5

Na sterydach leci

0

Co za frajerstwo xD.....

0

Jeszcze chwila i Real wróci do gry ^^

0

Wgl mi się wydaje że bilans Denver kompletnie nic o nich nie mówi (nic do nich mam oczywiscie).Jakos srednio ich widze w po.Nie wiem czemu ale ta ich koszykówka mi srednio lezy. :v

0

OKC niech lepiej ucieka przed wojownikami :v

1

Ja ostatnio stóweczka na nba wyciągnalem to fartem było :v

2

Jak przewidujecię przyszłość Roberta w f1?Będzie coś z tego?Obawiam się że ta ponowna przygoda z f1 może się szybko skończyc chociaż mocno wierze w niego.

0

Co te OKC odwaliło w koncówce...

0

@wszyscy

Dzięki miśki.Może kiedys wprowadzą ten var..co tydzien błędy i to błędy przez duże B.

0

Słyszałem że jakis skandal był w meczu Chelsea.Może ktoś coś wiecej powiedziec na ten temat?

0

Zapewniam cię ze Houston dalej zajdzie niz Bucks

0

Chyba już wszyscy chcą zobaczyć pojedynek GSW z Houston.Ale to będzie spektakl :]

0

Ty tam nie śmieszkuj z Jamesa :v

0

W niektórych rzeczach wypada nawet lepiej niz Jordan.

0

Aktualnie mordo nie mam dostępu do internetu i mam do dyspozycji tylko tv xD

0

Wiesz co Bostonu nie ma w TV...

0

Ja tam oglądam dla beki.Teraz przełączyłem na Houston :v

0

Dajcie linka jakiegos :[

0

Konkret wejscie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To raczej oczywiste.

0

Co to za kocica o.o

0

kamerzysta rozj3bi3 tą gale

0

Sarius o.o
Props dożywotni dla tej mordy :d

0

Czas wygrać xD

1

bonus vs taxi
godlewska vs linki
ferrari vs malczynski
isamu vs didzej

0

Kur** oco tu chodzi?Jakies przkręty w chu*

2

Filip co na szarży wjechał.Widać że mają na P

1

Jedziesz z nim fiifi

0

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?