Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Na setke mam czas 13 sekund, wiec na 10 km mialbym kolo 21 minut, moze 22. ;)
0
Tak się to kończy, gdy obaj mają konto na fcbaraca.
0
Od razu na okładkę jakiegoś albumu .
0
Slapnac od świateł , czarny deszcz .
0
Odlot piękne .
1
Moze i tak, ale Messi to twardziel , szanuje go za toz
0
Wielki szacun . Etos sportowca przez duze E.
0
Robi wrażenie !
0
Po prostu niewiedza lub „co z oczu to z serca „
Pomysl : dodatkowy paragraf do art. 148 kodeksu karnego, który mówi o zabójstwie człowieka. „W razie
zabójstwa dziecka jeszcze nie urodzonego, sąd może podżegacza uwolnić od kary.
1
https://img1.dmty.pl//uploads/201701/1483524280_8cx7ps_600.jpg
10
To na ktore dziecko 500?
5
Juz niedlugo....jest polecenie przejścia w Kingsajz i przeniknięcia w szeregi polococktowców.
1
Cos w tym jest. Fajnie mozna sie wyciszyc.
1
Nie kazdy zna takiego J.M. Jarre. "Czekajac na Cousteau" - niech wam sie przysni wielki blekit.
0
Bylo dobranoc, a zaraz 5.30.
0
Ja tez nie siedzie w tym gatunku, ale kumpel mi to polecil: donGURALesko.. Ten utwor z jednym z moich ulubionych muzykow - Urbaniakiem jest po prostu swietny i powiniem byc puszczany na te okazje.
0
W kazdym razie smiesznie wymawia slowa, tak szybko lyka. Znasz moze komika, ktory go nasladuje?
0
Podobno ma byc kibic z Polski ze sztandarem: Free ped..do. :)
ps. juz Ci przeszly nerwy po Kepie?
0
Z tak zwanych Pisowcow, to Czarnecki jest mimo wszystko dosc zabawny i wypada calkiem ok.
1
Skad dokladnie?
0
Wiesz...bal sie, a mog zartem wyjsc z sytuacji.
1
Dobra taktyka, bo widzialem wywiad z pania, ktora pracuje w normalnej lodziarni i mowila, ze juz staje sie agresywna, gdy 40 razy dzienni slyszy: zrobi pani lodzika.?
0
Prosze. To ten kanal, sa 3 filmy na nim.
https://www.youtube.com/channel/UCu_Hc2GjzeILcJNT-QGR8Fw
0
Suarez niech strzela, ale lepiej by mi sie jakas fajna panna przysnila.
Dobrej.
3
Gdybym byl brukowcem, to bylby taki tytul. Dwuznaczna propozycja Biedronia.
Sytuacja naprawde zabawna dla obu panow.
https://x.com/i/status/1104381072672993280
0
Mowi o tym, ze w pewnym momencie stwiedzil, iz futbol nie jest najwazniesza rzecza na swiecie.
0
Gdybysym mieli sugerowac sie komentarzami, to swiat by przestal istniec i tu juz nie ma podzialu na biale i czarne , lewice prawice, wierzacych - niewierzacych itd THe Bille sa wszedzie.
Zebys nie myslal, ze jestem goloslowny: tutaj komentarze, jesli ktos krytykuje Pana Owsiaka (piersze 5 minut)
0
Hahahhaa. To juz po nocy :D I tak koncowka.
0
Comments are disabled for this post (moze byc klotnia). :)
0
Musze obejrzec do konca. Ogolnie czesto mam mieszane odczucia w przypadku takich wyznan, chociaz rzeczywiscie kogos moze sprowadzic na droge pomocy - nie konkretnie od niego, ale ogolnie.