2

Oglądam to 10 raz i za każdym razem zajebiste xD.

0

Ale zoba jak Mainz wyczuł

1

Boję się tych jego oczu.

3

Benzema zgniótł konkurencje.

1

A Mati klasa

0

Szkoda mi Balotellego.Po ME myślalem że pójdzie do top klubu i będzie klasowym napastnikiem.Miał wszystko by nim być ale coś nie pykło a szkoda.

3

Don Balon ma chu**** informacje na temat czegokolwiek-pisze Encore.

3

O kurde.+ za to

3

Smutne ale taka jest prawda.To są ich osiągniecia przez ostatnie lata.

0

Oni robią poj3baną muzykę ale zarazem zajebistą. :v

0

Oj niee.Pewnie remis bedzie po nudnym meczu.

3

Bardziej widze Busiego jako trenera ale kto wie co się wydarzy w przyszłosci :D

0

Koszulki z big stara są fajne :D

24

na

0

Niee.Zagra w 2.

0

Napewno United w 99.

2

A zaryzykuję.Wiem że chłopaki będą chcieli się pokazać bo większość z nich mało bardzo gra. Ten skład co podałeś wygląda naprawde fajnie.Do tego jak stawiam na jakis zespół i go oglądam to większe emocje mam :D

0

Myślisz że wygramy?Kurs tak kusi... :D

1

Zależy ile Messi będzie grał i czy coś ustrzeli jeszcze.

1

Neymar już nie ma parcia na nic.Nie liczy się w żadnej statystyce a napewno będzie chciał by jego kumpel tego złotego buta zdobył.A on akurat potrafi kreować mnóstwo sytuacji.

15

Akurat bym nie powiedział.Dwa mecze to dużo w lidze francuskiej tymbardziej że grają z takim Dijon które potrafili j3bnąć 8:0.Jak będą grać na Mbappe to i w jeden mecz może piątke strzelic.

4

Zagra z Dijon i Reims.

0

Taco zawsze na propsie.

0

Oby 2:1 dla Celtów.Trzeba wykorzystać swój parkiet.

0

Nic tak o tylko mówie :) W tym raczej go nikt nie przegoni.

0

Ronaldo i tak ma wybitne te liczby.Szczególnie jak popatrzysz na cwierc finały czy półfinały.

0

Chciałbym go zobaczyć w United.Tam brakuje takiego skrzydłowego.Moze kiedys sie przeniesie :V

0

Pamiętaj że on ma 20 lat.Za pare lat to on może pakowac po 50-60 a może i więcej.

0

Każdy klub by go chciał :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?