Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@SuperPatsonFCB 20-6(7) =14(13) tyle mi wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rewolucja123 Ooo, Scalloni powołał go na mecze reprezentacji, mam nadzieję, że zagra przynajmniej 30 minut. Zobaczymy co potrafi :)
0
@DaPidejpi ❌ Fałsz
12
Brawo Robert!
RL1!
FR D'or!
2
@Bocheno1 Xavi? TOP
1
@KrystianR https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10604487#comment-10604487
O to ci chodzi? Czy coś innego?
4
Szkoda, że granica nie jest w Częstochowie, Najman by nas obronił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@macio_944 Pff MŚ? Ten puchar myszki miki? Kogo on obchodzi, tylko fanboyów Pessiego.
1
@amanter Niech bierze, ZP Messiemu wystarczy.
0
@DaPidejpi "mój drogi" nie zapędzaj się, słodzić to możesz sobie z Jadonem albo enkorem. Ja jestem ziomo, a nie żaden drogi, a tymbardziej twój. Zwaszka na ruchy.
0
@DaPidejpi "Niesamowite"
"Tak, jak gra twojego chłopaka Jadona Sancho"
Jadon grzeje ławe, a jak wchodzi to gra jak Luuk.
Czyli uważasz, że ten filmik FF jest mega słaby
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ?
0
@Ironman Taktyka: Messi, wiesz co robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Adi123456789 Tylko po co? Jak w Qatarze bierze MŚ :D
1
@Adi123456789 Indywidualne nagrody, tak. Puchary z drużyna, nie.
19
one of the happiest day of my life ;)
Żeby to co się dzieje na granicy, nie odwróciło waszej uwagi od tego, że Leo odbierze wkrótce swoją 7ZP.
0
Dziwny uśmiech miał Xavi... podejrzane.
Myśle, że żałuje przejścia do Barcy, ale już za pózno. Daje mu miesiąc i odejdzie, nie udzwignie presji.
1
@Rewolucja123 To co? Odpisujesz takiemu komuś: Prawda ekspercie? Czy tłumaczysz 5 raz myślać, że tym razem zrozumie?
0
@HighestInTheRoom Riot>Valve
Pod względem widzów?
Na twitchu Lol>CS
Gameplay?
Lol>CS
4
@nammah Najgorsi to są tacy jak ty, ciągle dowalasz się do Messiego, a innych wyzywasz od Fanboy'ów.
0
@DaPidejpi Ja nie gram od 2017, sceny nie śledzę, jedynie oglądałem polaków. Dziejszy mecz jest pierwszym od chyba 5 lat jaki ogladam, nie licząc Anonymo, Vp.
Np. Ja w lola gram, a sceny też nie śledzę, kij mnie to obchodzi.
@adi7adi8 każdy kto grał, wie o co chodzi. To akurat prawda xD teraz jedynie można wyrzucać granaty, chociaż "valve ma gdzieś rozwijanie gry" nie jest dobre :/
@takisobiektos Ok.
0
@DaPidejpi Imo cs podupadał jak zakazali handlu skinami. Ja bym dzisiaj nie oglądał, lr namówiła :)
Jak Polacy by grali, to oglądałbym każdy mecz, niestety... Anonymo też już nie pogra na wysokiej rangi turniejach :(
0
@trolownik Jak na starych hajsownikach: Było.
Jestem fanem Leo, nie Lewego..Koooniec.
3
@Pilka_jest_okragla Jeżeli dobrze pamiętam to w 2019 nieźle śmigał i ta asysta do Rakitić'a, cudo
(Chociaż tu zasługa Ivana)
1
@zodiak_10 Ja tak samo :D
Jednak ty mialeś Ronaldo, prawda. Jeżeli tak, to mój idealnie by pasował haha.
Btw niżej napisałem podobny post do twojego, jednak duże mózgi myślą podobnie.
0
@RobiS Tak? W sumie już gdzieś to słyszałem, ale są też inne gry w które chciałbym pograć. W teorii kartę zawsze mogę dokupić, ale jednak.
A co kart, wciaż są drogie ( ty chyba się znasz)
0
@zodiak_10 Podkradłem ci avatar :D, ale możemy się dogadać. Jeden zielony
1
@Kamilos84 Ojć, nie zauważyłem twojego posta, ale dałem zielonego. Jesteśmy kwita?
1
@PatrychoO Fanem czego? Mnie jak ktoś pyta: Czy poszedłbym na mecz Lecha.
To odpowiadam: Mogę się przespać w domu :D
@kuz Własnie nie wiem co w tym fajnego, chyba jestem ograniczony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Encore Ja właśnie lubiłem Niko. Myślałem, że on będzie królem. Jednak nie dziwie się, Simple już pokazywał klasę, skillowo na pewno najlepszy.
Na Cache nawet jest jego graffiti, po latającym no-scope'ie.
1
@hayek Ja pie.... a tu naszych trenerów od Betonów wyzywali.
PASEK TVN24: Połozyli podpalone szaliki na plastikowych siedzeniach.
Nie wiedzieli, że plastik zacznie się palić.
No nie.... haha