0

Ciekawy mecz dziś w Anglii.
Liverpool, który nie przegrał w lidze od 6 meczów i 7 w ogóle, podejmuje Leeds, które nie przegrało od 5 meczów w lidze.

Ciekawe czy Florian Wirtz rozpocznie nowy rok z wysokiego C.

20

Ci, którzy mówili, że Yamalowi odbija i idzie śladami Ronaldinho, mieli w 100% rację.
W tym roku nie ma ani gola ani asysty - całkowity zjazd młodego.

8

W nowym roku wyłączam La Ramblę, a włączam myślenie. To moje naczelne postanowienie

1

@Kapitan hawk Co? Koledze Nawrot uderzył go głowy w Nowy Rok?

3

Ja się do dziś nie dałem nabrać. Sprzedać i kupić Xaviego Simonsa.

0

@draxidox Nie znam tego upadłego miasta

0

@Eric_Abidal_22 Zawsze mnie wzrusza, że kogoś złapię na tak oczywisty żart.
Innych łapałem na dzielenie przez 0. I też mi to żarliwie tłumaczyli

6

Ja się wylogowuję na dziś ze strony, zatem w Nowym Roku wszystkim kibicom Barcy życzę pomyślności w życiu prywatnym, a na niwie sportowej jak najwięcej emocji w trakcie zwycięskich meczów i kilku nowych pucharów w gablocie.

Trzymajcie się ciepło.

1

@FcPortoFan1999 Zioła z lasu.

2

@Tasde Ostatnio miałem dyskusję, gdzie tłumaczyłem konserwie, że w sprawie Amber Gold, KNF ostrzegała przed tą firmą, zniechęcając do inwestowania.

Nie pomogło - wina Tuska.

7

@wpwelement Ty tylko pijesz a wódę kupuje partnerka? Sprytnie to sobie wymyśliłeś.
Pomijając żarciki, wszystkiego najlepszego dla Was obojga w nadchodzącym roku.

16

Stoję w kolejce do kasy i nagle cwany gapa w butelką wódy w ręce wszedł przede mnie. Chciałem zareagować i zwyzywać go na czym świat stoi, ale potem myślę sobie:
"A co jeśli to @wpwelement, który musi zapić rok czytania naszych komentarzy?"
Przyjrzałem się mu badawczo, pokiwałem znacząco i pozostałem cicho, pogrążony w refleksji.

5

Sylwester tylko z TV Republika a w niej klimaty typu:


7

@draxidox
Do Psiego Roku.

0

@Fc112 Sprytnie, bo wziąłeś same dwójki. Ale 2x3 już się nie zgadza.

0

@Eric_Abidal_22 Widzę, że kolega jednak musi się doedukować.

0

@PatrykBarca Bo czasami skupiał, np. przy golu Comana w finale LM.

0

@Criss18Barca To błąd, wielu go popełnia. 100% więcej, to 1x tyle. Juz matematyków wyprowadzałem z tego błędu. Musisz mi zaufać

0

@Criss18Barca To jest 50% więcej, czyli podwojenie

5

Wilki powiększają dorobek punktowy z 2 do 3, czyli go podwajają.

Kompromitacja United.

2

@michaleu No bo obrońcy byli wgapieni w ławkę

5

Gyokeres udział przy 4 golach. Odciągał obrońców - świetny transfer.

9

Jesus miał na koszulce "I belong to Jesus"

@Popitek12 Mam mindfuc*a.

Napisał byś na koszulce "I belong to Popitek12?"

3

Niektórzy piszą o ataku zimy w Polsce. Moim zdaniem to pressing a nie atak.

1

@Walker Coś pomyliłeś tytuł, to było "kła dżestu lube". Tak przynajmniej w Polsce śpiewano

3

@Safrani Też tak zakładam, @Roobo pewnie potwierdzi ze swoich źródeł, że poszedł zakup za zachodnią granicą.

5



Hymn mają dostojny. Swoją drogą, ciekawe, którym użytkownikom robi się lżej na sercu słuchając tego utworu. Przyznajcie się jeden z drugim

8

Słuchajcie, przedziwne rzeczy - w Poznaniu leży śnieg, ale nie sypie.
Wyłączyłem TV i włączyłem myślenie, ale dalej nie idzie tego wytłumaczyć.

2

@Jakchcesz Jak to obliczyłeś? To chyba nie było łatwe?

7

Joanna Senyszyn założyła partię Nowa Fala. Już ma jednego wyborcę - jako, że celuje w młodych, deklaruję swoje poparcie i lojalność

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?