0

@ChampionLW Enrique trochę chyba przestał sie rozwijać jako trener. Pep wymyśla cały czas coś nowego, udoskonala tiki takie, A Luis...no cóż :/

1

@Guess To jakieś mega zaskoczenie? XD
Bardzo często tak jest. W naszej Barcelonie też tak było

0

@TR3YWAY W tym wieku to zdecydowanie. Podejście do życia zupełnie inne

2

@Jarema2000 Dziwnie to brzmi że każdy z nas wie o tym że Gundo daje więcej grając wyżej (Guardiola doskonale pokazał jak ustawiać Gundo) , tylko Xavi tego nie ogarnia xD

0

@MrKozamm Przecież Kevin przy Pedrim to okaz zdrowia. Ostatni raz na dłużej wypadł 5 lat temu( do teraz)

0

@Rivaldinho11 Pedri bez formy dalej 2 poziomy nad Gavjm

0

@Qaz123 30 lat to nie emeryt, tym bardziej w przypadku tej klasy piłkarza. No ale co ja tam wiem ważne że gramy mlodzikami I nie wychodzimy z grupy LM

0

@La Pulgaa Zwróć uwagę na nasze 2:0 z Cadiz I ostatnie 1:0 City z Newcastle. Która mecz był lepszy do oglądania,i która drużyna zagrała lepiej ? Odpowiedz sobie sam :)

3

@MOLESTA Piłkarze którzy są odrzutkami w innych klubach nie sprawia że Barca odzyska pozycję lidera światowej piłki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Barcabarca3562157 Ale gdzie tu ktoś krytykuje pepa wgl xDD
Poza tym nie ma powodów do krytyki. TOP 2 najlepszych trenerów w histori naszego klubu

4

@Herato Klubowe MŚ

0

@Janas11224 To że tobie się nie podoba format Barbie nie znaczy że to ma być gówniany film. Też niesie za sobą różne wątki codziennego życia I bądź co bądź wywołuje emocje i rozważania u oglądających xD

4

@MesQueUnClub96 No bo nie każdy musi lubiec jak są upały po 30°. Ja dużo lepiej się czuje jak jest nieco chłodniej, chociaż mogłoby się obyć bez deszczu

0

@AdiBarca87 Ci sami socios przyczynili się do tego jak ten klub teraz wygląda

0

@korn234 wystarczy oglądać mecze w tv A nie na flashscore I byś się głupio nie pytał xD

0

@4Fabregas4 Jak ty chcesz grać Gavim kosztem Gundogana to masz rację, że w tym klubie NIGDY NIE BĘDZIE DOBRZE

0

@caminero jakbyś miał mózg to byś wpadł na to ze City nie odda Rodriego za żadne pieniądze

0

@caminero I co z tego że jest starszy? Chcemy osiągać sukcesy czy tylko kupować żeby sprzedać drożej? Jeśli to drugie Cię zadowala idź kibicować BVB

0

@korn234 po czym to stwierdzasz?

1

@David_Martin Gundo na pivota to marnowanie jego potencjału. Z trójki naszych pomocników powinien grać najwyżej tak jak w City

0

@wasacz jesteś glupszy niż głupi

0

@RoberDzik To powód żebyśmy też tyle wydawali i prowadzili klub do bankructwa, bo ktoś inny może? xDD

0

@betonito wolałbym opowiadać wnukom że strałem się jednym z najlepszych pomocników grając w City I wygrywając w tym klubie wszystko, niż opowiadać że byłem w klubie który jest bankrutem bez perspektyw na ważne trofea w najbliższej przyszłości

0

@ini_barca Myślę że czasów obecnych i ligi angielskiej to nawet nie podlega dyskusji. Jeśli chodzi o najlepszego trenera w Histori to ciężko to porównać ale Pep napewno w Top 3

0

Teraz kartki znalazł pajac? XD

0

@pepulinho Od jakiegoś czasu jest tragiczny. Haaland z przed kilku miesięcy w każdym meczu mail po 2 gole minimum

0

@Katalończyk 99 Prawda jest taka że ten mecz wygląd jak wygląda też przez Marciniaka. Jak można nie dac żadnej kartki xD

0

Marciniak dramat narazie

1

@TheNekro94 Tym tokiem myślenia to Zp mógłby dostać tylko pomocnik lub skrzydłowy XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?