Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Hah to poczucie humoru Michała :D
0
Dobra cicho tam.
7
No i James pozamiatał.Wziąść na siebie odpowiedzialność w tak trudnym momencie..to tylko Harden potrafi.
61 pkt + trójki na poziomie 70%
2
Minęła 1 kwarta w meczu Houston-San Antonio a Harden już zaczyna rządzić.Uwaga bo ładuje w 1 kwarcie 27pkt...27pkt ! Połaczenie jego inteligencji boiskowej i samego skilla to jest coś niesamowitego.Po prostu potwór.Lubie Giannisa ale to Harden jest najlepszy w tym sezonie.
0
No własnie.W sumie nie wiem na co się skusić.Może dwa na raz... :D
0
Wątpie.Teraz w City jest taka konkurencja że często na ławce ląduje de bruyne,sane i np Mahrez.
0
On chyba gra na prawej.
0
Ale to było genialne podanie Pogby.Takie ciastko..ajajja.
0
A dziś OKC z Raptors :D
1
Kurde obejrzałbym taką lige mistrzów :/
0
Nasz trenejro nie ma jaj by wystawić MLP.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Czy ja wiem np taki Pogba jakby wygrał LM to kto wie :v
5
Myśle że i Ronaldo wolałby by Messi cały czas był.On go motywuje i napędza.
0
Ooo szanuję za Batmana :v
1
Gdyby walka była w UK to by pewnie wygrał a tak lekki wałek był.
0
Mam nadzieję ze wkońcu doczekamy się pojedynku AJ VS DW.To by była chyba najlepsza walka ostatnich lat.Dwóch takich byków w ringu :D
4
Szkoda mi Olka bo dostał United rozbite i próbuje robic co może.Wyniki i tak są dobre patrząc na to czym dysponuje.Olka będzie się rozliczać od następnego sezonu.
Mecz z Barceloną będzie dla niego cięzki bo nie jest w stanie przygotować drużyny na taki mecz.Tak mi się przynajmniej wydaję.Zobaczymy zresztą :D
0
Ooo szanuję...:D
3
Czy Ronaldo olewa inne rozgrywki?W lidze swoje nastrzelał takze teraz moze chwile odpocząć.
1
Myśle że chyba Neymar.Griezmann ma jeszcze szanse :p
0
Ooo.Dawno nie czytałam tak ciekawego artykułu.Oglądasz dzis GSW Z OKC?
39
Zrozumiał że w Atleti to ch*** wygra.
1
Oglądacie dzis?Zapowiada się świetnie.Oczywiscie transmiaj na c+.
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53649964_10157361083588463_3186290547316752384_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=a1cf77b492fb6394aaf883143f536a76&oe=5D1EA15E
1
Nie no luzno.Ja tylko uważam że nie powinniśmy ich skreslać.Dużo osób mysli chyba ze gramy z jakąs Granada (oczywiscie nic do nich nie mam i szanuje :D)
3
Pierniczenie.Każdy mecz jest inny.Mogą akurat zaliczyć dobry dwumecz i awansują i co mi wtedy powiesz?
56
Manchester United i mem>?Jestes normalny?
4
Wilki to powinny dostać nagrode jakąs osobna po tym sezonie.Tyle co oni punktów zabrali top6 to chyba dawno żaden zespól tego nie dokonał.Do tego wyeliminowali z pucharu Liverpool i United.Wielki szacun dla Nuno :]
0
Wiesz że grali bez Pogby,Maticia,Herrery,Martiala,Lingarda,Valenci,Jonesa.Maty,Sancheza ?
Porównam ci.To tak jakby Barca wyszła bez Messiego,Dembele i całego srodka pola.
1
Nie nie spływaj :c