0

@Hanek_veb pewnie słownik. Easy ;⁠-⁠)

1

Puyol 9 lat - najdłużej. Samitier i Segarra po 7 lat. Znakomite grono. Teraz dołącza do niego Sergi Roberto! Oby podniósł wiele trofeów.

19

Koeman dałby mu szansę. ;⁠-⁠)

0

@Andy83 Bo w naszym klubie są sami "giganci" xD

3

Dużo osób krytykuje Sergiego, ale tak naprawdę to świetny kapitan, który pełni znaczną rolę w adaptacji nowych nabytków czy przy budowaniu właściwej atmosfery. Nie jest on może kluczowym zawodnikiem przy wyborze pierwszego składu, ale wkład w historię klubu, ślad, który w nim pozostawił, są nie do zaprzeczenia. Jego przywiązanie do klubu stawia go w oczach kibiców jako wzór, gdzie pieniądze mają marginalną wartość.
Gryzie mnie za to wybór Frenkiego na czwartego kapitana. Holender znalazł się w grupie zawodników, którzy podpisali na koniec ery Bartomeu nierynkowe kontrakty. Dziś Frenkie zarabia, dodając zaległe sumy, których klub nie był w stanie płacić, 2 razy więcej niż Robert Lewandowski. Na pewno jednak jest lubiany, a z pokorą potrafi przyjąć posadzenie na ławce. Jest pracowitym piłkarzem. Poza tym wybór był między nim a Ousmanem. Reszta nie ma takiego stażu w klubie.

0

Naprawdę ciekawe rozwiązania.

21

To już 20 lat jak jestem kibicem Barçy. Jak ten czas leci... Nie ukrywam, tęsknię za kimś takim jak Ronnie czy później Lio. Ney też potrafił dać radość.

1

@adukla i tego jego p**dy z dystansu. Ciekawe, czy jeszcze mocno kopie? :⁠-⁠)

0

AndreSÍniesta ;⁠-⁠)

1

@artur_26 albo ładuje bramkę na 2-7 i 2-8 w ćwierćfinale LM...

0

@Pako96 stwierdzając, że zablokuje miejsce młodym, nie stwierdziłem, że sam jest stary. ;⁠-⁠) Ogólnie rzecz biorąc to Messi, Lewy czy Gundogan to młodzi ludzie. :⁠-⁠)

0

Nawet Lengleta nie umiemy sprzedać...

0

João będzie blokować miejsce dla młodych. Jest kiepski w pressingu. Od dawna gra piach z pojedynczymi zrywami. Oby nic z tego nie wyszło.

3

Za Oriolem Romeu naprawdę solidny sezon. Transfer low-cost. Końskie zdrowie w ostatnich dwóch sezonach. Piłkarz o profilu, jaki potrzebujemy. Chciałoby się kogoś bardziej uznanego, ale cóż... Życzę powodzenia.

2

No, nie wiem, klauzula chyba za niska.

0

Pablito to jest kocur. Poradzi sobie. Fajnie, że będzie grać.

3

Uważam, że warto było dać szansę Nico, ale jeżeli Xavi jest innego zdania, to nie ma co marnować talent na ławce. Byle mądrze wypożyczyć, nie jak przed rokiem. Sprzedaż z prawem wykupu też może wejść w grę. Szkoda, ale cóż...

0

@Rivaldinho11 Liczyłem na postawienie na Nico oraz rotacje z innymi pomocnikami na tej pozycji, jak Gundo, FdJ czy być może Kessié, a także Casado oraz szczątkowe minuty dla Prima.

6

Co to za obrona tam jest? xD

4

Serce dalej krwawi. Masakra...

0

Ez Abde to świetny piłkarz, jednakże uważam, że nie jest to profil pod Barcelonę, dlatego nie żałowałbym jego sprzedaży aż tak. Natomiast jeśli zostanie musi poprawić zwłaszcza podania.

0

Ja rozumiem, że ten kontrakt jest już uzgodniony i przygotowany... Że nie będziemy działać na ostatnią chwilę...

0

"Żan Luk Leban" - to jest dobrze napisane? xD

2

Ach... Thiago. Szkoda, że tyle kontuzji ostatnio go trapi.

30

Transfer Ferrana Torresa do dziś zastanawia. Ogromna kwota za piłkarza kontuzjowanego w tak trudnej sytuacji ekonomicznej klubu. W międzyczasie głośno było o naszym zainteresowaniu młodym Argentyńczykiem, który był trzy razy tańszy. Do dziś nie rozumiem...

0

Villareal i Girona jak najbardziej tak. Valencia niekoniecznie.

0

@th@les *dał de Jongowi. Sam wiesz kto. ;⁠-⁠)

0

Już wcześniej pisałem, jestem bardzo ciekaw kto poleci do USA.

0

Ferran bardzo pasowałby, moim zdaniem, do Realu Sociedad. Gdyby Alguacil postawił go na dziewiątce, wycisnąłby z niego co najlepsze.

3

Co to za bzdury?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?