Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja też ale coś czuje że wojownicy u siebie nie odpuszcza...chociaż wierze..
#vamosHarden
0
Dzisiaj wygrywają Chelsea,Boston i gsw, zobaczysz:D
0
Jeszcze do tego CFC z United:D
0
Zrobił by ktoś inny niż Mbappe to by była cisza.:v
5
Jak zobaczyłem że młody podchodzi do karnego to już wiedziałem że jest pozamiatane. On chyba też.Szkoda chłopaka trochę.
0
Taka liga niestety.Dziwie się ludziom że oglądają ten syf.Grupa mistrzoska..hah.
0
Sancho na skrzydełku by śmigał a Cou cóz...
Sancho tez jest młodszy od Cou 8 lat.
0
Rewelacja.Dobry kurs na Rakiety także chyba się skusze :D
0
Dzis GSW z Houston bez transmiji polskiej? o.o
edit pomylilem daty.. :D
1
HAHAHAH,ZGASZONY XD
0
United i tak ma lipe bo jak wygra z CFC to ma gorszy bilans xD
2
Oby nie było odwrotnie.
0
Szybko pewnie by się pokłócili :v
0
Dokładnie.Nie ma co się męczyć z takim Huddersfield.To taki typowy meczyk po 3pkt i do domciu.
1
Zobaczysz jak będą zapi3rdalać.Pressing klopowski nie jednego juz skrzywdził.Moze nie są to wirtuoizi ale nadrabiają wybieganiem.
0
Chciałbym zagrać z Hazardem, on ma styl podobny do mojego. Myślę, że mógłbym tego spróbować. Razem sialibyśmy spustoszenie w szeregach rywali -Neymar
/BBC
W sumie jak odejdzie Cavani to się zwolni jedno miejsce.
Neymar-Hazard-Mbappe :D
0
Wiedziałem że to się kiedyś skończy...
: C
0
A ci powiem że srednio mnie takie filmy ciekawią.Na siłe może by obejrzał ale po co się męczyć :D
29
Nie oglądałem i nie zamierzam.
0
Miejsce w tabeli niestety robi swoje a szkoda bo Eden to top.Dla mnie najlepszy zawodnik w Anglii.
0
On juz w Arsenalu strasznie irytował.
0
Popatrzysz na nazwiska jakie United ma w składzie to pomyslisz ta druzyna musi byc naprawde mocna.Szkoda tylko że na boisku oni po prostu nie grają.Długa droga czeka United zanim wrócą na ten poziom za Sir Alexa.
0
Niemiecki
0
Hazard na środku pomocy?
0
Niestety nie :v
11
Frajerstwo Liverpoolu.Mieli spora przewagę nad City w pewnym czasie chyba 8 czy 9 pkt i to oni rozdawali karty.Śmiesznie to w sumie będzie wyglądało gdy Liverpool zdobędzie 97pkt i nie będzie miał majstra.
5
Wygrał życie co tu dużo mówić.Bierze najwięcej hajsu w lidze a zazwyczaj to jest kontuzjowany albo siedzi na ławce.
9
Ilość kontaktów z piłka Alexisa w dzisiejszych derbach.Wszedł w 78 minucie gdy United musiało gonić wynik gdyż dostawali 2:0
https://pbs.twimg.com/media/D4848huW0AI2NLt.jpg
0
Wilki gdyby grały tylko u siebie mecze w sezonie to by chyba majstra wygrali.Niesamowite jest to jak gaszą cała ,,top 6''.
1
I tak jest niezle.Z Evertonem to był dopiero dramat.