2

Petarda tytuł, a dla redaktora Gajdka oczywiście szacun

32

No i piękny tytuł nowego filmu Tomka Ćwiąkały chyba wywołany przez użytkowników tej strony :D

0

@Jakchcesz ano cwaniackie i skuteczne zagranie

0

Wygląda to jakbyśmy grali jednego mniej

0

@Recha_0684 nie oglądałem, no dobra to oby tak dzisiaj:P

0

Huijsen z tego co kilka razy widziałem na początku to grał bardzo solidnie, więc nie wiem czy to powód do radości że zagra

0

Kto by się spodziewał

0

Bez sensu ten format best of 3 - mozesz wygrac w pierwszym meczu 8-0 a pozniej dwa kolejne przegrac 0-1 i odpadasz, na sile biora przyklad z NBA

1

@barcanawieki modele sztucznej inteligencji są uczone w zdecydowanej większości na danych w języku angielskim i z tego powodu ten właśnie język jest najlepszy

10

@Ogorinho1974 zrobiło mi to dzień pozdrawiam XD

24

Ludzie dajcie spokój z tą Barceloną, niech się chłop na stare lata cieszy piłeczką na mniej wymagającym poziomie a barca buduje to co zaczęła na młodych

0

Widze że Inter tak jak zaczął poprzednie rozgrywki LM tak i w tym roku, 3 kolejki i bez straconej bramki

1

Witam, nie oglądam meczy realu w tym sezonie ale sympatyczni koledzy na rm.pl mówią że Guler to obecnie najlepszy pomocnik na świecie, prawda to?

7

@Gronek oczywiście że nie, pozdrawiam

1

@jacobFCB trzymaj się, życzę dużo siły!!

1

@Azazel_Pazuzu bardzo ładny avatar teraz

1

To co dzisiaj wayne rooney w pierwszym czy Raphinha na prawo?

0

@spiderman1899 gdyby nie psg to niewiadomo jak by się to rok temu skończyło

1

@Kgorecki2500 jak bankcook to polecam curry :P

0

Już się nie mogę doczekać jak Pedri dzisiaj się pokaże na swojej ulubionej i nominalnej pozycji nr 10

0

Ehhh po takim mega meczu w 1/8 taki klops w ćwierćfinale, bardzo szkoda

0

@greedo mnie mimo wszystko to martwi, nasza najbardziej newralgiczna formacja została osłabiona i tu mogą być największe problemy w tym sezonie

3

@Krystiansigma2734 z Isakiem to juz pod 500 bedzie XD

3

@Katalonik97 obawiam się że żaden nie ma podjazdu do Mbappe w tym sezonie, ale mnie np niezbyt to obchodzi

3

Rybakina bardzo dobry set, życzę utrzymania tego i złojenia sabalenki w ćwierćfinale :P

13

Już się nie mogę doczekać Pedriego na pozycji nr 10 xD

2

Coś czuję w kościach że Fermin poleci i to za jakieś marne 30mln :PP

1

@norbi77 najgroźniejszy to zdecydowanie ten w żółtej koszulce :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Who_you_mam nie dziwnego że później na notatniku Choroszcz skoro nawet redaktorzy prezentują taki poziom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?