39

real z małej litery by podgrzać atmosferę :v

0

Oj to wybacz w takim razie.Zasugerowałem się tym że napisales że ma genialną lewą nóżke :D

0

Nowy Robben? :D

8

Pogba to fenomen jak dla mnie.Widać w nim ten pierwiastek geniuszu ,ale i też tą nonszelancję która czasem irytuje.Efektownie wykonuje te niektóre zwody i triki ,ale przy tym też często traci piłke.Aktualnie juz strzelil 14 bramek i zanotował 10 asyst we wszystkich rozgrywkach.I nie są to bramki z zespołami z Championship.Jak dobije do 20 bramek i 20 asyst to będzie miazga jak na środkowego pomocnika.

0

Najpierw był Arsenal,Chelsea także teraz czas na wilki :v

0

Lusitoo *.*

0

Lakersi z Houston chyba ta?

0

W sumie tak.To by bylo niesprawiedliwe troche dla ich obu :D

0

Oj tak..teraz duzo jest tych naprawde młodych i perspektywicznych talentów.LeBron dla mnie jest najlepszym zawodnikiem w historii.Pewnie mówie tak bo niestety nie mogłem ogladac Jordana :c

0

Chelsea czy United dziś?Ten kurs na United kusi,ale grają bez Martiala i Lingarda.

0

George myśle ze jeszcze z rok czy dwa i może rządzic cała ligą.Umiejetnosci ma ogromne.To jak się rozwinął od Indiany do OKC.Jeszcze po tej cięzkiej kontuzji...
#vamos Paul

0

George>Durant
:v

0

Vardy zrobił piękna kariere.Od mechanika do jednej z najlepszych strzelców w Anglii.Jakoś zawsze go lubilem :D

0

Ale myśle ze w tej polowie troche powazniej beda grac :D

0

No póki co te 3 srednio siedza xD

1

Każdy zespół ma coś w sobie :)

1

Oj coś czuje że team Lebrona zaraz zacznie bronic xD

0

Pięknie wykonane te hymny.

0

No też się spodziewałem więcej od Collins'a :c

0

A jak oceniasz konkurs wsadów?Dużo ludzi mówi że był sredni,a dla mnie wypadł fajnie :)

0

Zobaczymy.Team Giannis !

0

Transmisja juz w c+ od 1:00-5:00

4

Nie no bez przesady.Marcelek w formie to top1 obrońca na świecie.Obrońca który potrafil sam ugrywać mecze Realowi.

0

Socjopata to akurat kibic tych drużyn na które stawia hajs

3

No co ty Koniu...

0

Co za sezon rozgrywa Mbappé.W 2200minut wykręcił 23 bramki i 14 asyst.Jeśli wygra LM to złotą piłeczke ma pewną.

0

Schalke tyle nie wytrzyma.

0

Shoxieee god

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?