Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Szkoda że nie on konczył to moze by wpadło :D
2
To najbardziej w Dembele irytuje.Ta niechlujność,chaotyczność.Do tej pory nie wiem jak on tego nie strzelił.
1
Widać że Rio kocha futbol.
16
Messi troche jest ofiarą swojego talentu.Po prostu jest zbyt dobry.
0
A jak.
0
Mogą skonczyc z ta sama iloscia trofeów xD.
4
A tak się śmiali kibice Liverpoolu z United :v
1
+Marek.
3
Ferdinand to zawsze skacze jak widzi jakieś golazo od Leo :v
0
A czy Liverpool zagrał zły mecz?
1
A kto komentuje na polsacie?
0
Jednak bez Firmino :D
0
Liverpool na 3 obronców?
0
Ale nie takich juz Messi przestawiał także zobaczymy :v
2
Roberto będzie go na ,,łeb'' robił.
1
Najlepszy piłkarz PL.
1
Boje się tych lig mniej znanych xD
0
To z Chorwacji ma prawo bytu?
0
Hmm.Może ja też skorzystam z tych typów xD.
5
Duma byku.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
R10 *.*
0
Flopersi ahah :v
1
Też mi się wydaje że zagra.Tak pierniczą że nie zagra.To nie jest mecz z Brighton ligowy tylko LM .
0
Pytanie tylko czy Leicster grające nawet na 200% jest w stanie zagrozić City na Etihad.Tam praktycznie nie przegrywają :D
0
Grają z Newcastle także pewnie Benitez rezerwy wystawi by nie męczyć swojego byłego klubu :p
1
Uwielbiam te zwody Suareza xD.
A filmik bardzo fajny.
2
Wiesz niektórzy tylko czekają aż Waldkowi się noga potknie :D
0
Ciekawy jestem co po meczu będzie się działo :D
0
To nie ma znaczenia.Trójka z przodu Liverpoolu zagra wielki mecz,wpi3rdoli nam pare bramek i co pozmieniasz te znaczki?