2

@VegetaPolska stary dorośnij.
Naprawdę mając 21 lat powinieneś się zachowywać inaczej.
Rozumie się gdybyś miał te 15-16 lat, ale chłopie jesteś już od paru lat dorosły.

Olej ją i tyle. Jak nie jest tobą zainteresowana to żadne starania tego nie zmienią, czym wiecej będziesz ja męczył tym bardziej będzie do ciebie zniechęcona.
I może zamiast pisać z kolejna, to zacznij z się z nimi spotykać, albo chociaż rozmawiać przez telefon, a nie smsowac czy pisać na mesku.

0

@Ronmes aaa chyba że tak :D

0

@Cvzx Suarez nic nie dał Barcelonie?
Kolega zaczął oglądać Barcę w 2018 roku?

3

@D10SLEO co to znaczy przegrywają przez detale?

Mam rozumieć że Barca też przegrywa w LM przez detale?

0

@Medium te City które w każdej LM dostaje w pyte?

1

@DaPidejpi najważniejsze że Robercik dwie brameczki. Rekord Mullera coraz bliżej.

0

@tristan87 No niestety dzisiaj każdy może usiąść za kierat i potem są takie smaczki, że 1/4 kierowców to niedorozwoje.

1

No kurwa w końcu.

1

@Rust_Cohle Miodowe Lata mają potencjał na polfinał :)

1

@IronSanHybrid no to wytrwam dalej :)
Wczoraj skończyłem wszystko z Chłopakami z Baraków, dokończyłem odcinki Domu z Papieru (miernota) i tak mnie wzięło na The Office :)

0

@Criss18Barca może wreszcie się skończy otwieranie tych wielkich bubli zwanych galeriami.

1

@IronSanHybrid dzisiaj w pracy zacząłem oglądać Office. Jestem po trzech odcinkach. Narazie mnie nie porwał :(
Będzie lepiej czy pierwszy sezon najlepszy?

0

@IAmLegend gdy przyjdzie moment to chyba sam poproszę o taki test.
Lepiej się przez tydzień pokłócić niż przez 15 lat wychowywać nie swoje dziecko :)

0

@lucas/catalan do Astona nie ma podjazdu z wyglądu :)

0

@mat32 poczytaj o wywłaszczeniach.

0

@barcelonaLM na tej stronie niektórzy już miesiąc temu wieszczyli szybki początek wojny.

0

@Aqualitek ale tutaj nie ma chłopie powrotu do domu, tylko dwa miesiące, do tego 2k przejechane.
Przecież mógł codziennie przez 5h jechać do przodu i do tyłu i tak zrobił z 500 km.
Poza tym konwerter skrzyni biegów jest zwykłym zużywającym się elementem eksploatacyjnym, tak samo jak zwykle sprzęgło w manualu.

0

@prokofiew jedz do speca od automatów, niech Ci zrobi przegląd tej skrzyni.
Wycie słychać w czasie jazdy jak dodajesz gazu?

0

@Aqualitek jak twoim zdaniem udowodni że konwerter był do wymiany w momencie zakupu?
Moment naprawy tego elementu można różnie interpretować.(ja jeździłem półtora roku z takim czymś)
Poza tym auto można używać, do tego na umowie z pewnością kolega podpisał że kupujący zapoznał się ze stanem technicznym pojazdu.

Równie dobrze,, mogli,, @prokofiew to zepsuć w czasie wymiany oleju. Gdybać można. Ja bym na pewno w żadne sądy się nie bawił z takim autem,bo można więcej stracić jak zyskać.

1

@Aqualitek a skąd wiesz ile było na umowie wpisane?
Przecież równie dobrze ta szkoda mogła powstać z winy właściciela.
Dla Laguny za 20 tys nie warto się wgl po sądach ciągnąć.

@prokofiew jak chcesz auto na dłużej to to napraw i po kłopocie.
To nie są nowe auta, więc mają prawo się psuć.

0

@prokofiew nie starczy 2.5k.
Na moje to nie konwerter ale mechanikiem nie jestem.
Zresztą od początku objawów zużycia do rozklekotania można sporo przejechać.

0

@prokofiew a co to za auto?
Falowanie obrotów to jeden z głównych objawów sprzęgła hydrokinetycznego (konwertera)
Jeśli to konwerter, to spore koszty cie czekają.

1

@Azi nic nie udowodni. Nawet jakby z komisu kupił.
@prokofiew ale w czasie jazdy jak puścisz gaz to falują obroty? Tak np między 1200 a 1400?

1

@agaFCB nie przedłużaj, eleven traci od przyszłego nawet F1.

1

@Ascend piękny kolorek, trochę żywszy niż zeszłoroczny.
Gdyby nie te skrzydło to bolidy wyglądają mega.

22

Wungiel we wsi.

1

@BlaseR9 porobisz trochę dłużej to też będziesz tak uważał.
Jeszcze napisz że bez kierowców byśmy pomarli to mi zrobisz dzień.

0

@Kengo krytykuj dalej, a potem płacz ze pc zamiast 5k kosztuje 10.

0

@against_modern_football okaże się wkrótce.

1

@MesQueUnClub96 co nie zmienia faktu że przednie skrzydła będą dużo prostsze przez co stracą na urodzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?