0

@ainolatuk jak narazie to Niemcy robią papa xDD

0

I pięknie Niemcy poza mundialem

0

@LS Pewnie dla Ciebie to widzę najlepiej jakby Brazylia Hiszpania Francja itp odpadli na fazie grupowej to byś powiedział że niespodzianka xDD
Nie polecam oglądania piłki, bo się zaraz wykończysz psychicznie chłopie
Widzę że generalnie jakakolwiek dyskusja z Tobą Nie ma żadnego sensu :)

0

@LS Skoro dla Ciebie tak słaba gra Niemiec czy Holandii, odpadnięcie Belgi, Danii, awans Polski czy chociażby świetna postawa Ghany to... zero niespodzianek. To chyba troszkę wymagania oklejone od rzeczywistości kolego :)

3

@LS jak zero niespodzianek? Praktycznie w każdej grupie była mniejsza lub większą niespodzianka xD

1

Oby Japonia jakoś wyciągnęła remis. Niemcy tym mundialem nie zasługują nawet na wyjście z grupy

1

Ta Pani sędzia przy lini wygląda groźnie xD

0

Niemcy bez 9 nic nie osiągną na tych mistrzostwach.

1

@wasacz Niemcy Kostaryka. Narazie sędziowanie w wykonaniu pań to jeden wielki żart xD

0

Nie mogę patrzeć na tych Holendrów. Chyba największy zawód na tym turnieju jak dla mnie

1

@galix22 po wygrali z Urugwajem który nie oddał celnego strzału przez 2 mecze?

2

Liczę na to że ten Urugwaj nie wyjdzie z grupy. Ghana zasłużyła dużo dużo bardziej

0

@Rewolucja123 chyba samobója. Tak żałosnej drużyny z ,,topu" jeszcze nie widziałem

0

Fantastycznie gra ten najlepszy środkowy pomocnik na swiecie

0

@marnow Prędzej Korea wygra

5

@Solmyr ta bo a Francja to też wielce potężna xDD

1

@A4ron to musisz sobie jeszcze chwilę poczekać xDD

0

@cris2706 przceiez tak samo to działa w 2 stronę. Jest grupka osób które na siłę bronią FDJ, A chłop tak naprawdę zagrał bardzo średnia zawody.

4

Był karny i w dodatku dużo kartek, dużo fauli. Ale i tak będziecie płakać że dużo doliczył xDD

0

Na betcliku od 10 min nie można obstawiać Meczu Realu xD
Niezły wałek. Obsrani że real wygra I ludzie zarobią

1

@michaleu Pisanie taki Kuman, w kontekście jednego z największych trenerów w histori futbolu to powinien być ban z miejsce XD

0

Co prawda przegrywają 3:0, ale mają 72% posiadania. WIDAĆ TO DNA BARCELONY

9

Setien nic się nie zmienił od ostatnio razu. Dalej wygląda jakby nie wiedział co tam robi xD

1

Świetny start Setiena xD

0

@Rivaldinho11 zawsze zawodnik wypożyczony gra mniej. Chyba że jest wybutbh na tle reszty

0

Komentarz usunięty

0

@Czyzu1994 Trochę ci się przyjacielu fakty pomieszały. Koeman nigdy nie grał z Interem. Mecz kiedy wygraliśmy rezerwami w Mediolanie był za kadencji Valverde

0

@Nano22 Nie nie jest to prawda. Bayern od lat nas leje jak psów i sportowo w KAŻDYM meczu są 2 półki wyżej

0

@korn234 Predzje laporta przekona się że zrobił błąd biorąc Xaviego

2

@macio_944 po znajomości nam dał pewnie wygrana xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?