Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Naszczęscie nikt nie ogląda Milanu
0
W tym sezonie jest :D
7
Chu**** to wyszło.Jeśli miał ktoś przerwac passe Ronaldo i Messiego to miałbyc to jakis naprawde kocur a Modrić spoko ale.... :/
0
Niech sobie doprowadza ale nie jest najlepszym zawodnikiem w tej jakże pięknej lidze :D
2
Brahim się jeszcze nagra a dla Bejla są to ostatnie mecze.
0
Nie wkurzaj mnie :D
0
Pięknie Celtowie rozpoczynają serie a Kyrie Irving jest najpiękniejszy.
A i oczywiście Harden>Giannis.
0
De gea grał dla Chelsea :D
0
No ta szczególnie że ten mecz sredni w wykonaniu Chelsea :v
0
Jak ktos chce link do bostonu z bucks to priv
0
Zadowolony z wyniku?
1
Świetny mecz Lukaku i to naprawdę.
0
Powinna być z piątka.Leno powyjmował pare set.To najniższy wymiar kary to 3:0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
K.O 3:0
0
Noo w tym sezonie liga europy albo nic :D
0
W tym roku pewniakiem do top4 jest tylko Live i City a reszta to gra jakby na wyj3baniu.
1
2:0 dla Lisów :)
0
Własnie oglądam..szkoda gadać.Nie fair w ch*j.
1
Obojętnie.Oba nie zasługują za to co grają w tym sezonie :v
0
i czerwo :D
2
No United to już juz wgl śpi totalnie.Ostatnie okienko i kupili chyba tylko Freda...
0
Tam by nawet Guardiola chyba nic nie zrobił bo nie chcą sypnąć groszem :v
0
Kluczowy mecz dzisiaj :]
0
W sumie ciężkie wyjazdy mieli:wilki,watford i teraz leicester.Chelsea chyba też bedzie grałą z tymi ostatnimi na wyjezdzie i to chyba w ostatniej kolejce :D
0
Ostatnie mecze Arsenalu to prawdziwa katorga..a mieli najlepszy najlepszy terminarz na koniec sezonu bo nikogo z top 6...
0
Ja też ale coś czuje że wojownicy u siebie nie odpuszcza...chociaż wierze..
#vamosHarden
0
Dzisiaj wygrywają Chelsea,Boston i gsw, zobaczysz:D
0
Jeszcze do tego CFC z United:D
0
Zrobił by ktoś inny niż Mbappe to by była cisza.:v