1

Szkoda, że cicho o Firpo i Luisie, potrzebny zmiennik dla Alby jest co da jakość i solidność.

3

@Trojanek23 Najlepsza pogoda dla Polaka to taka gdzie jest nie za zimno Ale też nie za ciepło.

0

@Chwytliwy I pewnie Edzio jeszcze przepłaci za niego jak to w jego stylu...

0

@Azi


0:49. Widać, że chłopak ma w nodze cyrkiel :)

1

@Azi Akurat są gorsi jak np Hysaj, Sidibe, Cedric i Arias.

1

@ryba84 I ta mityczna praca jego w defensywie a i tak z tego co widzę w meczach to nie raz zgubi krycie lub w porę nie zdąży wrócić z Busim i efektem czego jest strata ze średniakami czasami nawet 4 bramek... Do tego mała kreatywność, Gość jak sobie przypomni czym jest forma raz na 10 spotkań i jak mu się zachce to jest dobrze xD

1

@Witekk10 mam nadzieję, że jakiś pieniądz wpadnie za niego, za Rafe nie liczę na nic pewnie go wypozycza na ten rok i akurat skończy mu się kontrakt.

0

@AmigoBlancos Oczywiście.

0

@damianex10 Cóż życzę mu powodzenia, nie pykło mu w Barcelonie i w Arsenalu może w Valencii pyknie

0

@Encore Raczej jak 3 razy pod rząd LM

0

@Katalończyk 99 I Militao, oraz Rodrygo :p

0

@aguero10 Ale nie 500 mln a po za tym my nie kończymy na 1/8 od lat przygodę z CL

0

@fcmsn1899 Zapomniałeś o Rodrygo i Militao

0

@aguero10 Zobacz jakim jest PSG że od lat zaliczki sobie tracą... A wydali już z 500 mln na transfery

0

@aguero10 No bo u nas chociaż jest czym żyć jeżeli chodzi o Historię w przeciwieństwie do PSG

0

@michal26 Wiesz tak mawiał Ś.P Cruyff.

0

@ViscaBarca123 No wlasnie ale Real tera z rozbił bank i niektórzy się obawiają.

0

@Chwytliwy dlatego PSG odpada w 1/8 od lat. Co do Realu cóż wiadomo w jakich okolicznościach wygrywali...

0

@Chwytliwy Grunt żeby był Polski cukier.

0

@Colon Manchester City

0

Real wydaje kasę i szaleje Ale spokojnie. Jeszcze nigdy nie widziałem żeby worek z pieniędzmi strzelił gola a furgonetka opancerzona ze złotem wygrała Le Mans.

0

@michal26 Jak kupowalismy Umtitiego za te 25 mln to były dwa razy niższe ceny. Dziś Umtiti był by za 50+ mln

0

@aguero10 Powiem tyle XD. Zobacz ile to PSG wygrało LM a ile Barca, gwarancję gry tutaj też by miał no i zarobki by miał na takim samym poziomie. Jeżeli dla Ciebie PSG jest klubem o większych zaletach to śmiało idź im kibicować droga wolna.

1

@cracker Aaa. No te 20 mln to nie jest ryzyko a może odpali jak Jesus w City więc można zrobić fajny interes.

0

@cracker Za kogo? Take czy Joao? :p

0

@ViscaBarca123 Czyli zastępca już możemy mieć XD nie no żartuje :p Ja czekam na sytuację z Joao Pedro jak się rozwinie.

0

@ViscaBarca123 Ten Takefusa to profil Messiego nie?

37

@BarcaFanFilip Promocja to było 35 mln za Lengleta a nie 50 za Mendyego z Lyonu.

0

@arkasath Niestety nie zmienia to faktu że zrobił i beznadziejny interes :/

2

@Elosek Nie no bedzie rewolucja. Vidal z Ivanem sie zamienią stronami na boisku

Media

Sonda

Kto wygra mistrzostwo świata?