Praca Koemana jest jedną z najtrudniejszych w świecie futbolu. Kończysz cykl, odchodzą zawodnicy i wchodzą bardzo młodzi gracze. Wymaga to dużej cierpliwości. Pozostaje tylko czekanie na wyniki.
I La Bamba wbijcie to sobie do łba, to może w końcu zrozumiecie :)
Zobacz @arasz1819 jak znów nasz Koeman zaorał La Bambe, ale on ich boli xd, a on tylko mecz wygrał 3-1 i chciał trochę spokoju do jutra, no nie dali mu zbuje jedne :)
@MesQueUnClub96 bo za dużo już tego, to jak z super utworem który Ci się podoba ale w radio zaczynają go grać 30 razy dziennie i po miesiącu cie już wkurwia :/
Tyle tygodni miałem H.Kane na kapitanie w tej zrytej fantacy nie punktował prawie wcale :( i zmieniłem na Grealisha w tym tygodniu to nawet nie grał a H. K Gol i Asystą nagle xd @Rust_Cohle , @Encore why? ;)
0
Mamy to 3p dopisujemy i czekamy na Real
VelBarca ❤️
0
@Mixtape no rejczel :)))
0
Pan trener widzę nie zadowolił La Rambli składem, no i dobrze, czyli gładkie 3-0 po dublecie L. D. J :)
0
@masq a zaraz niech wyjdzie na warunkowe a warunek że nie zagra z Barca
1
@Rust_Cohle skończy w 2 lidze niemieckiej, 1 wyraźnie go przerasta :/
1
@LucaMancini a ha, ale to ty dzwonisz
0
@agaFCB słowo klucz cierpliwość
1
@Mr8lack a widać po zdjęciu że masz wielki łeb xd
8
Praca Koemana jest jedną z najtrudniejszych w świecie futbolu. Kończysz cykl, odchodzą zawodnicy i wchodzą bardzo młodzi gracze. Wymaga to dużej cierpliwości. Pozostaje tylko czekanie na wyniki.
I La Bamba wbijcie to sobie do łba, to może w końcu zrozumiecie :)
1
@JarekS dawno cie nie było, pozdrawiam :)
0
@PatrykBarca po Czarnobylu wyrośli tak...
5
@amanter nie przejmuj się każdy kiedyś się tu wygłupił jakimś wpisem, dzisiaj to byłeś ty, ale świat idzie dalej :)
1
@MesQueUnClub96 o BVB ci chodzi xd
0
@rayan_7 najgorzej jak Atletico wygra, reszta na luzie ci wchodzi :)
0
@Encore to już nie jest? Myślałem że Hity są ponadczasowe :)
0
@Rust_Cohle czego ty słuchasz :)
0
Zobacz @arasz1819 jak znów nasz Koeman zaorał La Bambe, ale on ich boli xd, a on tylko mecz wygrał 3-1 i chciał trochę spokoju do jutra, no nie dali mu zbuje jedne :)
0
@Rust_Cohle z podlaski(m) oczywiście
0
@MesQueUnClub96 ty się martw o ZP dla Lewego i o Dodiego, a nie o nasz klub który poradzi sobie z Dynamem bo po prostu nie ma wyjścia :)
1
@MesQueUnClub96 bo za dużo już tego, to jak z super utworem który Ci się podoba ale w radio zaczynają go grać 30 razy dziennie i po miesiącu cie już wkurwia :/
0
@AllBundy twoja twoja wielka wina, siejesz ferment :/
0
@Kurkmen no już Moriba pokazał że można wybrać inaczej :)
1
@Rust_Cohle 47p w tej kolejce
Łącznie 343p
119 miejsce
ZEZLOMOWANI góra :)
Jeszcze was dogonie xd
1
@MesQueUnClub96 rzygam już tym twoim Lewym, tak mi go obrzydziles że zaczynam go nienawidzieć, a nawet lubiłem chłopa, a tfuuu
1
@HighestInTheRoom Sokół ❤️
12
Gavi niszczy fizycznie w każdym meczu
2
Jazda z Nietoperzami
VelBarca ❤️
2
@IronSanHybrid po 3 punkty
VelBarca❤️
1
Tyle tygodni miałem H.Kane na kapitanie w tej zrytej fantacy nie punktował prawie wcale :( i zmieniłem na Grealisha w tym tygodniu to nawet nie grał a H. K Gol i Asystą nagle xd
@Rust_Cohle , @Encore why? ;)
0
@Rust_Cohle ważne że ty mnie kojarzysz, znam kogoś kogo znają wszyscy i to mi wystarczy :)