0

@Witekk10 kibicem :D co to za pytanie?

0

Borussia gra z Bayernem miedzy pierwszym meczem a rewanzem z nami - no ciekawie

0

@tbas araujo jak już ….

0

@mekston ok dzięki za info

1

O widzę że rudiger i mbappe dostali karę zawieszenia na 1 mecz w lm za pajacowanie z Atletico - tylko sęk w tym że jeśli dobrze rozumiem to nie na mecz z arsenalem tylko w ciągu roku muszą ta karę sobie odbębnić w dowolnym meczu XD straszna kara

0

Są tu jacyś fani The Last of Us? Część 2 daje radę? Wczoraj właśnie wyszła na PC i w weekend będzie grane :D

17

Raphinha wymienia koszulkę z De Paulem, nie ma złej krwi, klasa i to cieszy: https://x.com/saraporaria/status/1907569135720058999

0

@Limaker grunt ze w żółtych 1-4

18

Raphinha trochę nie dojechał na 1 połowę, Yamal gra jak top1 na świecie

1

Brak czerwonej dla Evertonu, kompromitacja varu:

0

W sam srodek bramkarza XD

0

Nie zdązyłem kuponu obstawić kurrr

4

Oyarzabal ale kopnoł se XDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kapitan hawk fajny skład sociedad wtedy miało

2

Ja cały czas nie mogę uwierzyć w to że między nami a realem są ciągle tylko 3pkt różnicy XD ileż oni mają farta, ich ostatnie 2 mecze to kwintesencja tego klubu w tym sezonie

1

Co patrzę na posty o sędziach tutaj to każdy jest naj-jakiś, najbardziej pobłażliwy, najrzadziej sędziujący teraz najbardziej kontrowersyjny itp XD

1

W szoku jestem że szanowny pan sędzia nie cofnął bramki żeby podyktować rzut karny za zagranie ręką

4

Szkoda bardzo, oby szybko wrocil, z nim na 10 ta gra plynniej wyglada

0

Frenkie co za klasa

3

@Bajson też mnie jakoś nie przekonuje ten grajek

1

Nie no Raphinha nie zniżaj się do tego poziomu :(

edit - sorka to jakieś fanowskie konto

1

Kolejny narcyzowaty zawodnik u białych do kolekcji

0

@Eto'o9 R10 4000 jak już

0

Jak to ujął Szpaku schodzi „Frank de Jong”

1

Ehhh jeszcze się to skończy nikomu nie potrzebną dogrywką

6

Super artykuł, fajne nawiązanie do The Office :D

0

Są jakieś informacje odn. odwołania w sprawie terminu meczu z Osasuna?

0

No nic trudno, cieszmy się że nie skończyło się gorzej i niech wraca do gry jak będzie gotowy na 100%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?