Douglas
Dołączył/a: maj 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Straszne czasy https://footroll.pl/footlol/grafiki/45394,absurdalne-zarobki-zawodnikow-barcy-w-2021-roku
0
Szkoda tego pierwszego meczu Messiego i spółki bo już by mieli awans zapewniony :)
1
@Cobra303 nie trzeba, logujesz się i oglądasz
2
@vangoor akcja z koperta? przyblizysz?
1
W lidze Trynidadu i Tobago trzecie miejsce zajmuje zespół … policji??? https://www.flashscore.pl/druzyna/police/neoWDPu4/
2
@Herato Rooney :D komentarz Twaro po słynnej bramce z przewrotki
3
Bramka naszego przyszłego skrzydłowego z wczoraj :P
5
Brawo Lysy, wybitny trener z genialnymi decyzjami XD
1
@macio_944 kto by się spodziewał
8
Scenariusze na dalszą część meczu:
a) Fabian zejdzie, Pedri zagra niżej i nagle Hiszpania na spokojnie przejmie kontrolę nad meczem
b) Łysy go nie zmieni albo wymyśli coś głupiego i Portugalczycy strzelą na 2-2
1
Zajebiście rozegranie Hiszpanii wygląda ciekawe czemu XDDD
5
Zajebiście działa pomoc z Pedrim na 10 XD najlepiej odbierający zawodnik w Europie gra za napastnikiem - genialny pomysł
0
@marcin62 to jest turniej drugiej kategorii, a mówi się o tym sporo ze względu na potencjalną złotą piłkę i tego na jak wyrównanym poziomie są rywale do jej zdobycia w tym sezonie - taki mniej ważny turniej w tym roku będzie miał większe znaczenie ze względu na okoliczności - tak samo temat wróci jak będą KMŚ
53
Nie chce być niemiły, ale artykuł jak z onetu trochę :P
5
Ale ten Porro jest cienki xd wstawisz tam Erica czy nawet Balde i lepiej by to wyglądało
1
„Kapitalna decyzja trenera z ustawieniem pedriego niżej” - przecież to każdy Kowalski z fcbarca.com powtarza od dawna :DD
0
Jakie macie opinie o Dembele? Jak zareagujecie na jego ewentualną złotą piłkę? Ja przyznam się szczerze mam ogromny ból tyłka, że zaczął tak grać dopiero w psg, tymbardziej że talentu mu nigdy nie brakowało, ale nie wzbudza we mnie jakoś bardzo negatywnych emocji. Myślę że historia zupełnie inaczej by się potoczyła gdyby był u nas jakiś topowy trener w latach 2018-2023. Wiadomo super by było gdyby balona zgarnął ktoś od nas, ale uważam że każdy z trójki Dembele, Yamal, Raphinha zasłużył i nie będę rozczarowany jak dostanie go właśnie średnio rozgarnięty Francuz :P
6
Mam wrażenie, że trochę się zapomina jak solidny to był grajek przed kontuzją - oby zrobił krok do przodu w przyszłym sezonie
0
@brzucho dobre pytanie XD
1
Co nie pasuje na tym zdjęciu?
0
Macie ustawione w ankiecie, że trzeba odznaczyć dokładnie 2 pola, tak ma być?
3
Ja i Inaki w przyszłym sezonie i wszystko pasuje XD
9
Na notatniku twierdzą że Doue przebija Yamala statystykami i wpływem na grę a w sumie to Mbappe i tak był lepszy
jak zaczynał grać w Monaco, zawsze poprawiają mi humor dobre chłopaki XD
1
@Szmulek dokładnie tak samo uważam i tak już się wydawało w tej 1/8
0
@Coutinho007 wiadomo, ale chodzi o sam fakt
7
Że my sobie tym klockom daliśmy strzelić 7 goli :D
0
Yamal w tym sezonie w lidze 5 z 9 bramek zza pola karnego
0
Byliśmy w tym sezonie liderem przez 27/38 kolejek
2
@Lionel_Messi10 ale gruby w primę to był przyjemny piłkarsko napastnik do oglądania, 24 asysty - kosmos
1
Tymczasem na notatniku ryk że pełno piłkarzy barcy powołanych do kadry Hiszpanii XD no tak przecież ostoją realu są hiszpańscy zawodnicy