Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
39
real z małej litery by podgrzać atmosferę :v
0
Oj to wybacz w takim razie.Zasugerowałem się tym że napisales że ma genialną lewą nóżke :D
0
Nowy Robben? :D
8
Pogba to fenomen jak dla mnie.Widać w nim ten pierwiastek geniuszu ,ale i też tą nonszelancję która czasem irytuje.Efektownie wykonuje te niektóre zwody i triki ,ale przy tym też często traci piłke.Aktualnie juz strzelil 14 bramek i zanotował 10 asyst we wszystkich rozgrywkach.I nie są to bramki z zespołami z Championship.Jak dobije do 20 bramek i 20 asyst to będzie miazga jak na środkowego pomocnika.
0
Najpierw był Arsenal,Chelsea także teraz czas na wilki :v
0
Lusitoo *.*
0
Lakersi z Houston chyba ta?
0
W sumie tak.To by bylo niesprawiedliwe troche dla ich obu :D
0
Oj tak..teraz duzo jest tych naprawde młodych i perspektywicznych talentów.LeBron dla mnie jest najlepszym zawodnikiem w historii.Pewnie mówie tak bo niestety nie mogłem ogladac Jordana :c
0
Chelsea czy United dziś?Ten kurs na United kusi,ale grają bez Martiala i Lingarda.
0
George myśle ze jeszcze z rok czy dwa i może rządzic cała ligą.Umiejetnosci ma ogromne.To jak się rozwinął od Indiany do OKC.Jeszcze po tej cięzkiej kontuzji...
#vamos Paul
0
George>Durant
:v
0
Vardy zrobił piękna kariere.Od mechanika do jednej z najlepszych strzelców w Anglii.Jakoś zawsze go lubilem :D
0
Ale myśle ze w tej polowie troche powazniej beda grac :D
0
No póki co te 3 srednio siedza xD
1
Każdy zespół ma coś w sobie :)
1
Oj coś czuje że team Lebrona zaraz zacznie bronic xD
0
Pięknie wykonane te hymny.
0
No też się spodziewałem więcej od Collins'a :c
0
A jak oceniasz konkurs wsadów?Dużo ludzi mówi że był sredni,a dla mnie wypadł fajnie :)
0
Chociaż tej dwójce ciezko nie kibicowac :/
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/52475663_10157149072354124_1647098380100304896_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=a6bfdb77c879849fc6d7719c5b8ec343&oe=5CDF7701
0
Zobaczymy.Team Giannis !
0
Transmisja juz w c+ od 1:00-5:00
0
Oglądacie? :)
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51987101_10157294236533463_7965832529146019840_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=10de91ee720b2a4535c0ee589dea95b5&oe=5CF57AFB
4
Nie no bez przesady.Marcelek w formie to top1 obrońca na świecie.Obrońca który potrafil sam ugrywać mecze Realowi.
0
Socjopata to akurat kibic tych drużyn na które stawia hajs
3
No co ty Koniu...
0
Co za sezon rozgrywa Mbappé.W 2200minut wykręcił 23 bramki i 14 asyst.Jeśli wygra LM to złotą piłeczke ma pewną.
0
Schalke tyle nie wytrzyma.
0
Shoxieee god