Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pare angielkich tez dobrze wypada. Kiedys problemy byl z portugalskimi i polskimi.
0
Tak i o perspektywe kamery, ktore pomaga w ogladaniu lub przeszkadza. @barcelonaLM o tym pisal.
Ja lubie np ogladac mecze na Beranbeu -wiem, brzmi cynicznie po wynikach.
1
Na ktorym z europejskich stadionow mecze w tv wygladaja najlepiej, a na ktorym najgorzej?
20
Musial wpasc, bo inaczej koncowka bylaby nie do wytrzymania nerowo.
13
Dziwny zbieg okolicznosci...
5 Lyon Supporters Have Been Attacked In Barcelona. 1 Has Been Moved To An Hospital
8
W sumie tak, ale ten balans ciala "grubego"...
9
Jeszcze raz siateczka Suareza.
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/b0r44e/su%C3%A1rez_dummy_and_nutmeg_vs_lyon/
0
Potenjal jednak jest :=
0
BarcaInfo pisal, by nie uzywac tego zwrotu.
18
Fajnie cala druzyna zareagowala, Suarez i reszta. Wiedza, ze Cou przechodzi ciezki okres i go wspieraja. No niby to oczywiste, a jednak cieszy.
0
Nawet fajne nominacje.
Fallon d'Floor 2019 nominee - Michał Kucharczyk
https://streamable.com/ad464
6
Niemcy slabo na MS i w LM tez. Pierwszy raz od 13 lat nie ma niemieckiej druzyny w 1/4.
1
No wlasnie, ZZ jakos nigdy z elgancje mi sie nie kojarzyl, no chyba ze mowimy o elegancji ruchow w grze.
0
Na pocieszenie. Nie tylko niektorzy kibice Barcy nie doceniaja C. Ronaldo.
Byly pilkarz Atletico, tez snuje jakies dziwne teorie:
Dominguez: That's why Juventus forward Ronaldo will NEVER be regarded a legend
Former Atletico Madrid defender Álvaro Domínguez has blasted Cristiano Ronaldo for his post-match celebrations last night.
After hitting a hat-trick to beat Atletico 3-0 and reach the Champions League quarterfinals 3-2, Ronaldo copied Atleti coach Diego Simeone's 'cojones celebration'.
"It's precisely because of such behavior that he will never be remembered in history as a football legend," Dominguez told TMW.
"Xavi, Iniesta and Zidane, for example, never lost time with futile provocations and heard applause in all the stadiums wherever they played."
8
Renato tanczy.
https://streamja.com/X2py
10
Ulubiona para wieczoru. Juve vs City.
0
Nie chce mi się wierzyć, ze piszą to na serio .
0
Możliwe półfinały wyłącznie angielskie . Oby nie
0
Ale tych angielskich sie nagromadziło .
Dobre pary
2
Naprawde fajna 1/8 LM.
0
Ten gol mi kupon zawalił - chociaż gdyby ta branka nie została uznana , to pewvie 5-0 by nie było .
0
Te prostopadle podania to jest jednak miód .
0
Mane, Mane ....
1
Madryt musi kilka razy wyładować w siatce Lyonu .
1
Na Polsacie Premium 2 , Remontada. Ciagle te emocje.
26
Deco o Messim:
Nie uwazam, by on myslal o sobie, ze jest najlepszy. Znam go, on chce po prostu dobrze grac i wygrywac. Nie jest latwo byc 10 lat na tym poziomie. On ciagle jest lepszy od kazdego innego gracza, Ciesze sie dla niego i reprezentacji Argentyny.
0
Kto dzis kometnuje Barce? Bedzie jakis szczytowihno, jak wczoraj?
0
5-0
1
48 lat temu urodził się Ryszard Staniek. Piłkarz o dwóch twarzach. Potrafił porywać kibiców swoją grą, jak choćby jesienią 1996 roku, by kilka miesięcy później irytować swoją niesportową sylwetką. Na Ł3 występował w latach 1995-98. Rozegrał 120 meczów i zdobył 16 goli.
https://pbs.twimg.com/media/D1hYYoQWsAAzLK8.jpg
1
Malcom? Wiadomo dlaczego.