Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Na sterydach leci
0
Co za frajerstwo xD.....
0
Jeszcze chwila i Real wróci do gry ^^
0
Wgl mi się wydaje że bilans Denver kompletnie nic o nich nie mówi (nic do nich mam oczywiscie).Jakos srednio ich widze w po.Nie wiem czemu ale ta ich koszykówka mi srednio lezy. :v
0
OKC niech lepiej ucieka przed wojownikami :v
1
Ja ostatnio stóweczka na nba wyciągnalem to fartem było :v
2
Jak przewidujecię przyszłość Roberta w f1?Będzie coś z tego?Obawiam się że ta ponowna przygoda z f1 może się szybko skończyc chociaż mocno wierze w niego.
0
Co te OKC odwaliło w koncówce...
0
@wszyscy
Dzięki miśki.Może kiedys wprowadzą ten var..co tydzien błędy i to błędy przez duże B.
0
Słyszałem że jakis skandal był w meczu Chelsea.Może ktoś coś wiecej powiedziec na ten temat?
0
Zapewniam cię ze Houston dalej zajdzie niz Bucks
0
Chyba już wszyscy chcą zobaczyć pojedynek GSW z Houston.Ale to będzie spektakl :]
0
Ty tam nie śmieszkuj z Jamesa :v
0
W niektórych rzeczach wypada nawet lepiej niz Jordan.
0
Aktualnie mordo nie mam dostępu do internetu i mam do dyspozycji tylko tv xD
0
Wiesz co Bostonu nie ma w TV...
0
Ja tam oglądam dla beki.Teraz przełączyłem na Houston :v
0
Dajcie linka jakiegos :[
0
Konkret wejscie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To raczej oczywiste.
0
Co to za kocica o.o
0
kamerzysta rozj3bi3 tą gale
0
Sarius o.o
Props dożywotni dla tej mordy :d
0
Czas wygrać xD
1
bonus vs taxi
godlewska vs linki
ferrari vs malczynski
isamu vs didzej
0
Kur** oco tu chodzi?Jakies przkręty w chu*
2
Filip co na szarży wjechał.Widać że mają na P
1
Jedziesz z nim fiifi
0
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD