0

@mekston Messi ich skończy, skasuje aż miło

1

@MessiTheBesst ta ? Drewniak już tu był, o swoje nogi się potykał

1

@VeB 1899 a weź nigdy tak bardzo nie kląłem na to drewno jak wtedy

9

Szkoda, że w Barcelonie tak nie liczył na paluszkach

0

@Starrk niech opadną sił to wygra łatwiej Argentyna

0

Z kamery sędziego wygląda jakby nie grali a tak szybko , jak na orliku prosty zwód strzał

1

Ten placek w Barcelonie podać nie potrafił, nie lubię ich niech odpadną byle szybciej z mekambe

0

@Kgorecki2500 warunki ciężkie gorąco a mimo że grają wolniej to obrona chyba ze zmęczenia popełnia dużo błędów gole padają

0

@BorzyKrzys musisz zrozumieć że tu chodzi o kostkę a kostki rasizm nie obejmuje

0

Czy Crimson Desert i nowy Stalker to już dopracowane gry czy dalej warto czekać?

0

@mekston Ale prime mistrzostw świata jest teraz, ta legenda już nic nie musi, dlatego skasuje każdego. Bez presji, na luzie, w mega formie :)

3

@BORO_12 Uwielbiam Julianka i chcę by do nas trafił, bardzo. Ale na turnieju przy Messim wygląda jak wielkie XD, niech trochę mu pomoże bo turniej sam się nie wygra. Chłop 150 mln, sam na sam strzela prosto w bramkarza, nie ma czasu na szukanie formy na Mundialu.

0

@Bykunn To zobaczysz Bykunie, Tobie czas się zatrzymał. Top1, 5 goli, tryb eco, nr1 w historii mundialu. Połącz kropki.

6

Jestem zdziwiony jak wiele osób jest w szoku z formą Messiego. Naprawdę.. ja oglądam Goacika wszystkie mecze od lat i powiem wam, że na razie gra w trybie "eco". Pomimo zachwytów on wie, że turniej jest długi a najlepsze mecze trzeba zagrać od ćwierćfinału. I ci wszyscy janusze futbolu którzy myślą, że jakiś Dembele jest najlepszy bo dali mu raz złotą piłkę... Ale będzie zdziwienie gdy Messi skasuje tą śmieszną Francję jak real kiedyś za każdym razem.

Poczekajcie, spokojnie. On jeszcze będzie biegał na maxa, na razie nie uczestniczy w pressingu aż tak dużo.

To nie jest ostateczna wersja na tym turnieju.

I żeby kibice Barcy też byli zdziwieni... nie do wiary, gość moze pakować po 3 gole w każdym meczu to Messi!

Albo dużo jest młodych kibiców którzy nie pamiętają jak co 3 dni Messi strzelał 2/3/4 gole. Ja pamiętam. ;)

2

@arczis92 Nic, zdziwienie osób które się nie znają na piłce i myślą, że Dembele albo mpabbe są najlepsi, nie nie są.

Lionel Messi to inny poziom i mnie to wcale nie zdziwi, kibicuję my by skasował każdego jak ten śmieszny real madryt.

Goacik gra w trybiue eco, nie bądź zdziwiony jak odpali od ćwierćfinału tryb "god mode".

Vamooos!

1

@EzioAuditoreDF tymczasem Messi czarne włosy odpalony mvp każdego meczu i 3 mistrzostwo z rzędu, 40 goli nr 1 w historii

4

Ulubiony zawodnik od momentu gdy zobaczyłem go w 1 meczu Barcelony, nikt nie dał mi tyle radości ze sportu co on. Pokazuje, że nigdy nie wolno się poddawać, gdy wrócił wygrał wszystko z Argentyną tylko dlatego że się nigdy nie poddał. Goat wszystkich sportów .

0

@jedrek7000 Stal, bestia jest chyba ze stali

8

Leo Messi, mój GOAT, koszmar realu i przeciwników Argentyny :))))

1

0

@4drian0 czy ta strona jest bezpieczna i polecana do zakupów kluczy gier np do steam ?

0

@partymaker opiszesz co to za aferka ? Xd

0

@Faro ja w środku nocy odpalam tylko dla legendarnego Messiego

0

@Laminedependencia może marzyć o porównaniach do Messiego, będzie walił w trybuny aż miło, na to go stać

1

Lionel Messi koszmar przeciwników, dumą kibiców. Nie do zatrzymania, made in la masia !

21

Bedzie zdziwienie Januszy jak Messi zostanie królem strzelców mundialu, to on coś gra ? Od lat gdyby złota piłka była dla faktycznie najlepszego to cienki dembelek by nie dotknął złota.

Myślę, że Messi dziś zagrał w trybie eco po kontuzji, 75 minut, baza.

To jeszcze nie pełnia możliwości ;)

3

Zobaczcie o ile lepszy w każdym elemencie na boisku był Messi przy 150 mln Alvarezie, tempo przyjęcie drybling strzał, wszystko na maksimum 39 lat zaraz 40, a jak widzę odbierającego złotą piłkę dembele to się śmieje bo przy Messim to każdy jest placek niemiłosierny

3

Przypomniało się kto powinien zdobyć złotą piłkę ? Przypomniało się jak się gra na poziomie goat ? Inny level, buzia uśmiechnięta :))))

0

Reprezentacja Francji chce być lepsza od Argentyny mając 3 cienkich z Milanu który nie gra w LM

0

@El Plutoninho pokaz na potwierdzenie kupon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?