Chada
Dołączył/a: październik 2011
Laski
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@shahman złoto xd
0
@Medium ja się tak z przyjacielem i szwagrem spotykam by pograć w Diablo 2 :)
2
@Emhyr grajcie na Wan-Bissake! On jest cienki!
Od razu mi się skojarzyło :D
0
Pamiętajcie
To nie czwartek jest tłusty, tylko wy!
0
@Herato jak się nie uspokoisz to jak cię trzepnę w gzyms to ci firany pospadają.
2
@GeneralXavi Godzilla
0
@arsenallondyn0 przecież do Turcji normalnie się też na narty wyjeżdża :)
0
@MesQueUnClub96 firanki odsłoń
0
@Kitek1640 darmowy
0
@fanbofan kompletnie nie opłacalne w stosunku cena do jakości
Jeżeli interesują Cię smartfony w niższej cenie a paradoksalnie z lepszą jakością to pisz śmiało
Jeżeli nie zwracasz uwagi na pieniądze i wywalasz je bez pomysłu, to bierz z tej dwójki zdecydowanie "japko 13"
0
@fanbofan ani jedno ani drugie
1
@Ojciec5tkidzieci w Polsce klasyczek w postaci wpieprzania się w nie swój talerz
0
@TheNekro94 wiem, że piją ją litrami i nic im się nie dzieje. Tak samo jak wiele osób pali od ponad 50 lat i też nie ma u nich śladu raka płuc. Wszystko jest zależne od organizmu.
Tutaj wyjaśnia efekt rakotwórczy w yerbie
Tak jak wspomniałem jest to marginalny efekt, który na dobrą sprawę jest niezauważalny. I to samo moim zdaniem tyczy się energetyków. Pijesz np. jednego w tygodniu/miesiącu, to ta "trucizna" nic Ci nie zrobi
0
@TheNekro94 no jak mówimy o ilości większej niż 1 dziennie co i tak dla mnie jest za duża dawką, to możemy takie rzeczy wymieniać. Jednak dalej nie uważam, by energetyki nazywać truciznami
Wszystko jest dla ludzi. Tyle, że z umiarem
Spożywanie w dużych ilościach yerby też może być np. rakotwórcze, tak że tego
8
@HighestInTheRoom kofeina i tauryna to jest ta straszna trucizna? Xd
To podaj mi w takim razie dzienny skład żywności, który spożywasz, bo aż ciekaw jestem :)
I żeby nie było, to nie pijam kompletnie energetyków, bo wole yerbe, ale śmiać mi się chce z tych wszystkich wyznawców i krzykaczy zdrowego jedzenia, a sami na swój talerz nie patrzą :)
2
@TheNekro94 tyy, to wskaż mi oprócz gigantycznej ilości cukru te trucizny, które tam masz
0
@Worny hiszpański Watford
2
@Rust_Cohle Rzym
0
@A_Gomesinho_21 mi łatwiej byłoby top 3 nielubianych zawodników wymienić: Alonso, Alba, Roberto
Tak, to kadra mi się podoba. Ewentualnie paru modyfikacji potrzebuje
5
Kiedy myślisz, że w życiu nic Cię nie zaskoczy, to wejdź na la bambe.. :v
0
@ViscaBarca123 pewny i solidny bramkarz, to fundament do sukcesów. Pokazał, to w tamtym sezonie Tibo Kurła
0
@Emhyr no właśnie nie gram, ale patrząc po filmach z tej gry kompletnie nie rozumiem z niej beki xd
0
@Emhyr no pewnie tak około 300 mln zarejestrowanych graczy, ale co tam hejcik musi być
3
@Kgorecki2500 patrząc po Twoich topkach, to rozbudowane masz te swoje menu :v
1
@Kondziubarca rozumiem, że z Tottiego też kręcicie beczke?
0
@tristan87 lojalny zawodnik jak widać
0
@Nhyz
Diablo 2
Warcraft 3
SWAT 4
Do tego mogę dorzucić jeszcze Settlers IV lub Gta SA
1
@LewoSkrzydlowy11 ten jaki demon żartu
0
@michal26 może i trochę inna z naciskiem na trochę, ale politycy zachowują się praktycznie tak samo
3
@michal26 Józef Beck, też był kozakiem ze scyzorykiem w ręku