Cule1019
Dołączył/a: październik 2025
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam pytanie do użytkowników iPhone, kupiłem jako pierwszy w życiu model 17, zastanawiam się czy w tych smartfonach włączona lokalizacja cały czas mocno obciąża baterie / czy obciąża tylko np podczas używania map, to samo dotyczy np lokalizacji urządzenia - ta ochrona przed zgubieniem urządzenia, włączone macie czy wyłączone ?
I czy da się od góry wyłączyć to by wi fi było na szaro jakby uśpione , gdy tak jest w nocy to rano wtedy automatycznie jest włączone a nie chce tego w android gdy wyłączę u góry to jest po prostu wyłączone tu by całkowicie wyłączyć wi fi trzeba wejść w opcje wi fi
Czy robię coś źle ?