5


Szkoda, że nie u nas.

2

@Encore Z laskami idzie ci gorzej, ale ja ci pomogę. Szybki kurs.
1. Mówisz, że jesteś fanem Leo ( o Sancho nic nie mówisz, bo pomyśli, że jesteś słaby jak on)
2. Gadka o oczach ( działa, tak słyszałem)
3. Stawiasz kupon za 5 stówek i mówisz, że jak siądzie, to musi iść z tobą na randkę.
(Herbik się należy. W przypadku nie powodzenia, reklamacji nie uznajemy, Dziękuje)

0

@Encore A ona mówi: Tylko fortuna, j.. stsa.

0

@Encore To szybki test.
*Jestem dziewczyną która ci się podoba*
Co robisz?

1

@Encore Na dupeczce lepiej nie próbuj. Nawet mucha na to nie poleciała, ale za 2 herby, moge ci zrobić kurs :D

3

MISJA ZAKOŃCZONA! Powiedziałem jej tekst enkora, to uciekła szybciej niż Mbappe biegnie do piłki. Zwracam honor, jednak jesteś Alvaro.
Dziękuje wszystkim za pomoc :)

2

@DaPidejpi Jak widzę Ramosa albo Pepe, to mi ręka sama chodzi.

0

@Encore Może ją jeszcze do restauracji zaprosze? Jesteś amator, a nie muchołapacz. Zawiodłeś mnie

0

@Encore Nie no, ale wiocha haha
@endriuuu2 gdzie ja ci córke zrobie, w dodatku o tej porze..

1

@unbelievable Myśle, że tu by pomógł tylko niszczyciel modliszek, aka Marcin Majkut. Niestety 500ziko za odmuszanie to dużo :/

1

@unbelievable Myślałem nad tym, ale ona zna Filipka :(. Nie ma sensu
@Encore "Hej, ładne masz oczka" zadziała?

0

Cały czas lata mi mucha przed twarzą... zapach skarpetek nie zadziałał. Jest tu jakiś spec? Jakieś tajne taktyki jak ją załatwić? Bo mnie denerwuje :/
Wyzwanie na famemma odpada, bo nie ma fejmu.

5

@Vebrol On mówi do beat'u xD

1

@Mario96w Ale VVD przegrał tylko kilkoma punktami.

0

@Momals11 Diario AS TOP?

1

@Kwiatek67 Akurat dzisiaj strzelił 3, na podwórku :D

1

@BarcaInfo @Messibestplayerintheworld trzyma wartę, nie masz się o co martwić :)

1

Lewandowski ZP? A dzisiaj 0 goli 0 asyst, Robert się skończył.

3

Łatwo na bagiety. Vamos

6

Roma dostała 6-cio paka w lidze KONFERENCJI xDD

1

Sparta 2-0 Lyon xD. POTENSZNA liga francuska

0

@DaPidejpi MASZYNA! XD

5

2

@Criss18Barca My powinniśmy robić to co Borussia, tylko ich nie sprzedawać.

1

@Kapsel12 Razem z Messim :O

3

@NGRonnie10 No co? Bagsik wyjaśnił :P

0

@TheNekro94 Prawda, ale ciiii nie mów głośno...

3



Facts

12

@MaTt_BarcaFan Problem w tym, że jak nas Marc ratował, to my nie mieliśmy ataku :((

0

@DaPidejpi Nie ma problemu. Braci się nie traći!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?