2

@Sau_Ron ty trolujesz? Czy serio piszesz? To był strzał z całej siły obok bramki!

1

@Rust_Cohle zmien te zdjęcie! Nie rób wstydu...

0

Komentarz usunięty

2

@AmigoBlancos to był strzał ale obok bramki nie na bramkę :]

0

@MesQueUnClub96 a później w ćwierćfinale go Rafa wyjaśni ;)

0

I tu można zacytować słowa Gary Linekera:
Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywa Real
Szkoda kibiców Liverpoolu, bo byli blisko mistrzostwa i LM a zostali z niczym, ale taka jest piłka...
Mam nadzieję ze Barca będzie w przyszłym sezonie bardziej konkurencyjna i powalczy o puchary
Visca el Barca ❤️

0

@ViscaelBarca2007 waldek kiepski (Sebastian Mila)

1

@Danny Gaucho a z autu to już ręką :]

0

@Rust_Cohle co wy się tak z nimi cackacie jak matka z łobuzem? ;)

0

@Rust_Cohle czwórkę proszę im zapodać!!!

0

@Medium dobry mefedron mają, do rana beda nabuzowani

0

@Rocky_Bilbao siostro raczej ;)

1

@pikass14 i się popłakałeś, przykro mi :(

0

@MesQueUnClub96 nie ma szans

0

@Medium no co ty, stary wojskowy, nie ma szans ;)

1

### @Rust_Cohle ###

22

@Limit_l3ss jak dobrze ze nie jesteś na jego miejscu :D

0

@Katalonbar Lewy, Di Maria tu nie przyjdą xd

0

@MesQueUnClub96 w punkt

0

@Vebrol którego?

5

Stronę nam przejęli :(, najpierw info na temat RM zasypywał nas @AmigoBlancos a teraz już artykuły dla nich publikujemy, co to się dzieje???

2

@arasz1819 niedługo HD będą mogły się tu dowiedzieć o wszystkim, co się dzieje w RM

1

@Medium 1680 Londyn - Mazury

2

@MrPGG jedzie grubo :) ale ty razem z nim najwięcej poleceń :)

1

@Jakchcesz zaraz się spali? To się już dzieje :(

4

@macio_944 też bym chciał żeby został on i Dembele

0

@Rust_Cohle jestem za Liverpoolem ale jak by przegrał to mi się świat nie zawali

1

@Rust_Cohle nie bądź zazdrosny, ciebie teraz przytulę po finale LM ;)

1

@P33ck a gdzie łysy Lewy z avka? Dotarło do ciebie że przyjdzie do nas jak Mapet do Realu i go zdjąłeś?

0

@VegetaPolska najbardziej to mi ciebie szkoda w tej całej sytuacji, ty tak się cieszyłeś że on do was przyjdzie, ciągle o tym pisałeś że jesteś pewny na 1000 %,, a on was tak oszukał :(
Trzymaj się, będzie dobrze...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?