0

Nie.

0

Rakitic to solidny zawodnik i nic po za tym.Nawet jak strzeli 10 przewrotek w jednym meczu to nadal będe tak twierdził.

3

realmadryt.pl 2.0

0

Mam docenić bo ma chęci do gry?xd

0

Ernesto,Ernesto.Zmiany na druga polowe.

1

Xavi uwazał że Scholes jest najlepszy na swojej pozycji :v

2

Szczerze to ja jakoś nigdy za nim nie przepadałem.Jest jednym z tych których najmniej darze sympatią z naszej kadry :v

1

Debiut Ronaldo czy derby Londynu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

74

Cicho. Cisza nocna. Rambla zamknieta.

2

Czy ja wiem. Takich patusow mi nie szkoda :v

1

Oba odrzucam,wole cs'a :v

0

Póki co to shit niezły z tego mp5.Po terro zdecydowanie wole mac'a albo ump'a a po ct mp9.Jedynie tłumik ratuje tego pm'a bo dmg ma bardzo słabe.

0

Nawet nie wiem jak ci mam odpowiedzieć.Bo oni nawet nie grają chu*** tylko...brakuje okreslen.

7

To chyba odpowiedni czas na zmiane trenera. :v

2

A z chęcia posłucham :D

2

Oj tak.Odrazu się chce cwiczyc :D

0

Ładna akcja a Legia jak zwykle parodia.

1

Tu nawet Guardiola z Mou by nic nie zdziałali.Zaorać i zostawić w pizd*

0

Wypada na 2-3 miechy.

2

Tak samo na notatniku są kibice normalni.Mam beke troszke gdy ludzie piszą o notatniku gdy u nas dzieje się to samo.

0

Ronaldo można opisać jednym słowem-ambicja.

39

U nas jest to samo jak Barcelona zagra słaby mecz także ten.

0

No niby tak ale Antek też pasuje :P

6

Akurat City sobie bez niego poradzi bo kadrę mają szeroką jak nikt inny ale szkoda Rudego bo oglądanie go w akcji to przyjemność.

5

Liga angielska jest poprostu ciekawa.Co tydzien masz jakiś hicik.Real i Atleti wygrywa bo Barcelona w Europie to ostatnio 1/8 i koniec.

1

Ale Costa jest dzis mocny. Bestia.

0

Nie ma Ronaldo nie ma trofeow :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?