Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Paul Pogba nie wystąpi prawdopodobnie w przedostatnim sparingu z powodu problemów z plecami.
Zawsze te plecy.Eh :v
2
@student97r i to naprawde dobry wywiadzik.
3
No i Cristiano prawdę powiedział.
1
@Criss18Barca Kochan to napewno kontuzja bo nie wierze że przegrał sportowo a Bednorz hmm sam nie wiem.Ale trzeba pamiętać że ten turniej to 3 mecze w tym tak naprawdę jeden o wszystko.I tak pewnie Leoś z naszym kapitanem bedą grac wszystko.
12
@Barca1922 Ale on potrzebuję minut a nie ławki.
26
@IAmBackCules Było go walić na łeb
1
@Socjopata Wielki talent.Oby kontuzje już dały mu spokój.
1
@Jordi10 Może nie zbawić ale oni potrzebują kogoś takiego jak Pogba.
4
@ctid 31 na Neuera i tu większa beka.
1
@MessiTheBesst Nawet jak było to będzie jeszcze raz i nikomu to nie przeszkadza.
4
@Rewolucja123 Tu nie trzeba być dziennikarzem by wiedzieć że Ernesto nie odstawi tak o Busiego czy Rakiete.
1
@Socjopata Może kogoś z tych słabszych typu Norwich :D
1
@Kamiloza91 5,5 a Andersona bym zostawił bo mają na początek terminarz w miare to postrzela coś a tani w miarę jest.
1
@Wilczeq Czasem jak zespół Ibry gra
1
@Kamiloza91 Daj Ceballosa
1
@barcowy1899 Nie sprzedadzą go.Nie ma szans.
12
W sumie też tak kleje na orliku
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67469697_10156739450757746_8422285237999894528_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQm0PjlEPwAL9KpbiWN9ktUdCmKo2QrvXa_8SrL4SypXzAxgjCFqsmxDuSoVJI6PtSM&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=281785447c0326b6174342e00a655fc9&oe=5DEAAA51
0
@student97r Chociaż Mou chyba by chciał Portugalie poprowadzic tylko że Santos dobrze sobie radzi :v
1
@zadafcb Lublin?
1
@student97r Siwy wraca i robi z Valenci Porto 2004 :D
7
@mauerinho twardy jestes zawodnik,60 na raz
0
@BigShaq Ustaw sobie tylko wariacie na 3 obronców
1
@ofenzywa Aaa no to Salah bo on jeszcze w sumie karne wykonuje to lepiej nawet
2
@Socjopata 4 baniaki mam jeszcze i chyba będzie out Pogba jak odejdzie i wklepie Mane/Salaha
3
@Socjopata co sądzisz o tym dream teamie ?
https://i.imgur.com/Jra6DwT.png
wgl dawajcie swoje składy,moze macie jakies młode i tanie talenty?
0
@Messibestplayerintheworld Niby nie jest ale na początku myślę że będzie grał.
0
@sebasek99 Jak im Wan Bissake w tym roku mistrza wygra
7
@Barca_Big_Moment A może wierzy że Paryż w końcu wygra tą LM?Oni nie odpadają przez to że są słabym zespołem bo skład mają bardzo dobry ale brakuje koncetracji w najważniejszych momentach.
9
@sebasek99 mówilem by go sprzedać to nie
1
@Socjopata dawaj Aube za Kejna