Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oglądam to 10 raz i za każdym razem zajebiste xD.
0
Ale zoba jak Mainz wyczuł
1
Boję się tych jego oczu.
8
Taką formę zrobisz w ekstraklasie :
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/59589537_736262723459368_2424595144096350208_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=d59ec552d4e6d3806d05b51d17d3c222&oe=5D6B54B8
3
Benzema zgniótł konkurencje.
1
A Mati klasa
0
Szkoda mi Balotellego.Po ME myślalem że pójdzie do top klubu i będzie klasowym napastnikiem.Miał wszystko by nim być ale coś nie pykło a szkoda.
3
Don Balon ma chu**** informacje na temat czegokolwiek-pisze Encore.
3
O kurde.+ za to
3
Smutne ale taka jest prawda.To są ich osiągniecia przez ostatnie lata.
0
Oni robią poj3baną muzykę ale zarazem zajebistą. :v
0
Oj niee.Pewnie remis bedzie po nudnym meczu.
3
Bardziej widze Busiego jako trenera ale kto wie co się wydarzy w przyszłosci :D
0
Koszulki z big stara są fajne :D
24
na
0
Niee.Zagra w 2.
0
Napewno United w 99.
2
A zaryzykuję.Wiem że chłopaki będą chcieli się pokazać bo większość z nich mało bardzo gra. Ten skład co podałeś wygląda naprawde fajnie.Do tego jak stawiam na jakis zespół i go oglądam to większe emocje mam :D
0
Myślisz że wygramy?Kurs tak kusi... :D
1
Zależy ile Messi będzie grał i czy coś ustrzeli jeszcze.
1
Neymar już nie ma parcia na nic.Nie liczy się w żadnej statystyce a napewno będzie chciał by jego kumpel tego złotego buta zdobył.A on akurat potrafi kreować mnóstwo sytuacji.
15
Akurat bym nie powiedział.Dwa mecze to dużo w lidze francuskiej tymbardziej że grają z takim Dijon które potrafili j3bnąć 8:0.Jak będą grać na Mbappe to i w jeden mecz może piątke strzelic.
4
Zagra z Dijon i Reims.
0
Taco zawsze na propsie.
0
Oby 2:1 dla Celtów.Trzeba wykorzystać swój parkiet.
0
Nic tak o tylko mówie :) W tym raczej go nikt nie przegoni.
0
Ronaldo i tak ma wybitne te liczby.Szczególnie jak popatrzysz na cwierc finały czy półfinały.
0
Chciałbym go zobaczyć w United.Tam brakuje takiego skrzydłowego.Moze kiedys sie przeniesie :V
0
Pamiętaj że on ma 20 lat.Za pare lat to on może pakowac po 50-60 a może i więcej.
0
Każdy klub by go chciał :v