0

SIIIIIII

1

Wybacz że zadaje ci teraz to pytanie ale sobie własnie przypomnialem xD
Wstawiales ostatnio jakas ankiete z liczbami i jak wyniki ?xd

1

To tez dużo mówi.Szkoda bo liczyłem na nich,ale PSG po prostu zagrało dziś świetnie :]

0

Nie zagra

6

Noo panowie z PSG ..klasa,klasa i jeszcze raz klasa.Mega brawa dla Tuchela.Świetnie przygotował cały zespół.Praktycznie kazdy z zawodników PSG zagrał świetnie.Jestem pod mega wrażeniem.
-Mbappe to crack przez duże C (za pisanie że jest przereklamowany powinny byc bany,gość jak miał piłe to całe United było obsrane)
-Verratti to magik w środku.Nie ma bramek i asyst ,ale sam potrafi zdominować srodek pola.Uwielbiam tą jego gre na ryzyku :D
Di Maria też fajnie zagrał,dużo akcji lewa stroną i świetna asysta
Cały Paris zagrał świetnie.A z United to chyba bym wyróżnił Pogbe chociaż to nie byl jego dobry mecz ,ale na tle swoich kolegów wyglądał najlepiej no i de Gea.
Nie wierze w comeback United w Paryżu.Do tego bez Pogby... ;c

0

O jednak gra Verratti.To dużo zmienia.Typuje 1:1 :D

0

Zdecydowanie Juve.

0

Hajs wpadnie a to najważniejsze :v

0

A ja myśle że Rakitic jest ważniejszy od Messiego.

1

Pasha króluje teraz z afką na stremach :D

2

Np wałki z fair play.

0

No własnie on niech kieruje drużyna tylko niech się nie bierze za rzucanie :D

0

Durant,Irving,Thompson,Leonard..wybór jest ale czy którys będzie chciał tam isc xD

0

Indywidualnie myślę ze osiagnał to co chciał czyli zdobył MVP a co do pierscienia będzie cięzko ale nie jest to niemożliwe.Kto wie może w tym roku?Jesli nie Boston to będe mocno im kibicował .Napewno mają zespół by sie przeciwstawić gsw :d

1

Myśle że na spokojnie.Ma jeszcze 4-5 lat solidnej gry.Szczególnie teraz jak oddał role lidera i bierze sie za wyłącznie za rozgrywanie :d

0

28

Szczerze nie wiem jak można być za PSG za to co oni odpi3rdalają xD.

0

A ja się skusze chyba i postawie że Mbappe brameczkę strzeli.

0

Vitality czarny koń majora jak dla mnie.Jak Zywoo odpali maszyne to mogą daleko zajść :)

0

Pochwal się jak typowałes :D

0

Nie a ty? :d

0

Nie no troche tam strzelam.Socjopata potwierdzi :D

0

Ja tam gram dla zabawy :D

2

Ale Paula George'a kapitalnie się ogląda.Oj niech sie cięszy OKC że go ma :v

0

A ja nie mogę bo dostałem bana na 1 dzien -.-

0

No i wszyscy poszli spać.
fck :c

0

Twoim zdaniem to dobra opcja?Nie oglądam ligi niemieckiej także nie mam zdania o nim:/
Jedynie po statystykach można stwierdzić ze jest niezły.Cena tez podobno niska by była.

0

Ciężko powiedziec ,ale wiem jedno napewno żaden z Hiszpanii i Angli.

1

o.o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?