0

Mam pytanie do użytkowników iPhone, kupiłem jako pierwszy w życiu model 17, zastanawiam się czy w tych smartfonach włączona lokalizacja cały czas mocno obciąża baterie / czy obciąża tylko np podczas używania map, to samo dotyczy np lokalizacji urządzenia - ta ochrona przed zgubieniem urządzenia, włączone macie czy wyłączone ?

I czy da się od góry wyłączyć to by wi fi było na szaro jakby uśpione , gdy tak jest w nocy to rano wtedy automatycznie jest włączone a nie chce tego w android gdy wyłączę u góry to jest po prostu wyłączone tu by całkowicie wyłączyć wi fi trzeba wejść w opcje wi fi

Czy robię coś źle ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?