0

Mnie Atleti nie jest zupełnie żal .

2

„skończyłeś ?”

2

„Atletico to nie Real czy inne PSG „

10

Na wizji nie dojdzie , ale pamięciówka w domu będzie .

0

Straszą potencjalnych

0

Liga Mistrzów ?

0

Franek Juan .

0

Widziałem jeden : Ronaldo jest gejem, ale nie za to go cenimy :)

1

Jest bucem , bo wie, ze jest gorszy od Messiego.

0

Dużo tez jest pozytywnych komentarzy pod jego kierunkiem.

0

Dali sie zdominować bardzo zmotywowanie zawodnikom Juve

1

Ronaldo super ładuje z głowy , to czemu nie mają wrzucać ?

0

Atletico do tej pory : jedna bramka daje nam praktycznie awans. Ktos e zeszłym tygodni (@kerouac?) pisał, ze minimalizm przestał sie opłaca. I wyglada do tego fatalnie .

0

No i jego inteligencji ;)

0

Ok, dzieki .

0

Gdzie leci ?

1

"Odpadnięcie Realu i PSG jest dla nas dużym ostrzeżeniem", ale zajeboza, ze tak sie stalo :D

5

Państwo może dać jednej grupie tylko to, co zabierze innej.

Ludwig von Mieses

1

Jak tam po wczorajszych „Odwróconych „?

5

Nie mozna po prostu napisac: Nie zyje Mistrz świata z 1962 roku Antonio Wilson Vieira Honorio (Coutinho)?

2

Obojetnie jakkby na to nie patrzec, to Zizou ma cojones. Nie jest z niego jednak taki Schettino.
Odejde - wy zobaczycie, co tu sie bedzie dzialo podczas mojej nieobecnosci - i wrocil.
Ryzykuje duzo.
Sama jego osobowosc robila w szatni Realu wiele - byl po prostu autorytetem, a wtedy motywowac jest latwiej. To w koncu jeden z najlepszych pilkarzy w historii.
La Liga jest silna, ale silny Real oznacza, ze Barca musi sie zbroic.

0

Nirvana, Gdańsk.

28

Roberto z PSG bylo niesamowita, bo ogladalem z cala rodzina, matka ojciec, wszycy krzyczeli, nawet ojciec , wielki sceptyk, ktory po golu PSG chcial przelaczyc.

Iniesta z Chelsea - ogladalem z moimi Cules kumplami chyba 20 osob i wszscy sie rzucali na siebie ze szczescie, nawet na madryckiego rodzynka, ktory byl wsrod nas i kibicowal Londynczykom.

0

Ladna bramka

1

Pamietam, najszybsza bramka glowa w historii Orlikow.

0

Masz linkunia?

1

mega.

1

Tutaj kilka perelek.

Palermo Boca



drugi raz Palermo


Ronaldo przeciwko nam


Uwe Seeler


no i Puyol

1

Ja caly czas jestem pod wrazeniem tej

0

Piekna bramka, mega zawod.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?