0

Luis nie jest skończony tylko potrzebuje solidnego zmiennika a tymczasem dostał turyste (czyt Boateng)

1

Wina Rashforda.

0

Oczywiście.

1

No szkoda że Valverde nie trafił tej bramki a miał sytuacje przeciez.

0

Nie zwolnią go.

2

Za 20minut szlagier w NBA także sobie obejrz i odrazu zrobi ci się lepiej :D

0

A dziękuje chociaż bardziej czekam na Rakiety i Boston :D

3

UUU.Sport pojechał mocno.

0

To są dobrzy piłkarze tylko że przepłaceni.

0

Nie no trzeba.Ten 1 szczególnie.Drugi chyba odpuszcze :v

0

Nie będziesz musial bo nie wiele już meczów zostało :D

0

Z Coutinho jest tak że to genialny zawodnik ale nie na cały mecz.Nie potrafi caly mecz być pod grą i pytanie czy te jego genialne momenty wystarczą w Barcelonie.Zobaczymy.

0

I tak co rok.Czas wydać kolejne dolary i może tą LM uda się ugrać.

0

Obecnie Puig nie ma szans się przebić to podstawowej 11.Zrozumcie to.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No co ty.Te play offy wyrównane są.Delikatnym faworytem do majstra są wojownicy :v

0

Z tego co wiem to 7.

1

Nie samą piłka człowiek żyje także przypominam że walka w NBA trwa w najlepsze.Dziś już za godzinke Raptors zmierzy się z 76 ers.Obecnie jest remis 2-2 w serii także będzie ciekawie.O 4:30 Denver zmierzy się z Portland i tam również jest remis 2-2.

0

Wraca Sonaldo także może coś ukąsi :v

2

Jaki Puig chłopie...

1

Śmiech.

0

Raczej Ajax chociaż kto wie :D

0

To też jakieś osiągniecie.

0

Nie wiem o co ci chodzi ale go wywołam :
@Danny Gaucho

0

Nie.

2

Siwy do takiej roli nadaje się idealnie.Pięknie powiedział.

0

A co do naszego pana z 7 to powiem szczerze jest od dzis nowym mistrzem w podawaniu do tyłu.Nawet Gomesa wyprzedził w tej kategori.
Tak wciąż w niego wierze.

1

A ja tam będe zadowolony równiez jak i Liverpool zdobędzie.Taki charakter zasługuje na to trofeum.

0

Teraz Messi i de Gea moga na spokojnie reklamować Laysy.

1

To mogę dzis juz powiedzieć.EV nadal będzie trenerem Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?