I tu można zacytować słowa Gary Linekera: Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywa Real Szkoda kibiców Liverpoolu, bo byli blisko mistrzostwa i LM a zostali z niczym, ale taka jest piłka... Mam nadzieję ze Barca będzie w przyszłym sezonie bardziej konkurencyjna i powalczy o puchary Visca el Barca ❤️
@VegetaPolska najbardziej to mi ciebie szkoda w tej całej sytuacji, ty tak się cieszyłeś że on do was przyjdzie, ciągle o tym pisałeś że jesteś pewny na 1000 %,, a on was tak oszukał :( Trzymaj się, będzie dobrze...
2
@Sau_Ron ty trolujesz? Czy serio piszesz? To był strzał z całej siły obok bramki!
1
@Rust_Cohle zmien te zdjęcie! Nie rób wstydu...
0
Komentarz usunięty
2
@AmigoBlancos to był strzał ale obok bramki nie na bramkę :]
0
@MesQueUnClub96 a później w ćwierćfinale go Rafa wyjaśni ;)
0
I tu można zacytować słowa Gary Linekera:
Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywa Real
Szkoda kibiców Liverpoolu, bo byli blisko mistrzostwa i LM a zostali z niczym, ale taka jest piłka...
Mam nadzieję ze Barca będzie w przyszłym sezonie bardziej konkurencyjna i powalczy o puchary
Visca el Barca ❤️
0
@ViscaelBarca2007 waldek kiepski (Sebastian Mila)
1
@Danny Gaucho a z autu to już ręką :]
0
@Rust_Cohle co wy się tak z nimi cackacie jak matka z łobuzem? ;)
0
@Rust_Cohle czwórkę proszę im zapodać!!!
0
@Medium dobry mefedron mają, do rana beda nabuzowani
0
@Rocky_Bilbao siostro raczej ;)
1
@pikass14 i się popłakałeś, przykro mi :(
0
@MesQueUnClub96 nie ma szans
0
@Medium no co ty, stary wojskowy, nie ma szans ;)
1
### @Rust_Cohle ###
22
@Limit_l3ss jak dobrze ze nie jesteś na jego miejscu :D
0
@Katalonbar Lewy, Di Maria tu nie przyjdą xd
0
@MesQueUnClub96 w punkt
0
@Vebrol którego?
5
Stronę nam przejęli :(, najpierw info na temat RM zasypywał nas @AmigoBlancos a teraz już artykuły dla nich publikujemy, co to się dzieje???
2
@arasz1819 niedługo HD będą mogły się tu dowiedzieć o wszystkim, co się dzieje w RM
1
@Medium 1680 Londyn - Mazury
2
@MrPGG jedzie grubo :) ale ty razem z nim najwięcej poleceń :)
1
@Jakchcesz zaraz się spali? To się już dzieje :(
4
@macio_944 też bym chciał żeby został on i Dembele
0
@Rust_Cohle jestem za Liverpoolem ale jak by przegrał to mi się świat nie zawali
1
@Rust_Cohle nie bądź zazdrosny, ciebie teraz przytulę po finale LM ;)
1
@P33ck a gdzie łysy Lewy z avka? Dotarło do ciebie że przyjdzie do nas jak Mapet do Realu i go zdjąłeś?
0
@VegetaPolska najbardziej to mi ciebie szkoda w tej całej sytuacji, ty tak się cieszyłeś że on do was przyjdzie, ciągle o tym pisałeś że jesteś pewny na 1000 %,, a on was tak oszukał :(
Trzymaj się, będzie dobrze...