4

Dawno nie pamiętam żebym tak się stresował następnymi meczami. Ta drużyna na początku sezonu dała duuużo nadziei, oby to nie pękło znowu.

0

Celta Vigo przed meczem z realem ????


4

@Greenalley nikt go nigdzie nie pcha - to ma być "docelowy" środek pola jak już chłopak będzie gotowy na 100%, może się okazać że Casado/Frenkie będą się lepiej sprawdzać, ale pamiętając formę Gaviego z zeszłego sezonu i intensywność - ja i większość tutaj życzeniowo liczy że będzie grał w pierwszym składzie

5

Var przerwa na kawę widzę XD

1

4 obcokrajowców w pierwszym składzie, jeden na ławce - reszta wszyscy Hiszpania

0

Lewy i Frankie ponoć większa pensja niż Mbappe - bez komentarza

0

Nie mam nic przeciwko temu jakby angole się obudzili w półfinale - jeszcze może być fajny finał:)

1

Ktoś wie czemu gwizdy na cucurelle?

10

38 letni Navas na mapeta? nie widzę tego, ale obym sie mylił

0

Myślałem że sobie na spokojnie po pracy obejrzę mecz, ale dawno się tak nie zagotowałem. Bez komentarza mental krossa i jeszcze się śmieje xdd

0

Rabiot to taki francuski Sergi Roberto

19

“Nie wiemy jak się mecz skończy, ale jedna z drużyn będzie przegrana” ~ Węgrzyn

2

madrycki pakt z diabłem XD

0

@Encore ja myślę że jak Kroos zgarnie euro to i ZP może dostać, coś jak Modric parę lat temu

0

@barcelonaLM druga noga wygląda jakby była w powietrzu:

0

Czy będąc konsekwentnym nie trzeba by tego karnego powtórzyć? Wydaje mi się że Unai wyszedł z bramki przed strzałem

5

Chłop rocznik 2005 a tutaj ludzie chcą go oddawać po połowie sezonu, niesamowici jesteście XD

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

1

Jacyś fani boksu tutaj? Co typujecie na dzisiejszą walkę Usyk - Fury?

0

Przeczytałem gdzieś przed chwilą, że Pedro jest 2 lata młodszy od Modricia, nie powiem rozwaliło mi to trochę mózg :D

0

Ależ radocha, wreszcie! Szkoda tylko że Vitihnha nie wyleciał - i Christensen nie zagra w rewanżu

3

Szkoda że w tej fazie mecze są o tej samej godzinie

0

Nie płaczcie już, od dawien dawna mecz który się dobrze ogląda …

0

@tristan87 o kurde, nie byłem tego świadom XD ale porażka

3

Właśnie do mnie doszło, że z przedostatnią w lidze Granadą udało nam się w tym sezonie zdobyć 2 punkty. Śmiech przez łzy

7

Promyczek nadziei w tym smutnym momencie to nasza młodzież:)

0

Odpaliłem właśnie na chwilę żeby zobaczyć jak sobie roque radzi na 9;)))

1

@Saviola88 też poniekąd się zgadzam, chociaż ciężka sytuacja generalnie

1

Ktoś ma statystykę ile razy Felix obijał bramkę w tym sezonie?

1

@kanver_ wybitny kunszt taktyczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?