1

To trener decyduje kto ma grać a nie Leo.

0

No ta,ale Griffina można pooglądać :v

0

O 1 Denver z Detroit a reszta takie średnie :V

0

Paris to się niech martwi o LM :)

0

Pamiętam jak Liverpool miał przewage z 7 pkt i ktoś pisał że to dużo,ale zapomniał że to jest premier ligue.

3

To oczywiste.Niech się pociesza jeszcze chwilę na tym 1 miejscu.

5

Właśnie się skończył Apocalypto na polsacie.Tyle razy oglądany a za każdym razem genialny.
Chapeau bas Gibson.

5

Typowy Brazol :D

0

Jesli Liverpool zremisuje City będzie już tracic tylko 3pkt.Do tego mają lepszy bilans bramkowy :]

1

Rozdaje spalone na lewo i prawo.

1

bijcie sie wzajemnie

0

not bad

1

Noo Vidal w drugiej połowie jak najbardziej.

0

1 bo na Real trzeba ludzi którzy dobrze się czują z piłką przy nodze a nie biegaczy,

5

Komentarz usunięty

0

To mnie zaskoczyłeś.Szczerze to myślałem że 12.

5

Wydaje mi się 18-19.
Adrian zaniża srednia :D

2

Może nie mocni,ale widać ze chłopy są w formie.Zobaczymy co w klasyku pokażą.

23

A oto 4-metrowy wstęgor królewski złapany w sieci w porcie w Imizu.
Według japońskich legend, pojawienie się na powierzchni wstęgora królewskiego zwiastuje nadejście podwodnego trzęsienia ziemi, a następnie fal tsunami
via Kataklizmy w Polsce i na świecie
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/50988160_2567075653334103_1848796027209908224_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=e8757afe099f15cc08b48588b638de92&oe=5CFF5172

0

Mi się wydaję że OKC przydałby się jeszcze 1 all-star i by było cacy.Westbrook+Paul+Ktoś i wtedy mogli by powalczyć realnie z GSW chociaż ich nie skreślam :)

0

Ale myśle że nadchodzący mecz też dostarczy emocji.Klasyk to klasyk :D

0

Popełnil 2 takie błędy że szok i to tak doświadczony zawodnik :v

0

Georg'a mi było najbardziej szkoda.Jakos strasznie go lubię.Podniósł się po tak ciężkiej kontuzji i jest jednym z najlepszych zawodników w całej lidze.Zawodnik który praktycznie potrafi wszystko.Szkoda że ma małe szanse na mvp.

1

Nic ujmuje młodemu z Brazylii ,ale Neymar ma ten błysk.To coś.
Może Vinicius za pare lat wskoczy na taki poziom ,ale jakoś nie wierze w to.

5

W sumie nie mogę się doczekać tego meczu.Nie ma lepszego meczu niż pojednyek z Realem nieważne w jakiej są w formie.

1

Hahaha co on zrobił..XD
Zmęczenie i brak koncetracji zrobiło swoje..a zagrał całkiem niezły mecz bo chyba tripple-double było z jego strony :v

0

Hah Westbrook....nie wierzę :D

3

Jak dalej pójdzie to Cutrone za wiele nie pogra.Duma Krzysiu :D

9

Tu nawet nie chodzi o statystyki.Ale jeśli Dembouz jest zdrowy to zdecydowanie wole jego niz Cou.Po prostu ma więcej do zaoferowania drużynie.

6

Z Arthurem najpiękniejsza *.*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?