9

Szkoda że nie on konczył to moze by wpadło :D

2

To najbardziej w Dembele irytuje.Ta niechlujność,chaotyczność.Do tej pory nie wiem jak on tego nie strzelił.

1

Widać że Rio kocha futbol.

16

Messi troche jest ofiarą swojego talentu.Po prostu jest zbyt dobry.

0

A jak.

0

Mogą skonczyc z ta sama iloscia trofeów xD.

4

A tak się śmiali kibice Liverpoolu z United :v

1

+Marek.

3

Ferdinand to zawsze skacze jak widzi jakieś golazo od Leo :v

0

A czy Liverpool zagrał zły mecz?

1

A kto komentuje na polsacie?

0

Jednak bez Firmino :D

0

Liverpool na 3 obronców?

0

Ale nie takich juz Messi przestawiał także zobaczymy :v

2

Roberto będzie go na ,,łeb'' robił.

1

Najlepszy piłkarz PL.

1

Boje się tych lig mniej znanych xD

0

To z Chorwacji ma prawo bytu?

0

Hmm.Może ja też skorzystam z tych typów xD.

5

Duma byku.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

R10 *.*

0

Flopersi ahah :v

1

Też mi się wydaje że zagra.Tak pierniczą że nie zagra.To nie jest mecz z Brighton ligowy tylko LM .

0

Pytanie tylko czy Leicster grające nawet na 200% jest w stanie zagrozić City na Etihad.Tam praktycznie nie przegrywają :D

0

Grają z Newcastle także pewnie Benitez rezerwy wystawi by nie męczyć swojego byłego klubu :p

1

Uwielbiam te zwody Suareza xD.
A filmik bardzo fajny.

2

Wiesz niektórzy tylko czekają aż Waldkowi się noga potknie :D

0

Ciekawy jestem co po meczu będzie się działo :D

0

To nie ma znaczenia.Trójka z przodu Liverpoolu zagra wielki mecz,wpi3rdoli nam pare bramek i co pozmieniasz te znaczki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?