Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Szkoda, że nie u nas.
2
@Encore Z laskami idzie ci gorzej, ale ja ci pomogę. Szybki kurs.
1. Mówisz, że jesteś fanem Leo ( o Sancho nic nie mówisz, bo pomyśli, że jesteś słaby jak on)
2. Gadka o oczach ( działa, tak słyszałem)
3. Stawiasz kupon za 5 stówek i mówisz, że jak siądzie, to musi iść z tobą na randkę.
(Herbik się należy. W przypadku nie powodzenia, reklamacji nie uznajemy, Dziękuje)
0
@Encore A ona mówi: Tylko fortuna, j.. stsa.
0
@Encore To szybki test.
*Jestem dziewczyną która ci się podoba*
Co robisz?
1
@Encore Na dupeczce lepiej nie próbuj. Nawet mucha na to nie poleciała, ale za 2 herby, moge ci zrobić kurs :D
3
MISJA ZAKOŃCZONA! Powiedziałem jej tekst enkora, to uciekła szybciej niż Mbappe biegnie do piłki. Zwracam honor, jednak jesteś Alvaro.
Dziękuje wszystkim za pomoc :)
2
@DaPidejpi Jak widzę Ramosa albo Pepe, to mi ręka sama chodzi.
0
@Encore Może ją jeszcze do restauracji zaprosze? Jesteś amator, a nie muchołapacz. Zawiodłeś mnie
0
@Encore Nie no, ale wiocha haha
@endriuuu2 gdzie ja ci córke zrobie, w dodatku o tej porze..
1
@unbelievable Myśle, że tu by pomógł tylko niszczyciel modliszek, aka Marcin Majkut. Niestety 500ziko za odmuszanie to dużo :/
1
@unbelievable Myślałem nad tym, ale ona zna Filipka :(. Nie ma sensu
@Encore "Hej, ładne masz oczka" zadziała?
0
Cały czas lata mi mucha przed twarzą... zapach skarpetek nie zadziałał. Jest tu jakiś spec? Jakieś tajne taktyki jak ją załatwić? Bo mnie denerwuje :/
Wyzwanie na famemma odpada, bo nie ma fejmu.
5
@Vebrol On mówi do beat'u xD
1
@Mario96w Ale VVD przegrał tylko kilkoma punktami.
0
@Momals11 Diario AS TOP?
1
@Kwiatek67 Akurat dzisiaj strzelił 3, na podwórku :D
1
@BarcaInfo @Messibestplayerintheworld trzyma wartę, nie masz się o co martwić :)
1
Lewandowski ZP? A dzisiaj 0 goli 0 asyst, Robert się skończył.
3
Łatwo na bagiety. Vamos
6
Roma dostała 6-cio paka w lidze KONFERENCJI xDD
1
Sparta 2-0 Lyon xD. POTENSZNA liga francuska
0
@DaPidejpi MASZYNA! XD
5
https://x.com/MessiArena/status/1451159326324842498
:) no co, Goat.
2
@Criss18Barca My powinniśmy robić to co Borussia, tylko ich nie sprzedawać.
1
@Kapsel12 Razem z Messim :O
3
@NGRonnie10 No co? Bagsik wyjaśnił :P
0
@TheNekro94 Prawda, ale ciiii nie mów głośno...
3
Facts
12
@MaTt_BarcaFan Problem w tym, że jak nas Marc ratował, to my nie mieliśmy ataku :((
0
@DaPidejpi Nie ma problemu. Braci się nie traći!