Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
SIIIIIII
1
Wybacz że zadaje ci teraz to pytanie ale sobie własnie przypomnialem xD
Wstawiales ostatnio jakas ankiete z liczbami i jak wyniki ?xd
1
To tez dużo mówi.Szkoda bo liczyłem na nich,ale PSG po prostu zagrało dziś świetnie :]
0
Nie zagra
6
Noo panowie z PSG ..klasa,klasa i jeszcze raz klasa.Mega brawa dla Tuchela.Świetnie przygotował cały zespół.Praktycznie kazdy z zawodników PSG zagrał świetnie.Jestem pod mega wrażeniem.
-Mbappe to crack przez duże C (za pisanie że jest przereklamowany powinny byc bany,gość jak miał piłe to całe United było obsrane)
-Verratti to magik w środku.Nie ma bramek i asyst ,ale sam potrafi zdominować srodek pola.Uwielbiam tą jego gre na ryzyku :D
Di Maria też fajnie zagrał,dużo akcji lewa stroną i świetna asysta
Cały Paris zagrał świetnie.A z United to chyba bym wyróżnił Pogbe chociaż to nie byl jego dobry mecz ,ale na tle swoich kolegów wyglądał najlepiej no i de Gea.
Nie wierze w comeback United w Paryżu.Do tego bez Pogby... ;c
0
O jednak gra Verratti.To dużo zmienia.Typuje 1:1 :D
0
Zdecydowanie Juve.
0
Hajs wpadnie a to najważniejsze :v
0
A ja myśle że Rakitic jest ważniejszy od Messiego.
1
Pasha króluje teraz z afką na stremach :D
2
Np wałki z fair play.
0
No własnie on niech kieruje drużyna tylko niech się nie bierze za rzucanie :D
0
Durant,Irving,Thompson,Leonard..wybór jest ale czy którys będzie chciał tam isc xD
0
Indywidualnie myślę ze osiagnał to co chciał czyli zdobył MVP a co do pierscienia będzie cięzko ale nie jest to niemożliwe.Kto wie może w tym roku?Jesli nie Boston to będe mocno im kibicował .Napewno mają zespół by sie przeciwstawić gsw :d
1
Myśle że na spokojnie.Ma jeszcze 4-5 lat solidnej gry.Szczególnie teraz jak oddał role lidera i bierze sie za wyłącznie za rozgrywanie :d
0
Russel Westbrook zaliczył swoje 10 razy z rzędu triple-double i przy tym ustanowił rekord w historii NBA :)
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51579126_10157279369193463_3778260473770672128_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=25dcac8170cfc61e0ebb899c2eb78b48&oe=5CEE4C34
28
Szczerze nie wiem jak można być za PSG za to co oni odpi3rdalają xD.
0
A ja się skusze chyba i postawie że Mbappe brameczkę strzeli.
0
Który strzeli dzisiaj?
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/41171206_2139703259617084_6899876278262824960_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=1be359a7e78e2a5ca90dbc8184ebe428&oe=5CFFE223
0
Vitality czarny koń majora jak dla mnie.Jak Zywoo odpali maszyne to mogą daleko zajść :)
0
Pochwal się jak typowałes :D
0
Nie a ty? :d
0
Nie no troche tam strzelam.Socjopata potwierdzi :D
0
Ja tam gram dla zabawy :D
2
Ale Paula George'a kapitalnie się ogląda.Oj niech sie cięszy OKC że go ma :v
0
A ja nie mogę bo dostałem bana na 1 dzien -.-
0
No i wszyscy poszli spać.
fck :c
0
Twoim zdaniem to dobra opcja?Nie oglądam ligi niemieckiej także nie mam zdania o nim:/
Jedynie po statystykach można stwierdzić ze jest niezły.Cena tez podobno niska by była.
0
Ciężko powiedziec ,ale wiem jedno napewno żaden z Hiszpanii i Angli.
1
o.o