0

@FcPortoFan1999 Euro 2016? Los zadecydował, że nie graliśmy w półfinale z Walią.

@jacobFCB Dziękuję, ale u mnie ze zdrowiem kiepsko.

0

@FcPortoFan1999 Skąd wiesz, ile będę żył?

0

@FcPortoFan1999 Jackowski z Siedlec?

0

@jacobFCB Też racja.

5

Tak naprawdę nie mieliśmy prawa być na tym Euro, ale jednak się udało. Jesteśmy słabi i to fakt. Jednak dziękuję za ten mecz z Holandia i pierwsza połowę z Austria. Trochę polskich emocji na tych mistrzostwach poczułem i fajnie. Natomiast dużo trzeba zmienić, żebyśmy grali konkurencyjny futbol. Chciałbym za mojego życia zobaczyć kadrę, która dochodzi do półfinału.

8

Daliśmy się oklepać jak novigradzkie dziwki...

6

Polska vs Austria. Kara Mustafa jako sędzia. Jeszcze w drugiej połowie zmiany i wpada Sobieski z husarią. Sabaton nagra kolejny utwór.

0

@BorzyKrzys Chyba tak.

0

Kolejny mecz w którym widzę nazwy miejscowości na flagach narodowych różnych państw. Nie tylko Polacy tak robią?

5

I nie rozumiem ataków w Koemana i jego sztab. Probierz podszedł i Ronald podniósł dupę na znak kultury. To jest wystarczający gest, że kogoś szanujesz. Nie musisz stawać na baczność. Lekki dryg, jak ktoś podaje Ci rękę jest wystarczająca oznaką szacunku. O co tu chodzi?

7

Witajcie barcelonscy przyjaciele! 2 miesiące temu byłem na skraju śmierci, ale przeżyłem. Dzisiaj cieszę się z meczu Polski. Naprawdę dali z siebie wszystko. Tak, byliśmy słabsi. Tak, mogliśmy przegrać wyżej. Tak, równie dobrze mógł być remis. Jednak! Orły dały z siebie wszystko. Byliśmy skazywani na porażkę 4-0, 5-0. Ponoć Holandia mogłaby grać bez bramkarza. Przegraliśmy. Niedosyt jest wielki, ale nie ma wstydu. Pokazaliśmy pazur i nawet grę kombinacyjną. Nie wiem, jak będzie dalej, ale to nie jest kompromitacja. Większość z nas myślała, po co my tam tym psim swedem jedziemy. Jestem zadowolony i dumny z chłopaków. Jeszcze nie wszystko stracone. Biorąc pod uwagę bilans, wciąż możemy wyjść z 3 miejsca. Do boju kochani Polacy i do boju Polsko!

10

Właśnie miałem operacje jelita grubego. Też wytrzymasz, Barcunio!

0

@Monegros Pracujesz w Wojsku Polskim?

3

Mam nadzieję, że pożegnamy się z Joao Felixem po sezonie. Mega irytujący piłkarz. Głównie gra na siebie, a nie drużynę, wdaje się w bezsensowne dryblingi, głupio traci piłki, jest strasznym egoista. W tym sezonie mógł mieć kilka asyst do Lewandowskiego, ale zamiast tego woli uderzać niecelnie, odegrać bez sensu lub wykonać o jeden drybling za dużo, stracić piłkę i władowac kolegów na kontrę. Gdy występuje na tej samej stronie co Cancelo, Portugalczycy widzą przede wszystkim siebie nawzajem i kosztem dobra drużyny amigosują. Dziękuję za takiego grajka. Nie daje żadnych argumentów, aby miał zostać w Barcelonie.

5

Lewy i Raphinha najlepsi. Cancelo i Yamal na duży minus.

1

@shinthps 4 8 15 16 23 42

1

@Kapitan hawk Nie oglądałem, ale dopisuje do listy. Dzięki.

1

@Kapitan hawk Witamy kapitana :)

40

Mój hlehle topowy żart dzisiaj to był, jak obudziłem brata mając w rękach wiadro, mówiąc mu smigus-dyngus, na co on (ku*** nie), a ja na to prima aprilis. (Wiadro było puste) He he.

0

@Arden Ja też. Prima aprilis.

1

@Arden Jeśli chcesz ze mną rozmawiać normalnie, to przeczytaj swój inicjujący rozmowę wpis i przestań zgrywać idiotę.

Edit: nic mnie nie trzyma. Gardzę ludźmi takimi jak Ty, którzy w internecie kosztem innych próbują budować, no nie wiem co. Skończyłem.

1

@Arden Serio? Przywaliłes się do gościa, który bardzo dużo publikuje, ale-gowno-cie-to-powinno-obchodzic-jak-spedza-swoj-czas. Może ma depresje? Może nie ma przyjaciół? Może woli komunikować się w taki sposób? Kim jesteś, żeby go oceniać?

I do tego robisz z tego rodeo. Człowieku, sam tu dużo publikujesz, co z Tobą jest nie tak?

1

@Bykunn Znam Twoje poglądy, to był żarcik :)

0

@Bykunn " Ludzie się bali, że kobiety będą zbyt samodzielne" Nie wiem, jak się z tego kolega wytłumaczy ^^

0

@arasz1819 Wychodzę z założenia, że policjant powinien być surowiej karany, jeśli kradnie, bo jest zobligowany do ochrony mienia, tak samo ksiądz demoralizujący dzieci, czy właśnie Ukrainiec, bo jest uprzywilejowany. Nie stosuje się, nie szanuje - out. I nie rozciągam tego na narodowość, traktuje jako abstrakcyjna sytuację, tę jedną konkretną.

0

@Azi Gary Lineker.

1

@arasz1819 Tutaj chodzi o stawianie granic. Na co można sobie pozwolić, a na co nie. Tacy ludzie powinni być deportowani na front, bo Ukraina szuka rekruta, a nie powinni być wspomagani przez polski rząd. Usuwamy przyczynę, problem się wygasza. Trzeba pomagać, ale również mieć szacunek do samych siebie. Nawet jeśli to nieliczne przypadki.

1

@arasz1819 A to nie jest tak, że gdyby na terenie Polski trwała wojna, a polski patol zamiast walczyć o swój kraj, dajmy na to w takim Londynie zlał się na karty pacjentów w szpitalu, to pewnie ci lekarze, te pielęgniarki, generalnie Anglicy zgodnie potakiwaliby głowami: tak, tak przyjmujemy ich zepsute zboże, oddaliśmy masę uzbrojenia, wpompowalismy socjale, teraz może będą chcieli nas dołączyć do tej wojny, tak, tak - nie twórzmy podziałów. Patole.

P.S. O ile ten news to prawda.

6

@RoberDzik Barcelona 5 - 0 Real
Kwintesencja futbolu

0

Piękny finał baraży. Walka o wszystko. Umiejętności TOP. Na to czekali fani obu drużyn.

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?