bestia.
0
Nie ma Ronaldo nie ma trofeow :D