6

Naszczęscie nikt nie ogląda Milanu

0

W tym sezonie jest :D

7

Chu**** to wyszło.Jeśli miał ktoś przerwac passe Ronaldo i Messiego to miałbyc to jakis naprawde kocur a Modrić spoko ale.... :/

0

Niech sobie doprowadza ale nie jest najlepszym zawodnikiem w tej jakże pięknej lidze :D

2

Brahim się jeszcze nagra a dla Bejla są to ostatnie mecze.

0

Nie wkurzaj mnie :D

0

Pięknie Celtowie rozpoczynają serie a Kyrie Irving jest najpiękniejszy.
A i oczywiście Harden>Giannis.

0

De gea grał dla Chelsea :D

0

No ta szczególnie że ten mecz sredni w wykonaniu Chelsea :v

0

Jak ktos chce link do bostonu z bucks to priv

0

Zadowolony z wyniku?

1

Świetny mecz Lukaku i to naprawdę.

0

Powinna być z piątka.Leno powyjmował pare set.To najniższy wymiar kary to 3:0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

K.O 3:0

0

Noo w tym sezonie liga europy albo nic :D

0

W tym roku pewniakiem do top4 jest tylko Live i City a reszta to gra jakby na wyj3baniu.

1

2:0 dla Lisów :)

0

Własnie oglądam..szkoda gadać.Nie fair w ch*j.

1

Obojętnie.Oba nie zasługują za to co grają w tym sezonie :v

0

i czerwo :D

2

No United to już juz wgl śpi totalnie.Ostatnie okienko i kupili chyba tylko Freda...

0

Tam by nawet Guardiola chyba nic nie zrobił bo nie chcą sypnąć groszem :v

0

Kluczowy mecz dzisiaj :]

0

W sumie ciężkie wyjazdy mieli:wilki,watford i teraz leicester.Chelsea chyba też bedzie grałą z tymi ostatnimi na wyjezdzie i to chyba w ostatniej kolejce :D

0

Ostatnie mecze Arsenalu to prawdziwa katorga..a mieli najlepszy najlepszy terminarz na koniec sezonu bo nikogo z top 6...

0

Ja też ale coś czuje że wojownicy u siebie nie odpuszcza...chociaż wierze..
#vamosHarden

0

Dzisiaj wygrywają Chelsea,Boston i gsw, zobaczysz:D

0

Jeszcze do tego CFC z United:D

0

Zrobił by ktoś inny niż Mbappe to by była cisza.:v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?