0

Pare angielkich tez dobrze wypada. Kiedys problemy byl z portugalskimi i polskimi.

0

Tak i o perspektywe kamery, ktore pomaga w ogladaniu lub przeszkadza. @barcelonaLM o tym pisal.
Ja lubie np ogladac mecze na Beranbeu -wiem, brzmi cynicznie po wynikach.

1

Na ktorym z europejskich stadionow mecze w tv wygladaja najlepiej, a na ktorym najgorzej?

20

Musial wpasc, bo inaczej koncowka bylaby nie do wytrzymania nerowo.

13

Dziwny zbieg okolicznosci...
5 Lyon Supporters Have Been Attacked In Barcelona. 1 Has Been Moved To An Hospital

8

W sumie tak, ale ten balans ciala "grubego"...

9

0

Potenjal jednak jest :=

0

BarcaInfo pisal, by nie uzywac tego zwrotu.

18

Fajnie cala druzyna zareagowala, Suarez i reszta. Wiedza, ze Cou przechodzi ciezki okres i go wspieraja. No niby to oczywiste, a jednak cieszy.

0

Nawet fajne nominacje.
Fallon d'Floor 2019 nominee - Michał Kucharczyk

https://streamable.com/ad464

6

Niemcy slabo na MS i w LM tez. Pierwszy raz od 13 lat nie ma niemieckiej druzyny w 1/4.

1

No wlasnie, ZZ jakos nigdy z elgancje mi sie nie kojarzyl, no chyba ze mowimy o elegancji ruchow w grze.

0

Na pocieszenie. Nie tylko niektorzy kibice Barcy nie doceniaja C. Ronaldo.
Byly pilkarz Atletico, tez snuje jakies dziwne teorie:

Dominguez: That's why Juventus forward Ronaldo will NEVER be regarded a legend
Former Atletico Madrid defender Álvaro Domínguez has blasted Cristiano Ronaldo for his post-match celebrations last night.
After hitting a hat-trick to beat Atletico 3-0 and reach the Champions League quarterfinals 3-2, Ronaldo copied Atleti coach Diego Simeone's 'cojones celebration'.

"It's precisely because of such behavior that he will never be remembered in history as a football legend," Dominguez told TMW.

"Xavi, Iniesta and Zidane, for example, never lost time with futile provocations and heard applause in all the stadiums wherever they played."

8

Renato tanczy.
https://streamja.com/X2py

10

Ulubiona para wieczoru. Juve vs City.

0

Nie chce mi się wierzyć, ze piszą to na serio .

0

Możliwe półfinały wyłącznie angielskie . Oby nie

0

Ale tych angielskich sie nagromadziło .
Dobre pary

2

Naprawde fajna 1/8 LM.

0

Ten gol mi kupon zawalił - chociaż gdyby ta branka nie została uznana , to pewvie 5-0 by nie było .

0

Te prostopadle podania to jest jednak miód .

0

Mane, Mane ....

1

Madryt musi kilka razy wyładować w siatce Lyonu .

1

Na Polsacie Premium 2 , Remontada. Ciagle te emocje.

26

Deco o Messim:
Nie uwazam, by on myslal o sobie, ze jest najlepszy. Znam go, on chce po prostu dobrze grac i wygrywac. Nie jest latwo byc 10 lat na tym poziomie. On ciagle jest lepszy od kazdego innego gracza, Ciesze sie dla niego i reprezentacji Argentyny.

0

Kto dzis kometnuje Barce? Bedzie jakis szczytowihno, jak wczoraj?

0

5-0

1

48 lat temu urodził się Ryszard Staniek. Piłkarz o dwóch twarzach. Potrafił porywać kibiców swoją grą, jak choćby jesienią 1996 roku, by kilka miesięcy później irytować swoją niesportową sylwetką. Na Ł3 występował w latach 1995-98. Rozegrał 120 meczów i zdobył 16 goli.

https://pbs.twimg.com/media/D1hYYoQWsAAzLK8.jpg

1

Malcom? Wiadomo dlaczego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?