Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ale Donnaruma to jest upgrade dla City. Jeszcze pamiętam go z sezonu gdy zawalił PSG awans w LM na wiosnę. Dziś broni na niewyobrażalnym poziomie.
1
@fart Please, nie składaj takich deklaracji, żebym nie musiał powiedzieć:
"ceńmy przyjaciół, tak szybko odchodzą"
5
Dobrze, że Real nie gra z Palace w LM, bo byłaby manita.
2
@fart Moim zdaniem awansuje lekko do Ekstraklasy z Legią.
3
xG City to 0,2 a gospodarzy 0,98. To nazywa się zrobić gola z niczego.
A nie jak Flick, który nas mami akcjami z baśni 1001 nocy.
Antyfutbolowi City mówię stanowcze raczej tak.
0
@Arkon Zwracam uwagę, że inny wybitny kolega stwierdził, że powtarzasz klepanie mediów, zatem nie jesteś zdolny do samodzielnego myślenia. Ponieważ napisał to wybitny intelektualista, może wyjaśnisz, dlaczego jesteś takim niewolnikiem?
0
@clyde A dlaczego miałaby nie być puszczana w radio?
2
@Sinirsey Tak, z rywalem zakładającym mu kanał
0
@Vegeta88 Ty może nie wypowiadaj się o zamordyzmie, bo stawanie po stronie demokracji i bronienie jej zasad to odwrotność zamordyzmu.
Ostatnio mocno nie dojeżdżasz w dyskusjach, gdzie ktoś ma odmienne poglądy.
Jesteś ekspertem od przyklejania fałszywych łatek.
6
@Arkon Ale nasz misiek błysnął dokonaniami PiSu. To "wzbudzenie" przy CPK to już szczyt w bezradności argumentacyjnej. A żeby nie dostrzec różnicy między słabą obecnie TV przejściową, a TVPiS to trzeba być niedowidząco-niedosłyszącym.
Reasumując - by chwalić PiS @michal26 wyostrza zmysły, a by nie dostrzec wad, ale całkowicie je tępi, by nie zauważyć różnicy między szczujnią 24h na TVPInfo.
Poza tym, nie branie pod uwagę demolki prawnej i instytucjonalnej, to coś co cechuje Konfederatów - dlatego ta partia i ich antydemokratyczni wyborcy są tak niebezpieczni dla fundamentów państwa.
1
@Fabik87 W tym momencie Bayern przejeżdża się po Barcy, bo ma organizację gry na znacznie wyższym poziomie.
@blakkudium W typerze na dieroten obstawiłem 4:0.
0
@BorzyKrzys Jednakowoż aczkolwiek, jest to część dworca wyłączona z użytku, zatem taki pustostan wśród innych budynków dworca.
Uzupełniając, w ohydnym chlebaku, podróżni narzekają na wiecznie koczujących bezdomnych, którzy niemiłosiernie dzielą się swoim zapachem
2
@SelloutCrowd @tbas znam osobę 1 do 1 mająca poglądy Brauna. Popiera Putina, nienawidzi Ukraińców i mówi, że to Ukraina zaczęła wojnę
3
Mecz dnia: potężny Bayern - Mainz, godzina 17:30
@blakkudium, @fart @Roobo i inni wielbiciele niemieckiej myśli
1
Zaprawdę powiadam Wam - to jest ten sezon!
1
@blakkudium Nie znam typa
0
Wilki bez kompleksów w Londynie.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Rzeczywiście błysnąłem, masz rację.
1
A na północ od Barcelony coraz mroźniej, już -7.
0
Flick urwał się ze stryczka.
2
Trzeba wprowadzić Lewego i ładować mu piłki na łepetynę. Na pewno coś się odbije i wpadnie.
1
Yamal z lewej naoglądał się zewnętrzniaków Yamala z prawej i wyszło jak wyszło
2
Flick igra z posadą.
1
@blakkudium Opinia jest taka, że @RoberDzik obraża moich Niemców.
Co do wygranej, to tylko Argentyna, bądź Niemcy.
4
Lewy nie odspawa się juz od ławki w tym sezonie.
0
@michal26 Nigdy więcej takich graczy u Flicka. On u Xaviego się gubił w obronie, przy stylu Flicka mielibyśmy ziejącą dziurę
1
@mrboom Nagroda to nagroda - znaczy, że cos utargowałeś na zawodach.
1
@mrboom A to już pociągnę ten wątek i złamię Twoja psychikę do reszty: słaby jesteś, nic z Ciebie nie będzie na LR
2
@Michael24 W żaden sposób nie nie wiąże prezydenta z pobiciem 12-latka. Treść tego postu jest inna.
12
@Popitek12 A jak dzieckiem jest pies @draxidox?