Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To trener decyduje kto ma grać a nie Leo.
0
No ta,ale Griffina można pooglądać :v
0
O 1 Denver z Detroit a reszta takie średnie :V
0
Paris to się niech martwi o LM :)
0
Pamiętam jak Liverpool miał przewage z 7 pkt i ktoś pisał że to dużo,ale zapomniał że to jest premier ligue.
3
To oczywiste.Niech się pociesza jeszcze chwilę na tym 1 miejscu.
5
Właśnie się skończył Apocalypto na polsacie.Tyle razy oglądany a za każdym razem genialny.
Chapeau bas Gibson.
5
Typowy Brazol :D
0
Jesli Liverpool zremisuje City będzie już tracic tylko 3pkt.Do tego mają lepszy bilans bramkowy :]
1
Rozdaje spalone na lewo i prawo.
1
bijcie sie wzajemnie
0
not bad
1
Noo Vidal w drugiej połowie jak najbardziej.
0
1 bo na Real trzeba ludzi którzy dobrze się czują z piłką przy nodze a nie biegaczy,
5
Komentarz usunięty
0
To mnie zaskoczyłeś.Szczerze to myślałem że 12.
5
Wydaje mi się 18-19.
Adrian zaniża srednia :D
2
Może nie mocni,ale widać ze chłopy są w formie.Zobaczymy co w klasyku pokażą.
23
A oto 4-metrowy wstęgor królewski złapany w sieci w porcie w Imizu.
Według japońskich legend, pojawienie się na powierzchni wstęgora królewskiego zwiastuje nadejście podwodnego trzęsienia ziemi, a następnie fal tsunami
via Kataklizmy w Polsce i na świecie
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/50988160_2567075653334103_1848796027209908224_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=e8757afe099f15cc08b48588b638de92&oe=5CFF5172
0
Mi się wydaję że OKC przydałby się jeszcze 1 all-star i by było cacy.Westbrook+Paul+Ktoś i wtedy mogli by powalczyć realnie z GSW chociaż ich nie skreślam :)
0
Ale myśle że nadchodzący mecz też dostarczy emocji.Klasyk to klasyk :D
0
Popełnil 2 takie błędy że szok i to tak doświadczony zawodnik :v
0
Georg'a mi było najbardziej szkoda.Jakos strasznie go lubię.Podniósł się po tak ciężkiej kontuzji i jest jednym z najlepszych zawodników w całej lidze.Zawodnik który praktycznie potrafi wszystko.Szkoda że ma małe szanse na mvp.
1
Nic ujmuje młodemu z Brazylii ,ale Neymar ma ten błysk.To coś.
Może Vinicius za pare lat wskoczy na taki poziom ,ale jakoś nie wierze w to.
5
W sumie nie mogę się doczekać tego meczu.Nie ma lepszego meczu niż pojednyek z Realem nieważne w jakiej są w formie.
1
Hahaha co on zrobił..XD
Zmęczenie i brak koncetracji zrobiło swoje..a zagrał całkiem niezły mecz bo chyba tripple-double było z jego strony :v
0
Hah Westbrook....nie wierzę :D
3
Jak dalej pójdzie to Cutrone za wiele nie pogra.Duma Krzysiu :D
9
Tu nawet nie chodzi o statystyki.Ale jeśli Dembouz jest zdrowy to zdecydowanie wole jego niz Cou.Po prostu ma więcej do zaoferowania drużynie.
6
Z Arthurem najpiękniejsza *.*