0

Potrzeba odzyskać Gaviego na końcówkę sezonu, chociaż do pewnego stopnia. Może jak będzie grał niżej to na lepsze mu to wyjdzie

0

Idiotyczne przepisy

0

Ktoś wie czemu nie zaliczono Raphini asysty przy 4 bramce?

0

@escarabajo nie no z tym Slotem to bez przesady, prawda nie dojechali na drugą część sezonu, ale pierwsza była bardzo mocna - zobaczymy jak to wyjdzie w przyszłym roku

2

W obecnej sytuacji finansowej to jedyny scenariusz w jakim bylibyśmy w stanie go podpisać do dorzucając do transferu kogoś z naszych dużo wartych piłkarzy np. Fermin, Araujo; nie jestem przekonany że to dobry pomysł

0

Dla ludzi oglądających Arsenal w tym sezonie, jak się sprawuje Merino na 9? Ma to jakiś sens?

1

@Krzysztof1987 drabinka

0

Wiadomo czy De Paul zagra w niedzielę? Chyba zszedł z urazem

0

@Darox też się chętnie dowiem

5

Że Marciniakowi chce się z nimi gadać przy każdej akcji

1

@kryhaa owszem, ale bez przesady z ZP

0

@FcPortoFan1999 wiem, po prostu rozbawił mnie ten Vitinha szczególnie

0

Wichniarek na pytanie o obecne top3 złotej piłki: Dembele, Mbappe, Vitinha XD

1

@Bartula w każdym innym miejscu na boisku to jest faul więc czemu nie w polu karnym?

0

@Patrykl145 w piłka parzy

2

Mendes dzisiaj wyjął 2 bramki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Ale kosmiczne 20min! a jutro Atletico Real i meczenie buły - 2 strony futbolu :D

0

@Gabec 2 bramki nam zrobił XD

0

Balde pięknie pociągnął świetny mecz

0

Lewy 2 razy wolniejszy od wszystkich swoich kolegów

0

@tbas wiem wiem

0

Tam chyba był spalony przed rożnym…

27

Dla mnie mega że mecz wcześniej, będzie można jeszcze wieczorem obejrzeć live psg :D

0

Problemy mięśniowe Roberta

0

Zadyszki Liverpoolu ciąg dalszy

2

Trzymam mocno kciuki żeby udało się wskoczyć do top3 na koniec kariery :) brakuje 52 goli https://footroll.pl/footlol/grafiki/44419,najlepsi-strzelcy-w-historii-pilki-a-robert-lewandowski-na-miejscu

2

@blakkudium nie kojarze gościa więc to chyba na plus xD

3

Mam mocno mieszane uczucia co do wczorajszego meczu psg z liverpoolem, z jednej strony bardzo nie lubię gdy słabsza drużyna wygrywa a z drugiej jakoś nie wierzę że psg byłoby w stanie postawić się realowi w późniejszej fazie, co innego z kolei liverpool

0

@partymaker oglądałem, sytuacja dla mnie jak z golem Lewego w meczu z Bayernem, nawet delikatniejszy kontakt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?