Bardzo mi się podobała gra Naszej obrony wczoraj. Stali metr obok linii spalonego i nie czekali jak dzieci we mgle jak przeciwnik się urrrrrwie startując z własnej połowy. Wczoraj bardzo mi się to podobało, że Nasza obrona przesuwała się razem z przeciwnikiem, żeby się nie urwał. To było piękne. Widać, że jest to wciąż poprawiane. Szacun :)
@ElKamil Mieli, już przegrali z Celtą i mecz z Manchesterem City miał być ostatni jak nie przekona, nie przekonał, ale został, więc teraz jest kolorowo
0
@PJ777 1 stycznia skończył 18 :)
1
Bardzo mi się podobała gra Naszej obrony wczoraj. Stali metr obok linii spalonego i nie czekali jak dzieci we mgle jak przeciwnik się urrrrrwie startując z własnej połowy. Wczoraj bardzo mi się to podobało, że Nasza obrona przesuwała się razem z przeciwnikiem, żeby się nie urwał. To było piękne. Widać, że jest to wciąż poprawiane. Szacun :)
0
@kinioo Dokładnie, zwycięstwo ze Slavią to powinna być formalność
0
@FrodoGawi Albo obniżyć pensję do 2.5 mln
0
@gracianho7 Jak nip piszą to nie znaczy, że nie działa po cichu :)
0
@turhiay Jak Arnau Tenas, 6 meczy :)
0
@tbas No coś Ty, Flick rozmawia z zawodnikami.
0
@Allblacks86 A dlaczego 90%? 100% jeszcze lepiej :)
1
@FanVictoraIbarbo Nasz granat bez zawleczki :(
0
@FanVictoraIbarbo Tak i z Chelsea graliśmy w dziesiątkę
0
Uwagę, odchodzi może tylko na wypożyczenie :)
1
@martool2 Super cytat, że aż musiałem sobie zapisać :>
0
Powodzenia Mareczku w Gironie! :)
1
@QuentinTarantino Mój ulubiony zawodnik od pierwszego występu w pierwszej drużynie. Cieszę się, że został z nami! 8)
2
@WojtekCh10 No wyszło, wyszło. Ale kto go nie chciał, był celem transferowym całej Europy. :)
1
@mkl87 Ja też o nim marzyłem, a do tego Katalończyk ^^
1
@Hasszz Po co nam kolejny Ferran?
1
@ElKamil Mieli, już przegrali z Celtą i mecz z Manchesterem City miał być ostatni jak nie przekona, nie przekonał, ale został, więc teraz jest kolorowo
0
@koraldinho49 Teraz nie mają nawet podróbki Kroosa czy Modricia
0
@ACRAB95 Jak mapet szedł do nich to ja się cieszyłem, dzbanbela v2
0
Potrzebujemy zawodnika grającego dla FC Barcelony, a nie jej pieniędzy :)
1
@Blantozaur No nieee XD, dla pucharku oddał, by życie. Już się chciałem wkurzyć, ale jak zobaczyłem 91 minutę to się uśmiechnąłem :)
2
@Kubajnos345 i tvp i tv trwam
3
@Katalończyk 99 No miał, ale Żółw Ninja mu nie pozwolił ^^
4
@kanver_ Frankie go też dżgnął
0
@mint Jakiej marki? :)
0
@FC33 Wtedy dopiero zaczynał i nikt go nie krył, a teraz go znają i pilnują, 3 na niego
0
Jutro jeszcze Cancelo doleci XD
3
@wojopancer Dokładnie! :)
1
@korni20 około 35 mln