Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mnie Atleti nie jest zupełnie żal .
2
„skończyłeś ?”
2
„Atletico to nie Real czy inne PSG „
10
Na wizji nie dojdzie , ale pamięciówka w domu będzie .
0
Straszą potencjalnych
0
Liga Mistrzów ?
0
Franek Juan .
0
Widziałem jeden : Ronaldo jest gejem, ale nie za to go cenimy :)
1
Jest bucem , bo wie, ze jest gorszy od Messiego.
0
Dużo tez jest pozytywnych komentarzy pod jego kierunkiem.
0
Dali sie zdominować bardzo zmotywowanie zawodnikom Juve
1
Ronaldo super ładuje z głowy , to czemu nie mają wrzucać ?
0
Atletico do tej pory : jedna bramka daje nam praktycznie awans. Ktos e zeszłym tygodni (@kerouac?) pisał, ze minimalizm przestał sie opłaca. I wyglada do tego fatalnie .
0
No i jego inteligencji ;)
0
Ok, dzieki .
0
Gdzie leci ?
1
"Odpadnięcie Realu i PSG jest dla nas dużym ostrzeżeniem", ale zajeboza, ze tak sie stalo :D
5
Państwo może dać jednej grupie tylko to, co zabierze innej.
Ludwig von Mieses
1
Jak tam po wczorajszych „Odwróconych „?
5
Nie mozna po prostu napisac: Nie zyje Mistrz świata z 1962 roku Antonio Wilson Vieira Honorio (Coutinho)?
2
Obojetnie jakkby na to nie patrzec, to Zizou ma cojones. Nie jest z niego jednak taki Schettino.
Odejde - wy zobaczycie, co tu sie bedzie dzialo podczas mojej nieobecnosci - i wrocil.
Ryzykuje duzo.
Sama jego osobowosc robila w szatni Realu wiele - byl po prostu autorytetem, a wtedy motywowac jest latwiej. To w koncu jeden z najlepszych pilkarzy w historii.
La Liga jest silna, ale silny Real oznacza, ze Barca musi sie zbroic.
0
Nirvana, Gdańsk.
28
Roberto z PSG bylo niesamowita, bo ogladalem z cala rodzina, matka ojciec, wszycy krzyczeli, nawet ojciec , wielki sceptyk, ktory po golu PSG chcial przelaczyc.
Iniesta z Chelsea - ogladalem z moimi Cules kumplami chyba 20 osob i wszscy sie rzucali na siebie ze szczescie, nawet na madryckiego rodzynka, ktory byl wsrod nas i kibicowal Londynczykom.
0
Ladna bramka
1
Pamietam, najszybsza bramka glowa w historii Orlikow.
0
Masz linkunia?
1
mega.
1
Tutaj kilka perelek.
Palermo Boca
drugi raz Palermo
Ronaldo przeciwko nam
Uwe Seeler
no i Puyol
1
Ja caly czas jestem pod wrazeniem tej
0
Piekna bramka, mega zawod.