Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PrinceDamon No ja tez mam ich u siebie :v
0
@Commando Ta już to wiesz 11 sierpnia.
0
@PrinceDamon Bo to wyjazd a Arsenal i wyjazdy to tak srednio ale dadzą rade
2
@Socjopata Auba sam ich zgniecie.
3
@sebasek99 Miałem go dać ale jednak wolałem Aube :v
1
@Socjopata Ta bo czeka pewnie na niego już ze swoimi widłami hah
1
Ciekawe jakby chodził taki duet Neymar&Hazard.Biedni obrońcy :C
2
@Janiama hah co my pisaliśmy :D
14
Vital aka Guardiola
0
Młody Drzyzga może nie top rozgrywacz ale bloki ma cudowne.
39
Za to co zrobił Pep ze Sterlinga to powinien dostać Nobla.
3
@Kettger Ale City by w hiszpańskiej też by klepnęło wszystkich.
0
@escarabajo To akurat nie wiele zmienia.I tak dołożą kolejne bramy.
3
Całe City.Nigdy nie wiesz kiedy wbiję ci kolejne gwozdzie.Najlepszy zespół do oglądania.
0
@chavez tak jest
0
@chavez Masz kapitana głownego i vice jest od tego ze jak głownego nie ma to on go przejmuje
2
Dziś o 15 pojedynek niczym Ronaldo vs Messi czyli Ngapeth vs Leon.Zobaczymy kto wyjdzie wygrany z tego starcia.
1
@Socjopata ja przyfarcilem bo mialem zichczenke ale wlasnie go wymienilem z walkerem
0
@masq Me too.
1
@Kajtek77 Mam nadzieję że zagra xD
0
@Kajtek77 A co z Zaha?
1
@escarabajo Ja na szpicy to wole mieć pewniaków co mają #1 w swoim klubie czyli Rashford,Auba i Firmino i ewentualnie pan Harry Kane.
2
@Odesseiron On chce Portugalię ale póki co zajęta. :C
0
@student97r Czyli przesadziłem hah.Nie no Jimmy ma podobną fryzurą ;D a czy brakuje.. obejrzałby takie derby LA :(
0
@student97r Na tym zdjęciu to taki trochę Jimmy Butler?Czy przesadzam? :D
2
@snoopdegie Hah .Klasyka.ZAROBIŁ WIĘCEJ NIZ TY PRZEZ CAŁE ZYCIE....
0
@SeeleyBooth Szanuję opinię :v
0
@SeeleyBooth Potrafi bronić.Z tego co patrzyłem w tamtym sezonie miał więcej odbiorów niż podobno jeden z najlepszych spd na swiecie czyli Casemiro.Jego charakter?Potrafi być liderem :)
0
@SeeleyBooth Ja zawsze chciałem Pogbe ale niestety się nie doczekam :v
2
@ViscaBarca123 Ten wynik pokazuje potęge tego serwisu.