0

Ja też ale coś czuje że wojownicy u siebie nie odpuszcza...chociaż wierze..
#vamosHarden

0

Dzisiaj wygrywają Chelsea,Boston i gsw, zobaczysz:D

0

Jeszcze do tego CFC z United:D

0

Zrobił by ktoś inny niż Mbappe to by była cisza.:v

5

Jak zobaczyłem że młody podchodzi do karnego to już wiedziałem że jest pozamiatane. On chyba też.Szkoda chłopaka trochę.

0

Taka liga niestety.Dziwie się ludziom że oglądają ten syf.Grupa mistrzoska..hah.

0

Sancho na skrzydełku by śmigał a Cou cóz...
Sancho tez jest młodszy od Cou 8 lat.

0

Rewelacja.Dobry kurs na Rakiety także chyba się skusze :D

0

Dzis GSW z Houston bez transmiji polskiej? o.o
edit pomylilem daty.. :D

1

HAHAHAH,ZGASZONY XD

0

United i tak ma lipe bo jak wygra z CFC to ma gorszy bilans xD

2

Oby nie było odwrotnie.

0

Szybko pewnie by się pokłócili :v

0

Dokładnie.Nie ma co się męczyć z takim Huddersfield.To taki typowy meczyk po 3pkt i do domciu.

1

Zobaczysz jak będą zapi3rdalać.Pressing klopowski nie jednego juz skrzywdził.Moze nie są to wirtuoizi ale nadrabiają wybieganiem.

0

Chciałbym zagrać z Hazardem, on ma styl podobny do mojego. Myślę, że mógłbym tego spróbować. Razem sialibyśmy spustoszenie w szeregach rywali -Neymar
/BBC
W sumie jak odejdzie Cavani to się zwolni jedno miejsce.
Neymar-Hazard-Mbappe :D

0

Wiedziałem że to się kiedyś skończy...
: C

0

A ci powiem że srednio mnie takie filmy ciekawią.Na siłe może by obejrzał ale po co się męczyć :D

29

Nie oglądałem i nie zamierzam.

0

Miejsce w tabeli niestety robi swoje a szkoda bo Eden to top.Dla mnie najlepszy zawodnik w Anglii.

0

On juz w Arsenalu strasznie irytował.

0

Popatrzysz na nazwiska jakie United ma w składzie to pomyslisz ta druzyna musi byc naprawde mocna.Szkoda tylko że na boisku oni po prostu nie grają.Długa droga czeka United zanim wrócą na ten poziom za Sir Alexa.

0

Niemiecki

0

Hazard na środku pomocy?

0

Niestety nie :v

11

Frajerstwo Liverpoolu.Mieli spora przewagę nad City w pewnym czasie chyba 8 czy 9 pkt i to oni rozdawali karty.Śmiesznie to w sumie będzie wyglądało gdy Liverpool zdobędzie 97pkt i nie będzie miał majstra.

5

Wygrał życie co tu dużo mówić.Bierze najwięcej hajsu w lidze a zazwyczaj to jest kontuzjowany albo siedzi na ławce.

9

Ilość kontaktów z piłka Alexisa w dzisiejszych derbach.Wszedł w 78 minucie gdy United musiało gonić wynik gdyż dostawali 2:0
https://pbs.twimg.com/media/D4848huW0AI2NLt.jpg

0

Wilki gdyby grały tylko u siebie mecze w sezonie to by chyba majstra wygrali.Niesamowite jest to jak gaszą cała ,,top 6''.

1

I tak jest niezle.Z Evertonem to był dopiero dramat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?