15

@Atlas Sugeruję przeczytać artykuł.

10

W tekście masz klarownie wytłumaczone, dlaczego zostało to użyte, zachęcam do przeczytania czegoś więcej niż tytułu.

1

@FLYP Od lat piszemy podsumowania niemal każdego meczu rezerw niezależnie od wyników pierwszej ekipy. Co więcej, pisaliśmy nawet przy serii porażek drużyny Marqueza.

0

@Bajson I przyjeżdża osobiście do Siedlec, aby negocjować jego umowę? Na szczęście w przypadku Daniego jak najbardziej mamy argumenty sportowe - jeden z czołowych piłkarzy tego sezonu Ligi Młodzieżowej UEFA, co zresztą potwierdził wczoraj. To, że Marquez na niego nie stawia, to jest jego osobisty błąd i świadectwo, że ma problem z oceną zdolności gracza.

3

@Bajson Tak anonimowy, że jego interesy reprezentuje byle Pini Zahavi, który ma w jego sprawie osobiście przylecieć do Barcelony.

6

@sewciu50 Trudno, żebyśmy nie poruszali ważnego dla rywalizacji w LaLidze zagadnienia, które wzbudza wielkie zainteresowanie naszych czytelników. To raz, a dwa, że te "merytoryczne" teksty, stricte o kwestiach sportowych, też dziś publikowaliśmy. Jeśli ktoś nie chce obserwować wątku sędziowskiego, to wcale nie musi - inne treści również są dostępne na stronie.

1

@Bogan Nie wiem, czy ten mecz będzie inny, pewnie tak, bo Barca zwyczajnie gra na słabym poziomie, ale trzeba podkreślić, że teraz Betis też ma absencje w obronie. Nie ma Riada, Bartry czy Sabaly'ego. Zagra Sokratis, który w tym sezonie na boisku przebywał łącznie 277 minut. Do tego kilka absencji z przodu, Fekir jedynie z ławki.

4

Xavi wymienił mecz z Realem Sociedad.

0

@Krzysztof1987 Unionistas z 3 ligi i Tenerife z 2. Te ekipy zostaną wylosowane jako pierwsze i muszą trafić na drużyny z Primera. Będą gospodarzami tych spotkań.

23

@dariooo Od redakcji? Przecież my tych newsów nie wymyślamy, przedstawiamy polskim czytelnikom to, co pojawia się w hiszpańskich mediach, co przecież jest naszym zadaniem.

0

@waletpl Oczywiście, ale gdzie ja napisałem, że transfer Roque ogółem jest spowodowany TYLKO słabą formą Lewego? Moim zdaniem forma Polaka miała wpływ na przyspieszenie operacji.

0

@Almighty Czyli rozumiem, że forma Lewandowskiego nie ma kompletnie nic wspólnego z przybyciem Roque, a wszyscy w klubie są z Polaka zadowoleni.

1

@Sebolinho Przecież dokładnie to jest napisane w artykule kilkakrotnie, że jest to motywacja dla Lewego. Wielokrotnie podkreślam, że JEŚLI Polak się nie poprawi, to będzie problem, a na razie startuje z wyższej pozycji. Te zarzuty brzmią tak, jakbyś przeczytał tytuł, a nie przeanalizował sedno artykułu.

Jesteśmy obiektywni i właśnie dlatego krytykujemy Lewego wtedy, gdy gra słabo. Bycie obiektywnym nie polega na zakłamywaniu rzeczywistości.

0

@Sebolinho Przy podpisywaniu papierków to Barca wydała komunikat, w którym potwierdziła, że Vitor przyjdzie w lecie 2024 roku.

https://www.fcbarca.com/111240-oficjalnie-vitor-roque-fichado-aktualizacja-14-36.html

Nie szukam żadnej sensacji i nie prowokuję do hejtu, piszę o oczywistych rzeczach - Lewandowski spisuje się poniżej oczekiwań ("słabszy okres"? przecież to już rok), co rzecz jasna jest jakimś czynnikiem dla ściągnięcia Roque już w zimie. Nie twierdzę, że jedynym, ale jakimś na pewno.

0

@lukkobe Zaznaczyłem w tekście, że rozpatrywanie kwestii finansowych i innych rozdmuchałoby tekst do gigantycznych rozmiarów, a przecież już jest bardzo długi. Dlatego skupiłem się głównie na sprawach sportowych. Finanse zapewne miały jakiś tam wpływ na krytykę, ale moim zdaniem wcale nie aż tak duży.

7

Gratulacje dla tych, co wytrwali do końca ;).

5

2

@Peciak Co to jest jedna połówka na całą noc! ;)

10

Czy ktoś będzie oglądać poza mną i @bartoszplucinski ? Przeliczmy się! ;)

3

@StephanosCrushes Giraldez tłumaczył, że poinformował o tym drużynę już po wycieku informacji do mediów. Myślę, że niepewność wśród zawodniczek mogłaby być jeszcze gorsza.

4

3

@agaFCB Dużą dawką witaminy D(eco) ;).

0

@David_Martin Dolegliwości podczas rozgrzewki.

6

@PatrychoO Już za miesiąc: Alemany kandydatem na stanowisko sekretarza generalnego ONZ.

18

@JarekS Prawda? O Pique można mieć różne zdanie, ale to gość o szerokich horyzontach intelektualnych, szukający, rozwijający się. W przyszłości może być naprawdę mocnym kandydatem na prezydenta, który patrzy w przyszłość, i tam prowadzi klub, gotowy na wyzwania stawiane przez zmieniające się otoczenie. Młody i energiczny przywódca. Ładna laurka, ale pewnie przed nim jeszcze wiele nauki, zanim do tego dojdzie. ;)

2

A ja uważam, że takiego piłkarza wzięłoby się za darmo z pocałowaniem ręki, niezależnie od tego, jaki styl gry prezentuje. ;)

4

Okropna jest ta wiadomość. Co ten chłopak musi teraz przeżywać, po tak długim czasie walki o zdrowie.

3

@escarabajo Aktualizacja potwierdza, że Camavinga może nie wziąć udziału w Superpucharze Hiszpanii, co ma znaczenie z perspektywy Barcelony, która też uczestniczy w tych rozgrywkach.

1

@Azrik Właśnie rzecz w tym, że Griezmann w Barcelonie nie był żadnym wybitnym piłkarzem, więc w gronie wybitnych piłkarzy Barcelony nie ma prawa się znaleźć.

2

@Azrik Tzn powinienem zaliczyć Griezmanna do grona wybitnych piłkarzy Barcelony za grę w Atletico?;)

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?