Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Złoty Argentyńczyk
0
@Rewolucja123 Analiza i jeszcze z oznaczeniem :O
Jak będę miał czas to się odniosę :D
1
@FC1899Barca Gdzie ty widzisz Ronaldo?
1
@masq "Gdyby nie gol Di Marii byłby poza top 3 dlatego" Za ewidentnie trolujesz.
2
@Encore Chyba ty...
https://x.com/Footballteam_PL/status/1314150848763699202
1
@AlexDark00 Chłopie, ja jestem na 10odc /FacePalm
1
@Mario96w Props dla edytora, ale w ogóle nie pasuje. Btw. Drugi najlepszy opening z Bleach'a :P
2
@Barwindg Mój kolega miał tych kart dużo, ale weź się w tym połap. Z 10 liń tekstu, w dodatku po angielsku...
1
I jeszcze coś dla fanów anime:
Muszę się śpieszyć bo podobno Rengoku to koks.
18
@masq Akurat te bramki dają Leo dużo, ale ty widzisz to co chcesz widzieć :D
1
@BarcaInfo Jaki tier? 1️⃣
1
@DwayNee @Mr8lack @Barwindg
Panowie, ja nie miękkim siu**akiem robiony! Nie będe kłamał, ostatnio się mocno porobiłem, ale mieszałem z Kubuśiem Play'em!! Więc to zrozumiałe, na to combo nie ma kozaka. @Encore za dzejdona się napije.
10
Ale brzoskwiniowe Piccolo wjedzie 29 Listopada, no co? Raz na jakiś czas można sobię pozwolić. Oby mnie tylko nie zmiotło z planszy. #LM7
1
@Mixtape To jest myśl którą odrzucasz bez zastanowienia, czy nad która się zastanawiasz i traktujesz jako opcje?
1
@wojopancer ❌- Do wyrzucenia/zbędny grajek
✅❌- Średni/ do rotacji
✅- Top/Podstawowy skład
:)
0
@puyol_presidend5 Bułka to nie Chleb.
3
Ramos✅ Kimpembe ❌
Donnarumma✅ Navas ✅(Obaj koty, ale Gianu wyższy)
Mendes ❌✅ Średnio, ale też nie ma godnego zastępcy.
Gaya ✅✅ Veratti ✅✅✅
Mbappe/Messi ✅✅✅ Neymar ❌/✅ ( średnio Neymar czasami wygląda, Mbappe Messi w dwójke mogą zrobić więcej Imo) Icardi ❌ Di Maria ✅
Nie ma tragedii w PSG. Ramos za Kimpe i może być nieźle. Messi nie wygląda porywająco bo Psg często gra z kontry. Niech tylko wykorzystują sytuacje Leo i w drugiej połowie ( Ligue1) Messi by już mógł schodzić.
Mbappe+Messi to może być postrach LM...
2
@Comentateiro Messi też przyczynił się do drugiego karnego, bo to on wypuścił Giniego.
37
Dawać mu tego Balona.
0
Messi zagrał średni mecz, ale jeżeli jestes fanem Lewego( tutaj prośba do @MesQueUnClub96 ) nie pisz głupot, bo Lewy z Bayerem oprócz dwóch bramek grał ala Antek Griezmann.
0
@Momals11 Gaya(spoko). Herrera, Draxler i KIMPEMBE to jest tragedia (Kimbappe to taki placek..)
0
@DaPidejpi widzisz? Zaryzykował Mbappe i d**pa
0
Ładna piłka Messiego do Giniego. Messi oddał Mapetowi.
0
Mbappe gra na ZP Leo xD
0
Mbappe o 1% bardziej cie lubię :)
0
@MesQueUnClub96 Ty jesteś poważny? Myślałem, że Iniesta jest na poziomie Krychowiaka...
0
@Sysia11 Tam grają na niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
PSG nie gra w ogóle atakiem pozycyjnym, a nie przepraszam, trener tylko u nas jest zły. Plan Pochettino---> Laga na Mbappe
0
Kto odzyskał piłeczke??
0
@amanter Dwóch króli, brakuje tylko trzeciego.