Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie można było a trzeba :v
9
Mat.
15
Bale niech wraca do Anglii.Tam jest jego miejsce :]
0
Był.
0
Akurat refleks de Gea i Stegen mają podobny,ale Niemiec zdecydowanie lepiej gra nogami.
0
Real grał ale to Barcelona strzelała.
0
Fak3.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wynik zawsze będzie najważniejszy.Zawsze Mourinho się zarzucało że gra brzydko,ale wyniki swoje osiągał.
1
Pierwsza połowa fatalna w wykonaniu Dembouza.Druga juz zdecydowanie lepsza a Vini dzis niezle grał.Brakuje mu tlyko wykonczenia
2
Co to był za dzien ! Praktycznie wszyscy faworyci powygrywali.
Barca,United,City,Chelsea,Arsenal,Live ...można było zarobic :D
1
W takim razie to bardzo ale to bardzo zle o nas swiadczy :v
0
Zobacz ile strat miał Dembele w 1 połowie.
0
Popieram.Dembouz dzisiaj tragedia.Ani to efektownie ani efektywne co robi.Jak się nie ogarnie to pierwszy do zmiany.
0
To podobno najsłabszy Real od lat.Przynajmniej tak pisali dzisiaj na rambli.
1
Co ty.Fajnie jest.Szczególnie jak cie bada jakaś fajna Pani.
0
Biedny Neymar. :c
1
W sumie mielibysmy prawo tam sie lać.Największe fejmy na rambli
1
Nie no cringe jest delikatny ,szczególnie jak patrzysz na te laski.Mysle ze z 1-2 walki beda na jakims tam poziomie sportowym a reszta to wiadomo dla hajsu :v
1
Oj tam gaucho.Pośmiac się troche mozna.
0
wejdz na fb canał+ :v
1
Panowie głosujemy na OKC VS 76 ers :]
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53142650_2089026921146665_4798150786632646656_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=c8882abbb602bc332995179ed0ceed78&oe=5CEFDCFC
0
Myśle że pieniądze nie były główna przyczyną odejścia.
0
W Barcelonie też mógłby dostać bardzo duże pieniądze.
11
Do dziś żałuje że odszedł.Why..
5
Najbardziej szkoda piłkarzy Levante,Widac że dużo sił włożyli w ten mecz i przegrywają go po takim czymś.Pewnie pare dni będzie głosno o tym i jak zwykle wszystko ucichnie.
1
Myśle że on sam wie że nie było ,ale musi coś pi3rdolić.
1
Aj ta stara Chelsea z Lampardem,Terrym czy Drogba.To były czasy.. :D
0
Na kuponie są? :D