2

Tak grające Atleti nie ma prawa awansować.

0

To akurat prawda.Ronaldo w powietrzu jest praktycznie nie do zatrzymania.Ma nieprwdopodobny wyskok a do tego bardzo celne to uderzenie z głowy.

1

Bernardeschi jest dziś kapitalny.Co chłop gra to ja nie mam pytań.Ronaldo coś czuje że ukuje coś w 2 połowie.Nie wierze że przetrwa Atleti drugą połowę.

6

A ja cie zaskoczę misiek.Jestem za Juve !

1

A mi się wydaję że może mu się udać.Zobaczymy co zrobi w okienku bo szykują się duże zmiany. :v

6

A co jeśli wróci i znowu rozj3bie Lige mistrzów?

0

No wiem.Ja nic do tego nie mam.Tylko napisałem ze autotune.A ten kawałek tak sobie brzmi.Nie jest zle :D

2

autotuneeeeeee

0

To Hazard chyba pewniakiem w Realu od następnego sezonu :D

0

de Jong.

1

Mnie by mógł powołac

22

Podziwiam takich ludzi.Trzeba mieć naprawde jaja.Chyba że dla niego to drobne :v

1

Oj tam.Chłopowi się przytyło delikatnie :v

1

Tydzien temu to samo było.Tylko wtedy Arsenal był poszkodowany w meczu z Totkami.

0

VAR to obowiązek w obecnej piłce.Niestety ale większość sędziów reprezentuje strasznie niski poziom.

0

To nie jest karny.Jesli tak to niech dyktują wszystkie tego typu a nie sobie wybierają komu dają a komu nie.

2

Cienizna to jest sędzia.

1

To jest faul XDDD

0

Ile sytuacji United jeszcze zepsuje?

0

Co za farta ten Arsenal ma...

0

Piękny strzał.

0

Akurat w tym sezonie w LM jest moc póki co.Totki i United już awansowały.City w sumie tez no i Liverpool tylko zostanie :D

1

No własnie.W Angli fajne jest to że co tydzien jakiś hicik.Dzis United-Arsenal a tydzien temu Arsenal grał z Totkami :d

1

Mam tak samo.Nie mam jednego zespołu a oglądam całą ligę :D

1

Na 3 miesiące przegrali 1 mecz.Odpowiedz sobie sam.

1

mow mow bo mnie ciekawi :v

0

Na ile miales i za co?Pochwal sie

0

Zmęczony jestem ,ale trzeba obejrzec ;v

3

wszyscy :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?