Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hushovt Bilbo, Frodo, Guildo. Tego jednego jako akrota bardzo lubie, taki grubasek.
0
@8stoichkov8 tak........
0
@Rust_Cohle a jest
2
Zobaczylbym z mila checia Suareza i Cavaniego w jednym klubie.
1
@Chakalaka mam ogladac?
6
@panczo bo byl najlepszy na swiecie. Teraz gra duzo gorzej i na pierwszy rzut oka to nawala jego motoryka i przygotowanie fizyczne (w tym miesnie) - po takich batach z Bayernem zostal nam w glowie obraz zwierzaka Goretzki.
Ja tam uwazam, ze techiczna pilka zawsze sie obroni, musi byc tylko w odpowiednich chwilach dynamiczna - bo brak dynamiki rozni wlasnie tzw. dziadkow od zawodnikow w pelni sil.
0
@seba7 ogladam obszerny skrot. Obie wyja, Williams jak podczas porodu.
0
@seba7 W sumie dla Igi tez dobra wiadomosc.
0
Ktos w nocy ogladal Azeranka z Williams?
0
@8stoichkov8 Barszczyk to w ogole byl gigant. Pamitasz akcje z gipsem?
0
@Lamora dokladnie
1
@Chinaski o ja pier.. 45 sekund ciarki
0
@BarcaInfo haha Szpieg.
0
@Misanthrope te pamietam :)
0
@BorzyKrzys to chyba jednak obejrze.
"Rozmowe" musisz obejrzec, jesli nie znasz.
0
Paula McCartney w Simpsonach i Hindusa grajacy Sierzanta Pieprza
Green Day / Titanic tez byl niezly
@Hushovt
pamietacie inne wystepy muzyczne w tym serialu?
3
tzw metody Kumana
zartuje
0
Ktos kojarzy ten film?? Nie slyszalem, a strasznie fabula przypomina "Rozmowe" Coppoli.
Operator dźwięku Jack, nagrywając nocą głosy ptaków, rejestruje odgłosy morderstwa kandydata na prezydenta. Rozpoczyna prywatne śledztwo. Mocno niedoceniany (zero nagród!) film Briana De Palmy: Wybuch / Blow Out (1981) - PT 21:20 TVP Kultura
0
@IronSanHybrid "tam ciagle gra muzyka..."
0
@8stoichkov8 a nie Saida?
11
"Pierwszą lekcją ekonomii jest uświadomienie sobie zasady powszechnej rzadkości. Nigdy niczego nie wystarcza dla wszystkich, którzy tego pragną. Pierwszą lekcją polityki jest zignorowanie pierwszej lekcji ekonomii. W polityce problem rzadkości rozwiązuje się obietnicami, których nie da się dotrzymać lub które dotrzymać można jedynie kreując inne problemy niewidoczne w momencie wygłaszania obietnic"
T.S.
1
@kerouac Znam tylko Rutger Hauera ;)
1
@kerouac pewnie elementami skladowymi sa ego i wychowani w poczucie rywalizacji.
0
@NaFazieHitman dobra parka była
3
@Homeopata8989 pieknie sie zlozyl do tego uderzenia
1
Dobry, zly i brzydki? Chyba nie pasuje. Wasza ulubione postac z tego zdjecia i ktora to scena?
https://pbs.twimg.com/media/Ehnpi9pXcAAEmqO?format=png&name=900x900
0
@Hubso Bose chyba najwyzsza polka cenowa.
1
@KarlRKroenen sprawdz sobie np. imore - https://usa.1more.com/collections/headphones
oraz
SoundPEATS
Lypertek
na silce to pewnie beda musialy byc z tym palakiem za ucho oraz najlepiej 7 lub 8 jesli chodzi o odpornosc na zalanie.
oprocz tego znane firmy jak jaybird, jabra, beats
4
Oto pan Baghdatis z Cypru. Pan Baghdatis bardzo nie lubil swoich 4 rakiet podczas 2012 Australian Open.
1
@Chakalaka super ! Jestem ciekaw jak to wyjdzie.