2

@shahman złoto xd

0

@Medium ja się tak z przyjacielem i szwagrem spotykam by pograć w Diablo 2 :)

2

@Emhyr grajcie na Wan-Bissake! On jest cienki!

Od razu mi się skojarzyło :D

0

Pamiętajcie
To nie czwartek jest tłusty, tylko wy!

0

@Herato jak się nie uspokoisz to jak cię trzepnę w gzyms to ci firany pospadają.

2

@GeneralXavi Godzilla

0

@arsenallondyn0 przecież do Turcji normalnie się też na narty wyjeżdża :)

0

@MesQueUnClub96 firanki odsłoń

0

@Kitek1640 darmowy

0

@fanbofan kompletnie nie opłacalne w stosunku cena do jakości
Jeżeli interesują Cię smartfony w niższej cenie a paradoksalnie z lepszą jakością to pisz śmiało
Jeżeli nie zwracasz uwagi na pieniądze i wywalasz je bez pomysłu, to bierz z tej dwójki zdecydowanie "japko 13"

0

@fanbofan ani jedno ani drugie

1

@Ojciec5tkidzieci w Polsce klasyczek w postaci wpieprzania się w nie swój talerz

0

@TheNekro94 wiem, że piją ją litrami i nic im się nie dzieje. Tak samo jak wiele osób pali od ponad 50 lat i też nie ma u nich śladu raka płuc. Wszystko jest zależne od organizmu.
Tutaj wyjaśnia efekt rakotwórczy w yerbie



Tak jak wspomniałem jest to marginalny efekt, który na dobrą sprawę jest niezauważalny. I to samo moim zdaniem tyczy się energetyków. Pijesz np. jednego w tygodniu/miesiącu, to ta "trucizna" nic Ci nie zrobi

0

@TheNekro94 no jak mówimy o ilości większej niż 1 dziennie co i tak dla mnie jest za duża dawką, to możemy takie rzeczy wymieniać. Jednak dalej nie uważam, by energetyki nazywać truciznami
Wszystko jest dla ludzi. Tyle, że z umiarem

Spożywanie w dużych ilościach yerby też może być np. rakotwórcze, tak że tego

8

@HighestInTheRoom kofeina i tauryna to jest ta straszna trucizna? Xd
To podaj mi w takim razie dzienny skład żywności, który spożywasz, bo aż ciekaw jestem :)
I żeby nie było, to nie pijam kompletnie energetyków, bo wole yerbe, ale śmiać mi się chce z tych wszystkich wyznawców i krzykaczy zdrowego jedzenia, a sami na swój talerz nie patrzą :)

2

@TheNekro94 tyy, to wskaż mi oprócz gigantycznej ilości cukru te trucizny, które tam masz

0

@Worny hiszpański Watford

2

0

@A_Gomesinho_21 mi łatwiej byłoby top 3 nielubianych zawodników wymienić: Alonso, Alba, Roberto

Tak, to kadra mi się podoba. Ewentualnie paru modyfikacji potrzebuje

5

Kiedy myślisz, że w życiu nic Cię nie zaskoczy, to wejdź na la bambe.. :v

0

@ViscaBarca123 pewny i solidny bramkarz, to fundament do sukcesów. Pokazał, to w tamtym sezonie Tibo Kurła

0

@Emhyr no właśnie nie gram, ale patrząc po filmach z tej gry kompletnie nie rozumiem z niej beki xd

0

@Emhyr no pewnie tak około 300 mln zarejestrowanych graczy, ale co tam hejcik musi być

3

@Kgorecki2500 patrząc po Twoich topkach, to rozbudowane masz te swoje menu :v

1

@Kondziubarca rozumiem, że z Tottiego też kręcicie beczke?

0

@tristan87 lojalny zawodnik jak widać

0

@Nhyz
Diablo 2
Warcraft 3
SWAT 4

Do tego mogę dorzucić jeszcze Settlers IV lub Gta SA

1

@LewoSkrzydlowy11 ten jaki demon żartu

0

@michal26 może i trochę inna z naciskiem na trochę, ale politycy zachowują się praktycznie tak samo

3

@michal26 Józef Beck, też był kozakiem ze scyzorykiem w ręku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?