Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale wialo podczas Liverpool - Burnley.
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/azfcvp/effect_of_wind_on_ball_liverpool_vs_burnley/
3
Pewnie bedzei sie tlumaczyl, ze to nie orgia tylko wypedzanie demonow z ladacznic babilonskich, a odgryzienie sutka mialo znaczenie symboliczne.
0
Niepokonani u siebie. Rekordzisci Premier League.
https://preview.redd.it/wj8hxzbx2gl21.jpg?width=960&crop=smart&auto=webp&s=c40a1676df7af0006a4fcb17b307b4143ba9fe41
40
Iniesta, Podolski, Villa.
https://streamable.com/vhjmn
0
VAR, siesta.
https://i.redd.it/phrkw0buvcl21.jpg
1
W styczniu 1876 roku Isabella Charlet-Straton wraz z towarzyszami dokonuje pierwszego zimowego wejścia na Mont Blanc - w tym roku Ines Papert poprowadziła wyprawę w stylu retro... | fot. Thomas Senf
https://pbs.twimg.com/media/D1Ub_lVWsAArQHV.jpg
https://pbs.twimg.com/media/D1Ub_lYWwAA6M4d.jpg
https://pbs.twimg.com/media/D1Ub_leW0AAdNkx.jpg
https://pbs.twimg.com/media/D1Ub_lgWwAEa5pZ.jpg
0
Nie wiem, dawno nie ogladalem, jednak ten program czesto byl zaprzeczeniem maksymy: warto rozmawiac.
0
Ten program.
0
Ktore mecze Barcy (chodzi mi o pryzmat zacietosci) najbardziej utkwily Wam w pamieci?
0
50 - Matthijs de Ligt (19 years, 210 days) is the third-youngest player in Eredivisie history to feature in 50 wins, after Gerald Vanenburg (18 years, 352 days) and Clarence Seedorf (19 years, 57 days).
1
Jesli zalozyc, ze to prawda, to mamy prawie rozwiazanie zagadki. Nie wytrzmuje presji gwizdow, to znaczy, ze jednak slaba psychika.
0
Ciekawe to, co napisales. Pospieszalski?
4
Cos w tym jest. Poprzeczka (gdyby byl gol a nie poprzeczka) Realu w meczu z Ajaxem mogla zmienic przebieg meczu, a tak spowodowala, ze bedzie tam rewolucja.
0
Tak, jak sie sie etykietke ma, to trudno ja oderwac.
0
Ciebie pozdrawial?
0
Ja tylko dodam, ze Xiaomi planuje porzucic wizerunek taniej marki i ceny beda wzrastaly.
0
To bedziesz mial satysfakcje, tak przypuszczam.
0
W ustach Dalai Lamy to zdanie brzmi wiarygodnie. Mam nadzieje, ze to nie puste slowa. Matka i nauczyciel - to ogromnie wazne role spoleczne.
0
Jesli nie lubisz czarnego humory i postaci rodem z Lyncha to bierz sie za Slepnac od Swiatel, bo jest tez bardzo dobry.
0
Rewelacja.
0
Uwielbiam Fargo za oczko, ktore puszczaja tworcy tego serialu do widza. 3 sezony, wszystkieg bardzo dopracowane pod kazdym wzgledem - praca kamery, muzyka, scenografia, smaczki, casting no i czarny humor.
Ten serial idealnie nawiazuje to filmowego pierwowzoru, czasem go wyprzedzajac. Nie dla kazdego, ale moim zdaniem dla fanow kina pozycja obowiazkowa.
Sam obejrzalem z polecenia uzytkwonika @Visca...
1
Jestem fanem sci-fi i mam go w planach. Teraz troche sie mecze ze Star Trek Discorery. - nie jest tak zly , jak weilu pisze, ale do Star Treka mu daleko, zobaczymy.
0
Nie wierze, ze na tej liscie nie ma Fargo.
0
Czlowiek ma taka nature, ze po prostu lubi narzucac, to co jego tzn, to co mojsze. Dyskutowac mozna tylko o stopniu tej nachalnosci.
0
W sumie jest dluzszy, ale nie chcialo mi sie szukac. Po angielsku na pewno calosc znajdziesz.
3
Taki?
http://www.gannett-cdn.com/media/2018/07/01/USATODAY/USATODAY/636660541846250411-AP-Russia-Soccer-WCup-101046969.JPG?width=1080&quality=50
4
Niechetnie, ale przyznaje 'Tobie racje.
4
Boom Shaka Laka!
https://streamja.com/pZKN
2
Wspinaczka na El Capitana, scana z Free Solo.
https://pbs.twimg.com/media/D1TvtyeX0AIYtAB.jpg
0
To jescze musisz potrenowac, chociaz potencial jest.