0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie można było a trzeba :v

9

Mat.

15

Bale niech wraca do Anglii.Tam jest jego miejsce :]

0

Był.

0

Akurat refleks de Gea i Stegen mają podobny,ale Niemiec zdecydowanie lepiej gra nogami.

0

Real grał ale to Barcelona strzelała.

0

Fak3.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wynik zawsze będzie najważniejszy.Zawsze Mourinho się zarzucało że gra brzydko,ale wyniki swoje osiągał.

1

Pierwsza połowa fatalna w wykonaniu Dembouza.Druga juz zdecydowanie lepsza a Vini dzis niezle grał.Brakuje mu tlyko wykonczenia

2

Co to był za dzien ! Praktycznie wszyscy faworyci powygrywali.
Barca,United,City,Chelsea,Arsenal,Live ...można było zarobic :D

1

W takim razie to bardzo ale to bardzo zle o nas swiadczy :v

0

Zobacz ile strat miał Dembele w 1 połowie.

0

Popieram.Dembouz dzisiaj tragedia.Ani to efektownie ani efektywne co robi.Jak się nie ogarnie to pierwszy do zmiany.

0

To podobno najsłabszy Real od lat.Przynajmniej tak pisali dzisiaj na rambli.

1

Co ty.Fajnie jest.Szczególnie jak cie bada jakaś fajna Pani.

0

Biedny Neymar. :c

1

W sumie mielibysmy prawo tam sie lać.Największe fejmy na rambli

1

Nie no cringe jest delikatny ,szczególnie jak patrzysz na te laski.Mysle ze z 1-2 walki beda na jakims tam poziomie sportowym a reszta to wiadomo dla hajsu :v

1

Oj tam gaucho.Pośmiac się troche mozna.

0

wejdz na fb canał+ :v

0

Myśle że pieniądze nie były główna przyczyną odejścia.

0

W Barcelonie też mógłby dostać bardzo duże pieniądze.

11

Do dziś żałuje że odszedł.Why..

5

Najbardziej szkoda piłkarzy Levante,Widac że dużo sił włożyli w ten mecz i przegrywają go po takim czymś.Pewnie pare dni będzie głosno o tym i jak zwykle wszystko ucichnie.

1

Myśle że on sam wie że nie było ,ale musi coś pi3rdolić.

1

Aj ta stara Chelsea z Lampardem,Terrym czy Drogba.To były czasy.. :D

0

Na kuponie są? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?