La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 585 Culés

konto usunięte

9

Uwaga dla tych wszystkich którzy nie mogą zasnąć !!

Właśnie sobie zjadłem dwie kanapki z masełkiem, serkiem almette, swojską szynką i żólłym serkiem oglądnąłem do tego odcinek Kiepskich i we wzorowym nastroju zamierzam pójść właśnie spać. Jeśli ktoś nie zna dobrej recepty na szybki sen to polecam się na przyszłość. Pozdrawiam i życzę miłych i spokojnych snów.

konto usunięte

21

@dobryduch Ja polecam obejrzeć Miodowe lata :)Do tego serialu nic nie ma podjazdu.

3

@dobryduch Utyjesz jak krowa przez takie jedzenie przed snem.

konto usunięte

4

@kenneth99 Wolę jednak Kiepskich stare odcinki, choć Miodowe Lata niektóre odcinki naprawdę poziomem dorównują. Zresztą na tych serialach się wychowałem, polecam jeszcze 13 Posterunek i paprykarz Szczeciński z łososiem. Pozdrawiam.

konto usunięte

3

@sebasek99 Hehe trzeba mieć tendencje do tycia , ja jej nie mam. Pozdrawiam nocnych marków ahoj lece spać bajo !

konto usunięte

1

@dobryduch czekaj nie idz spac jeszcze.

konto usunięte

1

@dobryduch To, że tak zrobiłeś to nie znaczy, że zaraz bez problemu uśniesz.

konto usunięte

1

@kenneth99 Okey , opowiedz mi na dobranoc o zwycięskim składzie Kaiserslautern z sezonu 97/98.

1

@kenneth99 Mecz derbowy znam na pamiec. Serial nie do przebicia :D

konto usunięte

3

@kenneth99 Miodowe lata i 13 posterunek :D

0

@dobryduch jak ? masło i almette razem ? albo masło albo almette.....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: