0

Generale czy ty jesteś pijany?

53

A ja przedstawię fakty :
Klopp przychodzi do Liverpoolu-2015
Obecnie mamy 2019
Liczba trofeów wynosi 0.
Lubie Kloppa ale czas chyba zacząć coś wygrywać.

3

Myślisz że 2005 rocznik jest do tego zdolny? :v

1

Brazol ma talent ogromny ale tą kariere póki co wedlug mnie marnuje.A Dembouz niech swoją markę robi a nie że ma być jakimś tam zawodnikiem.

1

Wymaga się od kibica danego klubu żeby wierzył do końca.Zresztą tylko to im zostało.

1

Wiadomo że go brakuje.Nikt nie da ci obecnie takiej jakości jaką Neymar dawał na lewym skrzydle ale Barcelona spokojnie sobie radzi bez niego.

8

Mi jednak brakuje Ronaldinha.

0

Pytanie czy Cou>Dembouz a moze Dembouz>Cou

1

Chyba 3 porażka się w sezonie szykuje a szkoda :c

0

Bilans bramek.

0

W takim wieku ważna jest regularna gra a nie rola widza.

1

Todibo też fajnie pyka.

0

Smarować mogą ile chcą ale to wciąż City rozdaje karty.

2

Tylko czy on chce grać ogony?Pomoc będzie mocno obsadzona w next sezonie.

1

Dembele trochę wyrządzono krzywde tą metką z kwotą.Wiadomo że nie jest wart 150 a że Barcelona nie miała wyjscia to tyle dała a teraz dałny będą sie wyżywac bo 150 TO MUSI GRAC JAK MESSI KURDE I PO 5 BRAMEK STRZELAĆ.

0

W każdym klubie jakiś numer jest wyjątkowy i ciężko pózniej jest zawodnikowi który go przejmuje.W United np takim numerem jest 7 i od czasów Ronaldo nikt nie potrafi udzwignąc tego numeru.

0

Pokracznie to mało powiedziane.On tak tu nie pasuje że szok.Ale niech se chłop pogra :v

7

Normalnie.Zawsze jest dziadkiem.

0

Pytanie tylko czy Puiq napewno rozbłyśnie w Barcelonie a nie w innym klubie.

0

Steph dziś rozwali rakiety? :v

1

Liverpool 2:1 :D

0

Postawione piniążki ? :D

0

Liverpool 1:1 Atsu

1

Brawo Liverpool ! VVD z brameczką.

0

Stara się odrobić.Oni będą i tak mieć te 97 pkt.

0

Jak ktoś będzie miły to niech podrzuci ile minut opuścil Dembouz przez kontuzje.

0

Poczuł status gwiazdy i zaczyna...do wojska z nim !

1

Ćwiąkała jakie pewniaki rzucił
https://pbs.twimg.com/media/D5uFzzjW4AAamJx.jpg:large

0

Jakos nie ufam Tottenhamowi i stawiam przeciwko im.W LM to samo fundusze na Ajax poszły :v

0

Za co Son dostał czerwo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?