0

Mamy to 3p dopisujemy i czekamy na Real
VelBarca ❤️

0

@Mixtape no rejczel :)))

0

Pan trener widzę nie zadowolił La Rambli składem, no i dobrze, czyli gładkie 3-0 po dublecie L. D. J :)

0

@masq a zaraz niech wyjdzie na warunkowe a warunek że nie zagra z Barca

1

@Rust_Cohle skończy w 2 lidze niemieckiej, 1 wyraźnie go przerasta :/

1

@LucaMancini a ha, ale to ty dzwonisz

0

@agaFCB słowo klucz cierpliwość

1

@Mr8lack a widać po zdjęciu że masz wielki łeb xd

8

Praca Koemana jest jedną z najtrudniejszych w świecie futbolu. Kończysz cykl, odchodzą zawodnicy i wchodzą bardzo młodzi gracze. Wymaga to dużej cierpliwości. Pozostaje tylko czekanie na wyniki.

I La Bamba wbijcie to sobie do łba, to może w końcu zrozumiecie :)

1

@JarekS dawno cie nie było, pozdrawiam :)

0

@PatrykBarca po Czarnobylu wyrośli tak...

5

@amanter nie przejmuj się każdy kiedyś się tu wygłupił jakimś wpisem, dzisiaj to byłeś ty, ale świat idzie dalej :)

1

@MesQueUnClub96 o BVB ci chodzi xd

0

@rayan_7 najgorzej jak Atletico wygra, reszta na luzie ci wchodzi :)

0

@Encore to już nie jest? Myślałem że Hity są ponadczasowe :)

0

@Rust_Cohle czego ty słuchasz :)

0

Zobacz @arasz1819 jak znów nasz Koeman zaorał La Bambe, ale on ich boli xd, a on tylko mecz wygrał 3-1 i chciał trochę spokoju do jutra, no nie dali mu zbuje jedne :)

0

@Rust_Cohle z podlaski(m) oczywiście

0

@MesQueUnClub96 ty się martw o ZP dla Lewego i o Dodiego, a nie o nasz klub który poradzi sobie z Dynamem bo po prostu nie ma wyjścia :)

1

@MesQueUnClub96 bo za dużo już tego, to jak z super utworem który Ci się podoba ale w radio zaczynają go grać 30 razy dziennie i po miesiącu cie już wkurwia :/

0

@AllBundy twoja twoja wielka wina, siejesz ferment :/

0

@Kurkmen no już Moriba pokazał że można wybrać inaczej :)

1

@Rust_Cohle 47p w tej kolejce
Łącznie 343p
119 miejsce
ZEZLOMOWANI góra :)
Jeszcze was dogonie xd

1

@MesQueUnClub96 rzygam już tym twoim Lewym, tak mi go obrzydziles że zaczynam go nienawidzieć, a nawet lubiłem chłopa, a tfuuu

1

@HighestInTheRoom Sokół ❤️

12

Gavi niszczy fizycznie w każdym meczu

2

Jazda z Nietoperzami
VelBarca ❤️

2

@IronSanHybrid po 3 punkty
VelBarca❤️

1

Tyle tygodni miałem H.Kane na kapitanie w tej zrytej fantacy nie punktował prawie wcale :( i zmieniłem na Grealisha w tym tygodniu to nawet nie grał a H. K Gol i Asystą nagle xd
@Rust_Cohle , @Encore why? ;)

0

@Rust_Cohle ważne że ty mnie kojarzysz, znam kogoś kogo znają wszyscy i to mi wystarczy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?