21


Złoty Argentyńczyk

0

@Rewolucja123 Analiza i jeszcze z oznaczeniem :O
Jak będę miał czas to się odniosę :D

1

@FC1899Barca Gdzie ty widzisz Ronaldo?

1

@masq "Gdyby nie gol Di Marii byłby poza top 3 dlatego" Za ewidentnie trolujesz.

1

@AlexDark00 Chłopie, ja jestem na 10odc /FacePalm

1

@Mario96w Props dla edytora, ale w ogóle nie pasuje. Btw. Drugi najlepszy opening z Bleach'a :P

2

@Barwindg Mój kolega miał tych kart dużo, ale weź się w tym połap. Z 10 liń tekstu, w dodatku po angielsku...

1

I jeszcze coś dla fanów anime:


Muszę się śpieszyć bo podobno Rengoku to koks.

18

@masq Akurat te bramki dają Leo dużo, ale ty widzisz to co chcesz widzieć :D

1

@BarcaInfo Jaki tier? 1️⃣

1

@DwayNee @Mr8lack @Barwindg
Panowie, ja nie miękkim siu**akiem robiony! Nie będe kłamał, ostatnio się mocno porobiłem, ale mieszałem z Kubuśiem Play'em!! Więc to zrozumiałe, na to combo nie ma kozaka. @Encore za dzejdona się napije.

10

Ale brzoskwiniowe Piccolo wjedzie 29 Listopada, no co? Raz na jakiś czas można sobię pozwolić. Oby mnie tylko nie zmiotło z planszy. #LM7

1

@Mixtape To jest myśl którą odrzucasz bez zastanowienia, czy nad która się zastanawiasz i traktujesz jako opcje?

1

@wojopancer ❌- Do wyrzucenia/zbędny grajek
✅❌- Średni/ do rotacji
✅- Top/Podstawowy skład
:)

0

@puyol_presidend5 Bułka to nie Chleb.

3

Ramos✅ Kimpembe ❌
Donnarumma✅ Navas ✅(Obaj koty, ale Gianu wyższy)
Mendes ❌✅ Średnio, ale też nie ma godnego zastępcy.
Gaya ✅✅ Veratti ✅✅✅
Mbappe/Messi ✅✅✅ Neymar ❌/✅ ( średnio Neymar czasami wygląda, Mbappe Messi w dwójke mogą zrobić więcej Imo) Icardi ❌ Di Maria ✅
Nie ma tragedii w PSG. Ramos za Kimpe i może być nieźle. Messi nie wygląda porywająco bo Psg często gra z kontry. Niech tylko wykorzystują sytuacje Leo i w drugiej połowie ( Ligue1) Messi by już mógł schodzić.
Mbappe+Messi to może być postrach LM...

2

@Comentateiro Messi też przyczynił się do drugiego karnego, bo to on wypuścił Giniego.

37



Dawać mu tego Balona.

0

Messi zagrał średni mecz, ale jeżeli jestes fanem Lewego( tutaj prośba do @MesQueUnClub96 ) nie pisz głupot, bo Lewy z Bayerem oprócz dwóch bramek grał ala Antek Griezmann.

0

@Momals11 Gaya(spoko). Herrera, Draxler i KIMPEMBE to jest tragedia (Kimbappe to taki placek..)

0

@DaPidejpi widzisz? Zaryzykował Mbappe i d**pa

0

Ładna piłka Messiego do Giniego. Messi oddał Mapetowi.

0

Mbappe gra na ZP Leo xD

0

Mbappe o 1% bardziej cie lubię :)

0

@MesQueUnClub96 Ty jesteś poważny? Myślałem, że Iniesta jest na poziomie Krychowiaka...

0

@Sysia11 Tam grają na niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

PSG nie gra w ogóle atakiem pozycyjnym, a nie przepraszam, trener tylko u nas jest zły. Plan Pochettino---> Laga na Mbappe

0

Kto odzyskał piłeczke??

0

@amanter Dwóch króli, brakuje tylko trzeciego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?