7

Paul Pogba nie wystąpi prawdopodobnie w przedostatnim sparingu z powodu problemów z plecami.
Zawsze te plecy.Eh :v

2

@student97r i to naprawde dobry wywiadzik.

3

No i Cristiano prawdę powiedział.

1

@Criss18Barca Kochan to napewno kontuzja bo nie wierze że przegrał sportowo a Bednorz hmm sam nie wiem.Ale trzeba pamiętać że ten turniej to 3 mecze w tym tak naprawdę jeden o wszystko.I tak pewnie Leoś z naszym kapitanem bedą grac wszystko.

12

@Barca1922 Ale on potrzebuję minut a nie ławki.

26

@IAmBackCules Było go walić na łeb

1

@Socjopata Wielki talent.Oby kontuzje już dały mu spokój.

1

@Jordi10 Może nie zbawić ale oni potrzebują kogoś takiego jak Pogba.

4

@ctid 31 na Neuera i tu większa beka.

1

@MessiTheBesst Nawet jak było to będzie jeszcze raz i nikomu to nie przeszkadza.

4

@Rewolucja123 Tu nie trzeba być dziennikarzem by wiedzieć że Ernesto nie odstawi tak o Busiego czy Rakiete.

1

@Socjopata Może kogoś z tych słabszych typu Norwich :D

1

@Kamiloza91 5,5 a Andersona bym zostawił bo mają na początek terminarz w miare to postrzela coś a tani w miarę jest.

1

@Wilczeq Czasem jak zespół Ibry gra

1

@Kamiloza91 Daj Ceballosa

1

@barcowy1899 Nie sprzedadzą go.Nie ma szans.

0

@student97r Chociaż Mou chyba by chciał Portugalie poprowadzic tylko że Santos dobrze sobie radzi :v

1

@zadafcb Lublin?

1

@student97r Siwy wraca i robi z Valenci Porto 2004 :D

7

@mauerinho twardy jestes zawodnik,60 na raz

0

@BigShaq Ustaw sobie tylko wariacie na 3 obronców

1

@ofenzywa Aaa no to Salah bo on jeszcze w sumie karne wykonuje to lepiej nawet

2

@Socjopata 4 baniaki mam jeszcze i chyba będzie out Pogba jak odejdzie i wklepie Mane/Salaha

3

@Socjopata co sądzisz o tym dream teamie ?
https://i.imgur.com/Jra6DwT.png
wgl dawajcie swoje składy,moze macie jakies młode i tanie talenty?

0

@Messibestplayerintheworld Niby nie jest ale na początku myślę że będzie grał.

0

@sebasek99 Jak im Wan Bissake w tym roku mistrza wygra

7

@Barca_Big_Moment A może wierzy że Paryż w końcu wygra tą LM?Oni nie odpadają przez to że są słabym zespołem bo skład mają bardzo dobry ale brakuje koncetracji w najważniejszych momentach.

9

@sebasek99 mówilem by go sprzedać to nie

1

@Socjopata dawaj Aube za Kejna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?