3

@Theodore_Bagwell 48h na 100 %

0

@Esio prowadzę pociągi więc samobójstwo to chyba niestety kwestia czasu..
Oby jednak nie.

1

@marcin62 kocham 2020 :)

0

@Martwy fejk, Kaczor nie startowal.

0

@MarioVeB! Hehe no dokładnie.
Szału to się nie ma co po nich spodziewać :DD

0

@Piotr89Sand wczoraj był jeden.

1

@svensonFCB Only DENATURAT.

0

@JordiElNino po Polsce to bym się kokosów nie spodziewał.
Poszukaj lepszej pracy, bo 6 tysięcy za 400 - 500h poza domem to psie pieniądze. Do tego spanie w budzie, brak często łazienek, i patrzenie na każdym kroku jak cię oje.....
Za 5 lat możesz się zdziwić jak sąsiad ci będzie żonkę pukał, bo samotna.
No i może nieistotna rzecz, ale obecnie ludzie kierowcami ciężarówek gardzą, uważają za gorszych.
Poszukaj porządny fach ;)

1

@MESSIah16 polecam wam kanał Szczytomaniak na yt. Super opisuje wyprawy w Himalaje, Karakorum i inne góry wysokie.

0

@Persyfl ale przestan się produkować, bo nie wiem po co to robisz, mojego zdania nie zmienisz.

0

@Chwytliwy no chyba że ktoś jest w stosunku do ciebie niemiły i prosi się o wpier.... :P

0

@tadzik447 można powiedzieć że Szwecja graniczy z Polską :D

3

@tobiasson92 skończ już się żalić na La Rambli, bo non stop widzę posty jak płaczesz.

0

@Chwytliwy a czego się używa do walki jak nie rąk?
Nigdy się z nikim nie biłeś?

0

@Persyfl no i fajnie
Mojego zdania nie zmienisz :)

2

@Persyfl to jest Twoje zdanie. Jak widać zdanie mniejszości.

1

@zadafcbodyniec, atakuje!!!

1

@Kapitan hawk ruszył Polska wieś
A najlepsza trzodka to u Pawlaka!

1

Kargul podejdź do plota.

1

@jacobFCB Sex Education
Z moją w jeden dzień obejrzeliśmy całość.

0

@Przemek2323 a ty gdzie zdobyłeś wykształcenie?

1

@Kapitan hawk i to jest info dnia!

6

@xbox bo siedzą całymi dniami w telefonach, oglądają patologię na yt, tiktokach a potem ich naśladują.
Dla Mnie idolem był Van Nisterloy i inni. Chciałem robić to co oni, czyli grać non stop w piłkę.
Gdy widzę jak rodzic pozwala swojemu dziecku siedzieć całymi dniami w tel to mnie krew zalewa.

0

@Rastafarnianin jakiś kolega Tanajno?

44

@xbox bicie pasem itp stanowcze nie, jednak nie widzę problemu w dawaniu swojemu dziecku klapsa jeśli naprawdę źle się zachowuje.
Bezstresowe wychowanie jest bardzo zle, i potem dzieci uczą się szacunku od kolegów, koleżanek.
Takie mam zdanie.

3

@Mns21 jak to się ma do wyników TVP pokazanych dzisiaj? Xddd

0

@Popitek12 po co komu najbardziej uprzemysłowiony region w Polsce?
A po co Niemcom Zagłębie Ruhry :D

0

@matirix20 Westwood, Italy, Assault

0

@Danny Gaucho to równie dobrze mógłbyś to powiedzieć o Wałęsie, Olku, Komorowskim :)

4

@Danny Gaucho o kim mówisz że był wzrostu siedzącego psa?

Lech Wałęsa 170cm
Aleksander Kwaśniewski 171cm
Lech Kaczyński 168cm
Bronislaw Komorowski 174cm

Wszyscy podobnego wzrostu, więc do kogo pijesz?
Tusk 174
Schetyna 172

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?