1

@Hushovt Bilbo, Frodo, Guildo. Tego jednego jako akrota bardzo lubie, taki grubasek.

0

@8stoichkov8 tak........

0

@Rust_Cohle a jest

2

Zobaczylbym z mila checia Suareza i Cavaniego w jednym klubie.

1

@Chakalaka mam ogladac?

6

@panczo bo byl najlepszy na swiecie. Teraz gra duzo gorzej i na pierwszy rzut oka to nawala jego motoryka i przygotowanie fizyczne (w tym miesnie) - po takich batach z Bayernem zostal nam w glowie obraz zwierzaka Goretzki.
Ja tam uwazam, ze techiczna pilka zawsze sie obroni, musi byc tylko w odpowiednich chwilach dynamiczna - bo brak dynamiki rozni wlasnie tzw. dziadkow od zawodnikow w pelni sil.

0

@seba7 ogladam obszerny skrot. Obie wyja, Williams jak podczas porodu.

0

@seba7 W sumie dla Igi tez dobra wiadomosc.

0

Ktos w nocy ogladal Azeranka z Williams?

0

@8stoichkov8 Barszczyk to w ogole byl gigant. Pamitasz akcje z gipsem?

0

@Lamora dokladnie

1

@Chinaski o ja pier.. 45 sekund ciarki

0

@BarcaInfo haha Szpieg.

0

@Misanthrope te pamietam :)

0

@BorzyKrzys to chyba jednak obejrze.
"Rozmowe" musisz obejrzec, jesli nie znasz.

0

Paula McCartney w Simpsonach i Hindusa grajacy Sierzanta Pieprza



Green Day / Titanic tez byl niezly

@Hushovt

pamietacie inne wystepy muzyczne w tym serialu?

3

tzw metody Kumana
zartuje

0

Ktos kojarzy ten film?? Nie slyszalem, a strasznie fabula przypomina "Rozmowe" Coppoli.

Operator dźwięku Jack, nagrywając nocą głosy ptaków, rejestruje odgłosy morderstwa kandydata na prezydenta. Rozpoczyna prywatne śledztwo. Mocno niedoceniany (zero nagród!) film Briana De Palmy: Wybuch / Blow Out (1981) - PT 21:20 TVP Kultura

0

@IronSanHybrid "tam ciagle gra muzyka..."

0

@8stoichkov8 a nie Saida?

11

"Pierwszą lekcją ekonomii jest uświadomienie sobie zasady powszechnej rzadkości. Nigdy niczego nie wystarcza dla wszystkich, którzy tego pragną. Pierwszą lekcją polityki jest zignorowanie pierwszej lekcji ekonomii. W polityce problem rzadkości rozwiązuje się obietnicami, których nie da się dotrzymać lub które dotrzymać można jedynie kreując inne problemy niewidoczne w momencie wygłaszania obietnic"
T.S.

1

@kerouac Znam tylko Rutger Hauera ;)

1

@kerouac pewnie elementami skladowymi sa ego i wychowani w poczucie rywalizacji.

0

@NaFazieHitman dobra parka była

3

@Homeopata8989 pieknie sie zlozyl do tego uderzenia

1

Dobry, zly i brzydki? Chyba nie pasuje. Wasza ulubione postac z tego zdjecia i ktora to scena?
https://pbs.twimg.com/media/Ehnpi9pXcAAEmqO?format=png&name=900x900

0

@Hubso Bose chyba najwyzsza polka cenowa.

1

@KarlRKroenen sprawdz sobie np. imore - https://usa.1more.com/collections/headphones
oraz
SoundPEATS
Lypertek

na silce to pewnie beda musialy byc z tym palakiem za ucho oraz najlepiej 7 lub 8 jesli chodzi o odpornosc na zalanie.

oprocz tego znane firmy jak jaybird, jabra, beats

4

Oto pan Baghdatis z Cypru. Pan Baghdatis bardzo nie lubil swoich 4 rakiet podczas 2012 Australian Open.


1

@Chakalaka super ! Jestem ciekaw jak to wyjdzie.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?