5

Na setke mam czas 13 sekund, wiec na 10 km mialbym kolo 21 minut, moze 22. ;)

0

Tak się to kończy, gdy obaj mają konto na fcbaraca.

0

Od razu na okładkę jakiegoś albumu .

0

Slapnac od świateł , czarny deszcz .

0

Odlot piękne .

1

Moze i tak, ale Messi to twardziel , szanuje go za toz

0

Wielki szacun . Etos sportowca przez duze E.

0

Robi wrażenie !

0

Po prostu niewiedza lub „co z oczu to z serca „

Pomysl : dodatkowy paragraf do art. 148 kodeksu karnego, który mówi o zabójstwie człowieka. „W razie
zabójstwa dziecka jeszcze nie urodzonego, sąd może podżegacza uwolnić od kary.

10

To na ktore dziecko 500?

5

Juz niedlugo....jest polecenie przejścia w Kingsajz i przeniknięcia w szeregi polococktowców.

1

Cos w tym jest. Fajnie mozna sie wyciszyc.

1

Nie kazdy zna takiego J.M. Jarre. "Czekajac na Cousteau" - niech wam sie przysni wielki blekit.


0

Bylo dobranoc, a zaraz 5.30.

0

Ja tez nie siedzie w tym gatunku, ale kumpel mi to polecil: donGURALesko.. Ten utwor z jednym z moich ulubionych muzykow - Urbaniakiem jest po prostu swietny i powiniem byc puszczany na te okazje.

0

W kazdym razie smiesznie wymawia slowa, tak szybko lyka. Znasz moze komika, ktory go nasladuje?

0

Podobno ma byc kibic z Polski ze sztandarem: Free ped..do. :)

ps. juz Ci przeszly nerwy po Kepie?

0

Z tak zwanych Pisowcow, to Czarnecki jest mimo wszystko dosc zabawny i wypada calkiem ok.

1

Skad dokladnie?

0

Wiesz...bal sie, a mog zartem wyjsc z sytuacji.

1

Dobra taktyka, bo widzialem wywiad z pania, ktora pracuje w normalnej lodziarni i mowila, ze juz staje sie agresywna, gdy 40 razy dzienni slyszy: zrobi pani lodzika.?

0

Prosze. To ten kanal, sa 3 filmy na nim.
https://www.youtube.com/channel/UCu_Hc2GjzeILcJNT-QGR8Fw

0

Suarez niech strzela, ale lepiej by mi sie jakas fajna panna przysnila.
Dobrej.

3

Gdybym byl brukowcem, to bylby taki tytul. Dwuznaczna propozycja Biedronia.
Sytuacja naprawde zabawna dla obu panow.

https://x.com/i/status/1104381072672993280

0

Mowi o tym, ze w pewnym momencie stwiedzil, iz futbol nie jest najwazniesza rzecza na swiecie.

0

Gdybysym mieli sugerowac sie komentarzami, to swiat by przestal istniec i tu juz nie ma podzialu na biale i czarne , lewice prawice, wierzacych - niewierzacych itd THe Bille sa wszedzie.

Zebys nie myslal, ze jestem goloslowny: tutaj komentarze, jesli ktos krytykuje Pana Owsiaka (piersze 5 minut)

0

Hahahhaa. To juz po nocy :D I tak koncowka.

0

Comments are disabled for this post (moze byc klotnia). :)

0

Musze obejrzec do konca. Ogolnie czesto mam mieszane odczucia w przypadku takich wyznan, chociaz rzeczywiscie kogos moze sprowadzic na droge pomocy - nie konkretnie od niego, ale ogolnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?