Douglas
Dołączył/a: maj 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Witekk10 kibicem :D co to za pytanie?
0
Borussia gra z Bayernem miedzy pierwszym meczem a rewanzem z nami - no ciekawie
0
@tbas araujo jak już ….
0
@mekston ok dzięki za info
1
O widzę że rudiger i mbappe dostali karę zawieszenia na 1 mecz w lm za pajacowanie z Atletico - tylko sęk w tym że jeśli dobrze rozumiem to nie na mecz z arsenalem tylko w ciągu roku muszą ta karę sobie odbębnić w dowolnym meczu XD straszna kara
0
Są tu jacyś fani The Last of Us? Część 2 daje radę? Wczoraj właśnie wyszła na PC i w weekend będzie grane :D
17
Raphinha wymienia koszulkę z De Paulem, nie ma złej krwi, klasa i to cieszy: https://x.com/saraporaria/status/1907569135720058999
0
@Limaker grunt ze w żółtych 1-4
18
Raphinha trochę nie dojechał na 1 połowę, Yamal gra jak top1 na świecie
1
Brak czerwonej dla Evertonu, kompromitacja varu:
0
W sam srodek bramkarza XD
0
Nie zdązyłem kuponu obstawić kurrr
4
Oyarzabal ale kopnoł se XDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kapitan hawk fajny skład sociedad wtedy miało
2
Ja cały czas nie mogę uwierzyć w to że między nami a realem są ciągle tylko 3pkt różnicy XD ileż oni mają farta, ich ostatnie 2 mecze to kwintesencja tego klubu w tym sezonie
1
Co patrzę na posty o sędziach tutaj to każdy jest naj-jakiś, najbardziej pobłażliwy, najrzadziej sędziujący teraz najbardziej kontrowersyjny itp XD
1
W szoku jestem że szanowny pan sędzia nie cofnął bramki żeby podyktować rzut karny za zagranie ręką
4
Szkoda bardzo, oby szybko wrocil, z nim na 10 ta gra plynniej wyglada
0
Frenkie co za klasa
3
@Bajson też mnie jakoś nie przekonuje ten grajek
1
Nie no Raphinha nie zniżaj się do tego poziomu :(
1
Kolejny narcyzowaty zawodnik u białych do kolekcji
0
@Eto'o9 R10 4000 jak już
1
Szkoda ze wtedy nie bralismy tego Inigo https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpermalink.php%3Fstory_fbid%3Dpfbid0kEZVff5t5vHdd7t93SFgGhNecXi3K43SZjMckLAAtxmRLVRaAXJ4TgbuL7ubpT2fl%26id%3D61568009930690&show_text=true&width=500
0
Jak to ujął Szpaku schodzi „Frank de Jong”
1
Ehhh jeszcze się to skończy nikomu nie potrzebną dogrywką
6
Super artykuł, fajne nawiązanie do The Office :D
0
Są jakieś informacje odn. odwołania w sprawie terminu meczu z Osasuna?
0
No nic trudno, cieszmy się że nie skończyło się gorzej i niech wraca do gry jak będzie gotowy na 100%