Cule1234
Dołączył/a: marzec 2021
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr No tak ja nic do tego wyboru nie mam bardziej tutaj interpretuję słowa zawodnika dlaczego według niego nikt sensowny nie przyjdzie , pewnie Pointnera by inaczej komentowali i nie bronili Doleżala ale we wtorek jest zebranie to się okaże czy kadra podzielona na 2 trenerów czy jednak dojdą do porozumienia którego na ten moment nie ma
0
Jest coś na rzeczy młodszy od połowy kadry więc nie dziwią mnie słowa Żyły z dzisiaj że i tak nikt sensowny nie przyjdzie bo dla nich to żaden autorytet
8
Czyli wszystko w rękach Haalanda jak serio będzie chciał przyjść to namówi ojca i Raiolę na obniżkę
@Emhyr
1
Wypowiedzi skoczków dla TVP w magazynie 3 seria
Żyła : Myślę że da się odkręcić sytuację z trenerem bo i tak nic nie wskazuje na to że przyjdzie jakiś sensowny trener można znaleźć na to rozwiązanie by młodzi dostali osobnego trenera .
Kubacki : Wiemy od sztabu że chcieliby z nami zostać to była opinia na którą czekałem gdy obecna sytuacja nie ulegnie zmianie zostaniemy również bez wsparcia sprzętowego .
Stoch: Wczoraj zostało wszystko powiedziane przyszedł czas by reszta działa się za zamkniętymi drzwiami . Jeżeli będę zmuszony to sam sobie zafunduję sztab
Widać ewidentnie z wypowiedzi Żyły że te nazwiska kandydatów na trenera które się przewijają w mediach takie jak Huber czy Thurnbichler nie robią na nich wrażenia i we wtorek z spotkaniu zarządu gdzie jest zaproszona cała wymieniona wyżej trójka będzie kolejny nacisk na osobnego trenera .
3
PZN się popisał
@MesQueUnClub96 @Deviler @VegetaPolska
0
Oni kolejna obniżka a Roberto chce zostać ale obniżki już nie
0
Sekretarz generalny PZN Jan Winkiel : We wtorek odbędzie się prezydium PZN, na którym temat trenera Doleżala zostanie poruszony. Można spodziewać się konkretnych informacji po tym spotkaniu . Odbędzie się też spotkanie ze skoczkami. Rozumiem, że Kamil czy inni nasi zawodnicy będą walczyć o swojego trenera, bo to jest naturalne.
6
Raphinha
3
W PZN praktycznie wszyscy tacy zawodnicy są trenerami
1
Severin Freund zakończył karierę
0
@KrwawiaceoczyVEB No i to jest tylko i wyłącznie wina Eleven bo jak jest ich kolej na wybór meczu to i tak biorą Real z kim by nie grali ale pewnie teraz decydowało C+ bo nie wierzę że Eleven by wybrało Real vs Celta a jeśli tak było to w kolejnej wybiera Eleven między Barca vs Levante a Real vs Getafe to tu też mogą wybrać Real
9
Lewandowski
3
No raczej zbyt duża kwota to nie będzie patrząc na jego grę
0
Dawid Kubacki : Przekazaliśmy przedstawicielom związku że trener powinien dostać kolejną szansę . Mamy plan jak naprawić skoki na przyszły sezon ale trener nie dostał szansy na przedstawienie go
0
@Ali3231 ale to nie tylko jego zdanie bo Żyła i Kubacki zrobią pewnie to samo
5
Piotr Żyła w najnowszym wywiadzie dla Skijumping.pl : Związek napier**** na nas w mediach o początku sezonu
1
@AmigoBlancos Zanosi się na to że najlepsza 3 będzie forsowała żeby mieć Doleżala dla siebie a reszta z kimś innym i to by była najlepsza decyzja bo jeśli nie mają mieć zaufania do nowego trenera to lepiej niech zostaną z Michalem
0
Jeszcze może się sytuacja odwrócić ale to zależy pewnie czy ktoś to zasponsoruje
1
Roberto
4
@MesQueUnClub96
Podobna opinia
0
@Uukasz_93 Możesz to jakoś rozwinąć ? Co dokładnie według Ciebie może być ewentualnym problemem
1
Jeśli kibicom skoków mało wypowiedzi to spokojnie będą kolejne
0
Czyli co chyba Legia bo Schalke i Legia były w grze
0
@vangoor Kwiatkowski napisał że Piątek chce zagrać i decyzja co do niego jeszcze nie jest podjęta
5
System jak kiedyś Lepistö i Kruczek co sądzicie ?
@MesQueUnClub96 @Janiama @VegetaPolska @Deviler
3
Stoch gotowy odciąć się od PZN
3
@Janiama Chyba 1 taka sytuacja od czasu sezonu 2012/2013 po PŚ w Ruce gdy kadra stanęła publicznie za Kruczkiem bo miał być zwolniony później wyszło że opłaciło się dać szanse a formuła się wyczerpała dopiero w sezonie 15/16
1
@pato1234 Doleżal nie będzie trenerem w kolejnym sezonie i Żyła z Kubackim mają o to pretensje do PZN jeszcze jutro Stoch skomentuje tę sprawę bo wczoraj odmówił komentarza
7
Żyła mocniejsze słowa niż wczoraj
0
@bartekvisca Zawodnicy ją nakręcili i Małysz od razu po tym wyjechał więc to jest jak widać powód