3

@MSN1998 Ja na kacu trenuję sen. Jak potrenuję go odpowiednio długo - kac znika. Polecam.

0

@Volk Myślisz, że Suarez by się zgodził z rolą zmiennika? Mam wątpliwości. Tutaj też wielokrotnie przewijał się wątek finansowy. Barcy nie stać na opłacanie takiej pensji zawodnikowi, który już nie jest podstawowym graczem. Wiadomo, nie wina Luisa, że dali mu taki kontakt. Ogólnie wszystko to takie patowe.

3

@AlwaysBlaugrana Suarez ma też inna wadę - traci mnóstwo piłek. Ma mecze, że obija się od niego jak od kłody. Gra traci płynność, jest mnóstwo strat. Kiedyś nadrabiał to wieloma bramkami. Teraz już tyle nie strzela.

3

@DLFCB Też zrobił na mnie duże wrażenie. Bardzo podoba mi się krótkie prowadzenie piłki przy nodze. Biega z gracją. Nie wyciągam dalekosiężnych wniosków, ale prezentował się obiecująco. Jak dla mnie Frenkie, Fati, Puig i Trincao to wielka nadzieja. Nie oglądałem 1 połowy więc nie widziałem gry Pedriego.

0

@LuisSalvano Wtedy kiedy Busi był najlepszym defensywnym pomocnikiem piłka nie była tak fizyczna. Piłka bardzo się zmieniła przez dekadę i między innymi taki Busquets często wygląda pokracznie na tle przeciwników, którzy są szybcy i dobrze przygotowani fizycznie. W swoim prime potrafił nadrobić to niesamowitym przewidywaniem i bardzo szybkimi decyzjami. Teraz stracił te dwie rzeczy i wygląda na boisku jak zagubiony zawodnik. Wiadomo, że cały zespół musi grać lepiej, ale akurat nad sylwetką można popracować. Mają siłownię, diety i całe grono specjalistów. Więcej masy mięśniowej pomogłoby mu w realizacji, a z wiadomych przyczyn - nie straciłby na szybkości ;)

1

@LuisSalvano A myślisz, że w Barcelonie wszyscy są czyści? :D To jest sport zawodowy.

0

1

@damiani75 Only for culers.

0

Cześć, szybkie pytanko. Czy jest fantasy liga dla ligi hiszpańskiej?

0

@Barca1992 Pamiętam mecz Barcelona - Leeds w LM. Kluivert 2 bramki.

0

@Jakchcesz Ja się bardziej bede spoglądał, czy się nie chwyta za udo. Najgorszy obrazek.

0

@mikael domowa. W końcu piękna domowa. Ta z zeszłego sezonu w ogóle mi nie podeszła. Szachownica nie pasuje.

5

@Zielu77 Masz szklaną kulę, że już wiesz co będzie za pół roku?

0

@dominik127pl Ja jestem suchoklatesem i szatna na leżąco 60kg było. Jak patrzyłem po innych na siłce to byłem najsłabszy xD Choć teraz pewnie i tego bym nie udźwignął. Wnioski: muszę wrócić na siłkę xD

2

@Hushovt Dokładnie. Sportowiec powinien mieć odpowiednią sylwetkę. Nie może być ulany, ani bez mięśni. Kiedyś może się dało z posturą Busquetsa coś ugrać, teraz każdy go może przestawić. Dziwne, bo na prędkości by nie stracił (jest bardzo wolny), a mięśnie można spokojnie w takim klubie zbudować na siłowni przy odpowiednim treningu. Wystarczy popatrzyć na piłkarzy, którzy idą do Bayernu. Stają się atletami.

0

@denks1984 Zobaczymy, jaki pomysł będzie miał na niego Koeman.

3

@Arkon Fanatyzm z każdej strony jest zły. Nie rozumiem w ogóle ludzi na jakiś protestach. Jak widzę kodziarzy czy tęczowych lub antytęczowych - nie rozumiem. Zazwyczaj jak są wywiady z ludźmi, którzy tam idą to 99% nie ma swoich poglądów. Powtarzaja jak mantrę kilka zdań swojego środowiska i tyle. Jedni, że jest łamana konstytucja choć nie wiedzą w jaki sposób i że wcześniej też była łamana, tęczowi, że są prześladowani a antęczowi, że tęczowi zaczynają rządzić światem. Oczywiście wszystko lekko podkoloryzowałem, ale fanatyzm w każdą stronę to głupota.

0

@Rust_Cohle Najgorzej jak się człowiek zesra, chce się obudzić i okazuje się, że to nie sen.

0

@Pilka_jest_okragla 1. Real
2. Atletico
3. Barca
4. Sevilla
5. Villareal

1

@lucca87 Najlepsza akcja jak widziałem babę w second handzie. Kupowała koszulę, było 50% ceny. Kosztowała po obniżce chyba 4 zł. Babka się pyta czy 4 zł za to koszulę czy z tych 4 zł jeszcze 50%. Później z fochem rzuciła kartę płatniczą i gadała w trakcie płacenia przez swój telefon, który pewnie z tysiaka był wart ;)

0

@lucca87 Chciałem sprzedać sprawnego focusa mk1. Wystawiłem za 2 tys żeby tak z 1,7 dostać. Ludzie pisali, że dadzą tysiąc xD Zostawiłem w związku z tym jako drugie i gitarka.

2

@fenix1983 Jakie Chelsea czy BVB odnosi sukcesy w porównaniu do nas?

0

W końcu jego leczenie zachowawcze do czegoś się przydało.

0

@Tatazolwinia Jakbyśmy mieli problem tylko z PO to moglibyśmy ugrać LM. Jak z Oleguerem się udało, to i z nim jest to możliwe ;)

4

@Mat_Cat Kara śmierci i wyrwać chwasty.

15

@UncleDrew Przybrałby kupę mięśni :)

2

@Jakchcesz Ja się pytam czy może podać skąd mają numer. Często się rozłączają po tym.

0

@LioMessi10 Ja bym uderzył do fizjo.

2

Niezły mutant w reprezentacji z tego Ronaldo.

1

@kejdzi Jest jeszcze Araujo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?